سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ضخامت
استاندار فرسایش و مقاومت
نوع شیار
نوع سطح
کالا برای:

پارکت طرح چوب

9 / 10
از 4 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پرطرفدارترین نوع پارکت لمینت، پارکت طرح چوب است. در این صفحه میتوانید تمام مدل های پارکت با چوب طبیعی را ببینید، برای اطلاعات بیشتر روی آنها کلیک کنید یا با ما تماس بگیرید.

بهترین جنس پارکت طرح چوب با قیمت مناسب

پارکت طرح چوب طبیعی - رونیا

پارکت های طرح چوب چه ویژگی هایی دارند؟

متریال های به کار رفته در پارکت را فقط چوب تشکیل نمیدهد. لایه هایی نیز بر روی چوب تعبیه میشود تا پارکت مقاومت بالایی داشته باشد. پارکت طرح چوب همانطور که از نامش نیز پیداست از طرح های چوب بر روی خود برخوردار است.

پارکت طرح چوب مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و همچنین اشعه خورشید دارد. فشارهای وارد شده از طریق راه رفتن های مداوم باعث میشود تا به مرور پارکت کیفیت خود را از دست بدهد ولی پارکت طرح چوب مقاومت بسیار بالایی دارد و افت کیفیت نخواهد داشت. همچنین در برابر نور تماس مستقیم نور خورشید نیز مقاوم است و کمرنگ نمیشود.

برای نصب پارکت ورقه های نازک چوب به صورت موازی در کنار یکدیگر قرار میگیرند و یک کفپوش کامل را تشکیل میدهند. البته برای نصب آن تنها کنار هم چیدن قسمت های پارکت کافی نیست و باید یک سری زیرسازی نیز انجام شود تا بتوان پارکت را بر روی آن نصب نمود.

نکته مهم در نصب پارکت چوبی

 صاف بودن سطح زیرین کفپوش یکی از نکاتیست که باید در نصب پارکت به آن توجه زیادی شود. اگر سطح زیرین کفپوش صاف نباشد امکان نصب پارکت بر روی آن وجود ندارد و حتی اگر نصاب بتواند بر روی سطوح غیر صاف، پارکت را نصب کند قطعا نتیجه کار قابل قبول نخواهد شد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()