سبد خرید 0

نکات اساسی در دکوراسیون و طراحی داخلی خانه و محل کار

10 / 10
از 1 کاربر

محصولات مرتبط

دیوارپوش تو پر طرح چوب سفید کد 032 دیوارپوش تو پر طرح چوب سفید کد 032 235,000 تومان پرده زبرا با طرح پلیسه کد 02-7814 پرده زبرا با طرح پلیسه کد 02-7814 615,000 تومان کاغذ دیواری رنگی شیک 114336 کاغذ دیواری رنگی شیک 114336 395,000 تومان کاغذ دیواری بافت ساده کد 750203 کاغذ دیواری بافت ساده کد 750203 229,500 تومان کاغذ دیواری ساده مدرن کد 99100904 کاغذ دیواری ساده مدرن کد 99100904 357,200 تومان کاغذ دیواری راه راه محو قرمزCode-62604 کاغذ دیواری راه راه محو قرمزCode-62604 483,000 تومان کاغذ دیواری چهارخونه محو آبی روشنCode-62104 کاغذ دیواری چهارخونه محو آبی روشنCode-62104 483,000 تومان کاغذ دیواری گلدار صورتی ملایمCode-67061 کاغذ دیواری گلدار صورتی ملایمCode-67061   کاغذ دیواری طرح محو طوسی Code-74028 کاغذ دیواری طرح محو طوسی Code-74028 270,000 تومان کاغذ دیواری طرح بالنCode-800271 کاغذ دیواری طرح بالنCode-800271 241,000 تومان کاغذ دیواری طرح کوه مینیاتوریCode-1803601-ta-05 کاغذ دیواری طرح کوه مینیاتوریCode-1803601-ta-05 620,000 تومان کاغذ دیواری گلدار اکلیلی رنگ روشنCode-5024-5025-5026 کاغذ دیواری گلدار اکلیلی رنگ روشنCode-5024-5025-5026   کاغذ دیواری گل رز اکلیلیCode-5017-5018-5019 کاغذ دیواری گل رز اکلیلیCode-5017-5018-5019   کاغذ دیواری گل داماسک سه بعدی5013-Code-5010 کاغذ دیواری گل داماسک سه بعدی5013-Code-5010   دیوارپوش PVC چوبی PK-17 دیوارپوش PVC چوبی PK-17 144,000 تومان دیوار پوش آجری کد 689-042 دیوار پوش آجری کد 689-042   پی وی سی تو پر طرح سنگ کد 005 پی وی سی تو پر طرح سنگ کد 005 235,000 تومان پاراوان چوبی P001 پاراوان چوبی P001   دیوار پوش مدل داتیس کد w107 دیوار پوش مدل داتیس کد w107   پوستر دیواری طرح پتینه P-100 پوستر دیواری طرح پتینه P-100 139,000 تومان موکت تایل کد 002 موکت تایل کد 002 1,298,000 تومان قرنیز با طرح چوب کد 89071-5 قرنیز با طرح چوب کد 89071-5   پارکت استارلند کد 253 پارکت استارلند کد 253 422,000 تومان کفپوش پی وی سی طرح چوب کد 112 کفپوش پی وی سی طرح چوب کد 112 257,400 تومان
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 6 دی 1400 در ساعت 15 : 19 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دکوراسیون داخلی خانه و محل کار یکی از فضاهای مهم است. در واقع مؤثرترین راه ممکن در جهت نظم بیشتر و ایجاد فضایی آرامش‌بخش برای شما ایجاد دکوراسیون داخلی حرفه ای است. باید توجه داشته باشید که ممکن است این نظم و آرامش تنها با یک تغییر غیر اصولی، به راحتی دچار بی‌نظمی و نابسامانی شود. در واقع برای داشتن دکوراسیون داخلی خانه و محل کار شکیل و زیبا و به دور از هرگونه شلوغی و استرس، باید قبل از اجرای کار به نکات اساسی و اصولی آن توجه کنید. پس حتماً از انجام اشتباهات رایج، بپرهیزید.

دکوراسیون داخلی خانه و محل کار

 شما علاوه بر اینکه می‌توانید طراحی زیبایی را پی‌ریزی کنید، به آسانی و با کمک اینترنت، می‌توانید از هزینه‌های اجرای کار و قیمت خرید انواع لوازم و تجهیزات کاربردی در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار آگاه شوید. شناخت مواردی چون نحوه خرید اینترنتی دیوارپوش پی وی سی و انواع کفپوش‌ها، شناخت مرکز فروش دیوارپوش پی وی سی، دیوار پوش چوبی و یا هر نوع کاغذ دیواری مدرن و شیک و مواردی این چنینی، برای شما به عنوان یک طراح، اهمیت دارد.

نکات اساسی در دکوراسیون و طراحی داخلی خانه و محل کار

نقش رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار

رنگ یکی از عناصر اصلی در هر سبک از دکوراسیون داخلی خانه و محل کار است. استفاده بیش از حد از رنگ‌ها ممکن است در نگاه اول به لحاظ بصری جذابیت بالایی داشته باشد اما در نهایت مسبب شلوغی و بهم‌ریختگی در محیط می‌شود. بنابراین بهتر است در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی خانه و محل کار خود از یک یا دو رنگ، در ترکیب با رنگ‌های خنثی استفاده کنید. برای مثال سالن نشیمن که با سایه‌های مختلف از رنگ آبی دکور شده برای آن است که تداعی‌گر فضایی پر زرق و برق اما یکپارچه و هماهنگ باشد. وجود دیوارهایی با رنگ خنثی، فرش‌ها، پرده‌ها و مبلمان بدون زیاده‌روی در استفاده از رنگ‌ها سبب احساس گشودگی و تعادل بصری در محیط خواهند شد.

نقش رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار

 استفاده از کوسن‌ ها در طراحی داخلی خانه و محل کار

کوسن‌ها و بالشتک‌های زیبا و دوست داشتنی یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای ایجاد تنوع در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار محسوب می‌شوند. آن‌ها با افزودن الگوهای جدید، بافت و رنگ‌های متعدد، دکوری منحصر به فرد در محیط ایجاد می‌کنند. وجود اشکال متنوع با اندازه‌های مختلف آن‌ها ترکیب‌بندی زیبایی را رقم می‌زند. با این اوصاف نباید در استفاده آن‌ها از حد تعادل خارج شده و زیاده‌روی کنید. به یاد داشته باشید که تعداد زیاد کوسن‌ها و بالشتک‌ها موجب شلوغی و گاهاً کمبود جا در محیط می‌شوند. درنهایت فضا را از حالت آرامش و نظم خارج می‌کنند. بنابراین سعی کنید قبل از انتخاب کوسن‌ها از نظر رنگ، پترن و تعداد، ابتدا ظرفیت محیط را برآورد کنید.

 استفاده از کوسن‌ ها در طراحی داخلی خانه و محل کار

چیدمان مبلمان در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار

اکثراً علاقمند هستند برای داشتن فضای آزاد بیشتر، مبلمان را در کنار دیوارها بچینند اما این کار از نظر بصری چندان مطلوب به نظر نمی‌رسد. راه حلی که در این رابطه وجود دارد آن است که مبلمان را از دیوار دورتر قرار دهید. به عنوان مثال در سالن پذیرایی چیدمان را به سمت مرکز سالن هدایت کنید. با قرار دادن قطعات مبلمان پیرامون میز یا فرش، حوزه معینی برای آن‌ها انتخاب کنید. این کار علاوه بر ارتباط بهتر مبلمان با یکدیگر، سبب می‌شود تا زاویه دید مطلوب‌تری برای افراد مشخص کنید. پس در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار این مسئله را رعایت کنید.

 چیدمان مبلمان در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار

اکسسوری‌های تزیینی در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار

نقش اکسسوری‌ها و کاغذ دیواری در دکوراسیون خانه و محل کار حائز اهمیت است. می‌توان از آن‌ها به عنوان یکی از عناصر اصلی در زمینه طراحی داخلی خانه و محل کار استفاده کرد. تأثیر این لوازم چه در سایز بزرگ باشند و چه در ابعاد کوچک، تأثیر آشکاری بر گرمی فضا و میزان روح‌بخشی به محیط دارند. اما توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد نرمال موجب شلوغی می‌شود. علی‌الخصوص اگر بر روی یک سطح باشند و یا در سبک‌ها و تم‌های متفاوتی کنار یکدیگر قرار گیرند، شلوغی آن ها کاملاً حس می‌شود. این شیوه دکور قطعاً تأثیری منفی دارد.

 اکسسوری‌های تزیینی در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار

 برای جلوگیری از شلوغی، اکسسوری‌ها را در یک یا دو گروه‌ قرار دهید. سپس بر اساس کارکرد و یا صرف زیبایی، آن‌ها را تفکیک کنید. از تعداد محدود از هر کدام استفاده کنید و مابقی را از دکوراسیون خود حذف کنید.

نکات اساسی در دکوراسیون و طراحی داخلی خانه و محل کار

نقش قاب عکس‌ وتابلوها در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار

آویختن تابلوها و قاب‌های عکس خاطره‌انگیز بر روی دیوار همیشه جذابیت دارد. در نهایت دکوراسیون خانه و محل کار شما با آن ها منحصر به فرد خواهد شد. اما نباید هرگز از رعایت نظم و ترتیب در شیوه قرار دادن آن‌ها فاصله بگیرید. بنابراین سعی کنید به ترتیب و با در نظر گرفتن هماهنگی‌هایی از قبیل رنگ، بافت، جنس و یا شکل تصاویر داخل قاب‌ها، آن‌ها را گزیده و آویز کنید.

نقش قاب عکس‌ وتابلوها در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار

 شما می‌توانید ابتدا آن‌ها را بر روی سطح زمین بچینید. سپس با تغییرات متعدد، شکل و نظم خاص و فاصله مطلوب در بین آن‌ها را پیدا کنید. با ترکیب‌بندی مناسب، آن‌ها را بر روی دیوار نصب کنید چرا که ترکیب‌های تصادفی ممکن است چندان چشم‌نواز و جالب نباشند و با سبک دکوراسیون داخلی خانه و محل کار شما هارمونی نداتشه باشند.

نکات اساسی در دکوراسیون و طراحی داخلی خانه و محل کار

نقش نورپردازی در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار

نورپردازی اصولی و متناسب با فضا یکی از مسائل مهم و تاثیرگذار در زیباسازی دکوراسیون داخلی خانه و محل کار است. شما می‌توانید با استفاده از یک نورپردازی خوب فضای خود را بسیار دلباز و چشمگیر جلوه دهید. شما می‌توانید از انواع نورهای طبیعی و مصنوعی در طراحی داخلی خانه و محل کار خود استفاده کنید.

نقش نورپردازی در دکوراسیون داخلی خانه و محل کار

 لازم است که حتماً تعداد پنجره ها و میزان ورود نور طبیعی را در نظر داشته باشید. سپس با استفاده از لوستر ها، آویزها و آباژورها اقدام به نورپردازی مصنوعی از محیطی، وظیفه ای و تاکیدی کنید. نورهای تاکیدی که همان  نورمخفی و چراغ های سقفی را شامل می‌شود تاثیر بسیار شگرفی را در زیباسازی فضای شما را خواهد داشت.در اکثر منازل و محل کار از نورهای محیطی و وظیفه ای به وفور استفاده می‌شود. ولی نور تاکیدی به نسبت کمتر استفاده شده است. به همین دلیل لازم است که به این مسئله نیز اهمیت دهید و فضای خود را با هر سه نوع نورپردازی دیزاین کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1402 هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1402 ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن خرید میکروسمنت پودری خرید میکروسمنت پودری 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید کدام دیوار خانه را کاغذدیواری کنیم؟ کدام دیوار خانه را کاغذدیواری کنیم؟ از پارکت لمینت شیاردار (V-Groove) در کجاها استفاده می شود؟ از پارکت لمینت شیاردار (V-Groove) در کجاها استفاده می شود؟ کاغذ دیواری سورمه ای، انتخابی هوشمندانه برای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری سورمه ای، انتخابی هوشمندانه برای دکوراسیون داخلی مزیت کاغذ دیواری خال خالی مزیت کاغذ دیواری خال خالی کاغذ دیواری اکلیلی و شاین دار کاغذ دیواری اکلیلی و شاین دار مقایسه پارکت لمینت تیره و روشن مقایسه پارکت لمینت تیره و روشن مزایا و معایب پارکت لمینت نسکافه ای مزایا و معایب پارکت لمینت نسکافه ای ضخامت پارکت لمینت چه تاثیری بر کارایی آن دارد؟ ضخامت پارکت لمینت چه تاثیری بر کارایی آن دارد؟ راه‌ های افزایش طول عمر پارکت لمینت راه‌ های افزایش طول عمر پارکت لمینت بهترین کفپوش برای مکان‌ های مرطوب کدام است؟ بهترین کفپوش برای مکان‌ های مرطوب کدام است؟ آیا پارکت لمینت ها عایق حرارت هستند؟ آیا پارکت لمینت ها عایق حرارت هستند؟ نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری مهد کودک نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری مهد کودک به جای کاغذ دیواری از چی استفاده کنیم؟ به جای کاغذ دیواری از چی استفاده کنیم؟ بررسی روش‌هایی برای جداسازی آشپزخانه از پذیرایی بررسی روش‌هایی برای جداسازی آشپزخانه از پذیرایی استفاده از ترفندهای طراحی برای بلند نشان دادن سقف کوتاه استفاده از ترفندهای طراحی برای بلند نشان دادن سقف کوتاه ترازبندی سطح کف ساختمان با پارکت ترازبندی سطح کف ساختمان با پارکت تأثیر رنگ گرم و سرد در دکوراسیون داخلی خانه تأثیر رنگ گرم و سرد در دکوراسیون داخلی خانه کلیدی‌ترین نکات برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک کلیدی‌ترین نکات برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک آشنایی با پرده ساده و شیک اتاق خواب عروس آشنایی با پرده ساده و شیک اتاق خواب عروس عایق صوتی دیوار مشترک عایق صوتی دیوار مشترک معرفی مدل های عایق صوتی کف معرفی مدل های عایق صوتی کف بهترین ترند های پرده برای اتاق نوجوانان بهترین ترند های پرده برای اتاق نوجوانان ام دی اف ملامینه چیست ؟ ام دی اف ملامینه چیست ؟ پارکت آنتی استاتیک چیست ؟ پارکت آنتی استاتیک چیست ؟ نحوه نصب و اجرای قرنیز نحوه نصب و اجرای قرنیز اتخاب بهترین رنگ قرنیز برای منزل اتخاب بهترین رنگ قرنیز برای منزل انتخاب کفپوش مناسب برای باشگاه خانگی انتخاب کفپوش مناسب برای باشگاه خانگی نحوه ی انتخاب انواع قرنیز نحوه ی انتخاب انواع قرنیز پارکت لمینت بلوط پارکت لمینت بلوط
نمایش همه
علاقه مندی ها ()