سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

پرده لوردراپه چاپی

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پرده لوردراپه چاپی از جمله محصولاتی است که بسیار پرکاربرد می باشد. چاپ تصویر دلخواه شما بر روی پرده لوردراپه با ابعاد دلخواه شما به سادگی امکان پذیر است. در واقع پرده های لودراپه چاپی بیشترین کاربرد را در فضای اداری، سازمانی، درمانی، آموزشی و تجاری دارد.

 پرده لوردراپه حتی در اتاق خواب ها نیز مورد استفاده است. پرده لوردراپه چاپی جدید و یا پرده های تصویری لوردراپه را می توان به صورت سفارشی برای منزل و یا محل کار تهیه کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با پرده لوردراپه چاپی به طور کامل آشنا کنیم.

معرفی پرده لوردراپه چاپی

پرده لوردراپه چاپی يك مدل از انواع شيدهاست كه در بسيارى از فضاها از جمله مراكز ادارى و سازمانى قابل استفاده می باشد. مسلماً پرده لوردراپه چاپی را بارها و بارها در محيط هاى مختلف دیده اید. پرده لوردراپه چاپی، تصويرى با طرح هاى مختلف است که در بازار قابل دسترس مى باشد. شما مى توانيد يكى از آن ها را انتخاب كرده و آن را خريدارى كنيد.

از طرفى ممكن است شما هيچ يك از طرح هاى موجود در بازار را نپسنديد و يا هيچ كدام از نظر طرح و رنگ با فضاى شما سازگارى نداشته باشد. قاعدتاً زمانى كه در حال خريد پرده لوردراپه هستيد، به نكات مختلفى فكر مى كنيد. براى مثال ممکن است تمایل به استفاده از رنگ بندى و طرحی ست و هماهنگ با مبلمان و فضاى ادارى يا اتاق خوابتان داشته باشید. علاوه بر آن در خرید پرده لوردراپه جدید به دنبال طرح هايى هستيد كه سبك آن با دكوراسيون شما همخوانى داشته باشد.
احتمالاً پيدا كردن يك پرده لوردراپه چاپی كه تمام اين ويژگى ها را داشته باشد، كار آسانى نیست. براى جلوگيرى از اتلاف وقت، انرژى و هزينه راه هاى ساده ترى هم وجود دارد.

آشنایی با سفارش پرده لوردراپه چاپی

چاپ پرده لوردراپه يا پرده های تصویری لوردراپه مانند پرده زبرا چاپی به صورت کاملاً ساده می باشد. شما مى توانيد هر عكسى را كه دوست داريد انتخاب يا طراحى كنيد و پرده لوردراپه چاپی سفارشی خود را ثبت كنيد. سپس تصويرى كه انتخاب كرده ايد را روى پرده چاپ خواهد شد. شما در نهایت طرح مناسب با محيط خود را تهيه خواهيد کرد.

پرده لوردراپه چاپی در چه فضاهایی قابل استفاده است؟

حتى در فروشگاه ها و مغازه ها صاحبين كسب و كار ها طرح هاى تبليغاتى خود را بر روى پرده لوردراپه چاپی چاپ مى كنند. به سادگی می توان با نصب پرده لوردراپه چاپی فعاليت يا نوع محصول را معرفى کرد.
پرده لوردراپه چاپی به دليل قابل شست و شو بودن از نظر بهداشتى كاربرد و محبوبيت بسيارى در بيمارستان ها و كليه مراكز درمانى دارد. شما مى توانيد براى تهيه و انتخاب طرح مناسب به سراغ عكس هاى با كيفيتی برويد. پس قبل از همه چیز در اينترنت عنوان تصوير دلخواهتان را جست و جو كنيد. اگر موفق نشدید هم مى توانيد طرحى كه مد نظر داريد را به كمك يك طراح طراحى كنيد. به این ترتیب لوردراپه سفارشی شما کاملاً اختصاصی و منحصر به فرد خواهد بود.

نگاهی به انواع پرده لوردراپه چاپی و یا تصویری

پرده لوردراپه چاپی را از یک نگاه کلی می ‌توان به دو دسته یک رو و دو رو تقسیم کرد. در ذیل هر یک از این دو مدل از پرده لوردراپه چاپی را مختصراً توضیح داده ایم.

•پرده لوردراپه چاپی تصویری یک رو

پرده لوردراپه چاپی تصویری یک رو ملاک بر این است که پرده تنها از یک طرف دید دارد. وجود طرح در طرف دیگر آن تاثیری در دکوراسیون فضا ندارد. این نوع پرده ‌ها مانند پرده زبرا کلاسیک معمولا بر روی پنجره اتاق ‌ها و مکان های ورودی که طرف دیگر آن دید ندارد نصب می ‌شوند. قیمت این مدل پرده نسبت به قیمت پرده تصویری دو رو پایین ‌تر است.

•پرده لوردراپه چاپی تصویری دو رو

در پرده لوردراپه چاپی تصویری دو رو ملاک بر این است که پرده از دو طرف دید دارد. بنابراین می ‌توان در دو طرف پرده طرح مورد نظر را چاپ کرد. این نوع پرده مانند پرده رومن و یا پرده دو مکانیزم می ‌تواند بر روی پنجره فروشگاه ‌ها، سوپر مارکت ‌ها و رستوران‌ ها برای جلوگیری از دید همه جانبه به داخل  استفاده شود. همچنین حتی به عنوان جدا کننده در ادارت و فضاهای کاری مورد استفاده است.

كاربردهای پرده لوردراپه چاپی تصویری

•قابل استفاده از پرده لوردراپه چاپی در فضا هاى ادارى، سازمانى، دولتى، خدماتى و شركت ها.

• قابل استفاده در فضا هاى آموزشى، مدارس، دانشگاه ها و غیره.

•قابل نصب در مراكز درمانى، كلينيك ها، داروخانه ها، مطب ها و غیره.

•پرده لوردراپه چاپی در فضاهاى مسكونى و اتاق خواب ها و  آشپزخانه کاربرد دارد.

• مراكز تجارى، فروشگاه ها، مجموعه هاى فرهنگى، تفريحى و غیره نیز می توانند از این پرده استفاده کنند.

بسيارى از مدیران كسب و كار از آنجایی که محيط كارى پر ترددى دارند و يا براى نمايش و فروش محصولات خود در فروشگاه و مغازه خود از پرده لوردراپه چاپی استفاده می کنند. پنجره این فضاها نیاز به پرده لوردراپه چاپی دارند و با استفاده از آن حالت تبلیغاتی خواهند داشت.

مزاياى استفاده از پرده لوردراپه چاپی

پرده لوردراپه چاپی دارای مزیت های زیادی است. برای مثال داروخانه ها مى توانند طرح هاى تبليغاتى خود را به صورت يك رو و يا دو رو بر روى پرده لوردراپه چاپی سفارش دهند. با نصب این مدل پرده در داروخانه، هم افرادى كه در محيط بيرون در حال عبور هستند را نسبت به محتواى تصوير آگاه خواهید کرد و هم كسانى كه به داخل داروخانه مى آيند برندتان برایشان فراموش نشدنی خواهد بود.
مشاغل دیگر هم مى توانند با چاپ طرح تبليغاتى بر روى پرده های لوردراپه، تبليغات گسترده اى انجام دهند. اين پرده ها در بین پرده های فانتزی به دليل مقاومت بالايى كه در برابر عوامل محيطى دارند، تا مدت زيادى مى توانند به عنوان يك بيلبورد در حال تبليغ كار شما و ديگران باشند. از دیگر مزایای این مدل پرده عبارتنداز:

  • نصب آسان پرده لوردراپه چاپی مانند پرده زبرا گلدوزی.
  • دارای استفاده آسان مانند پرده کرکره چوبی.
  • داراى مقاومت بالا در برابر عوامل محيطى از جمله تابش نور آفتاب و آب و هوای شرجی.
  • دارای قابلیت شست و شوی ساده و راحت همانند پرده کرکره فلزی.

چاپ تصویر دلخواه روی پرده لوردراپه چاپی سفارشی در رونیا

در فروشگاه رونیا چاپ تصویر دلخواه شما بر روی پرده لوردراپه چاپی با ابعاد دلخواه شما به سادگی امکان پذیر است.
این تصویر می تواند عکسی باشد که شما برای چاپ انتخاب می کنید. این تصاویر می تواند طرح هایی با عکس های شخصی، سازمانی، تجاری، طبیعت و غیره باشد.
اين بستگى به محيطى دارد كه قرار است كه پرده لوردراپه چاپی جدید شما در آنجا نصب شود. به عنوان مثال در اتاق خواب كودك از طرح هاى فانتزى و شاد براى لوردراپه سفارشی و یا پرده زبرا کودک استفاده شده است. در فضاهاى ادارى نیز از طرح ها و رنگبندی سازمانى با درج لوگو و یا پرده زبرا ساده استفاده می شود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()