سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

پرده لوردراپه چاپی

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

چاپ تصویر دلخواه شما بر روی پرده لوردراپه چاپی با ابعاد دلخواه شما به سادگی امکان پذیر است. پرده های لودراپه بیشترین کاربرد را در فضا های اداری، سازمانی، درمانی، آموزشی و تجاری دارند و حتی در اتاق خواب ها نیز مورد استفاده هستند.

پرده لوردراپه چاپی جدید و یا پرده های تصویری لوردراپه را می توان به صورت سفارشی تنها برای منزل و یا محیط کار خودتان تهیه نمایید.

پرده لوردراپه يك مدل از انواع شيد ها است كه در بسيارى از فضا ها از جمله مراكز ادارى و سازمانى محبوبيت زيادى دارد. پرده شيد لوردراپه را بارها و بارها در محيط هاى مختلف ديده ايد. لوردراپه تصويرى با طرح هاى مختلفى در بازار قابل دسترس مى باشد و شما مى توانيد يكى از آن ها را انتخاب كرده و خريدارى كنيد.

از طرفى ممكن است شما هيچ يك طرح هاى موجود در بازار را نپسنديد، و يا هيچ كدام از نظر طرح و رنگ با فضاى شما سازگارى نداشته باشد. قاعدتاً زمانى كه در حال خريد پرده لوردراپه هستيد، به نكات مختلفى فكر مى كنيد.

براى مثال مايليد رنگ بندى طرح روى پرده لوردراپه چاپی با مبلمان فضاى ادارى يا اتاق خوابتان هماهنگى و هارمونى داشته باشد. علاوه بر آن در خرید لوردراپه جدید به دنبال طرح هايى هستيد كه سبك آن ها با دكوراسيون داخلى شما همخونى داشته باشد.

احتمالاً پيدا كردن يك پرده كه تمام اين ويژگى ها را در بر داشته باشد، كار آسانى نخواهد بود. براى جلوگيرى از اتلاف وقت، انرژى و هزينه راه هاى ساده ترى هم وجود دارد.

يكى از اين راه ها چاپ پرده لوردراپه يا پرده های تصویری لوردراپه مانند پرده زبرا چاپی است. خيلى ساده است. شما مى توانيد هر عكسى را كه دوست داريد انتخاب يا طراحى كنيد و لوردراپه سفارشی خود را ثبت كنيد. سپس تصويرى كه انتخاب كرديد روى پرده چاپ خواهد شد و شما در نهایت طرح مناسب با محيط خود را تهيه خواهيد نمود.

چاپ تصویر دلخواه با لوردراپه سفارشی

چاپ تصویر دلخواه شما بر روی پرده لوردراپه چاپی با ابعاد دلخواه شما به سادگی امکان پذیر است. پرده های لودراپه بیشترین کاربرد را در فضا های اداری، سازمانی، درمانی، آموزشی و تجاری دارند و حتی در اتاق خواب ها نیز مورد استفاده هستند.

این تصویر می تواند عکسی باشد که شما برای چاپ انتخاب می کنید. این تصاویر می تواند طرح هایی با عکس های شخصی، سازمانی، تجاری، طبیعت و غیره باشد.

اين بستگى به محيطى دارد كه قرار است كه لوردراپه جدید شما در آنجا نصب شود. به عنوان مثال در اتاق خواب كودك از طرح هاى فانتزى و شاد براى لوردراپه سفارشی و یا پرده زبرا کودک استفاده مى شود و در فضا هاى ادارى، از طرح ها و رنگ هاى سازمانى همراه با لوگو و یا پرده زبرا ساده بهره مى گيرند.

حتى در فروشگاه ها و مغازه ها صاحبين كسب و كار ها طرح هاى تبليغاتى خود را بر روى لوردراپه ها چاپ مى كنند و به سادگی تنها با نصب لوردراپه فعاليت خود يا نوع محصولشان را به سايرين معرفى مى كنند.

پرده لوردراپه چاپی به دليل قابل شست و شو بودن از نظر بهداشتى كاربرد و محبوبيت بسيارى هم در بيمارستان ها و كليه مراكز درمانى دارد.

شما مى توانيد براى تهيه و انتخاب طرح مناسب به سراغ عكس هاى با كيفيتى كه داريد، برويد. يا در اينترنت عنوان تصوير دلخواهتان را جست و جو كنيد. اگر موفق نشده ايد هم مى توانيد طرحى كه مد نظر داريد را به كمك يك طراح و يا بخش طراحى فروشگاه رونیا طراحى كنيد.

به این ترتیب لوردراپه سفارشی شما کاملاً اختصاصی و منحصر به فرد خواهد بود و پرده شما یک لوردراپه جدید است مانند پرده زبرا سرمه دوزی که در هیچ کجا مشابه آن را نخواهید یافت.

انواع پرده لوردراپه چاپی و یا تصویری

پرده لوردراپه چاپی را از یک نگاه کلی می ‌توان به دو دسته یک رو و دو رو تقسیم ‌بندی کرد.

  • لوردراپه تصویری یک رو

در لوردراپه تصویری یک رو ملاک بر این است که پرده تنها از یک طرف دید دارد و وجود طرح در طرف دیگر آن تاثیری در دکوراسیون فضا ندارد. این نوع پرده ‌ها مانند پرده زبرا کلاسیک معمولا بر روی پنجره اتاق ‌ها و مکان های ورودی که طرف دیگر آن دید ندارد نصب می ‌شوند و بدیهی است که قیمت آن نسبت به قیمت پرده تصویری دو رو پایین ‌تر است.

  • لوردراپه تصویری دو رو

در لوردراپه تصویری دو رو ملاک بر این است که پرده از دو طرف دید دارد، بنابراین می ‌توان در دو طرف پرده طرح مورد نظر را چاپ کرد. این نوع پرده ‌ها مانند پرده رومن و یا پرده دو مکانیزم می ‌توانند بر روی پنجره فروشگاه ‌ها، سوپر مارکت ‌ها و رستوران‌ ها برای جلوگیری از دیده همه جانبه به داخل و حتی به عنوان جدا کننده در ادارت و فضا های کاری مورد استفاده قرار بگیرند.

كاربرد پرده های تصویری لوردراپه

  • استفاده از پرده لوردراپه چاپی در فضا هاى ادارى، سازمانى، دولتى، خدماتى و شركت ها مانند پرده زبرا پلیسه و یا پرده زبرا طرح چوب
  • نصب لوردراپه در فضا هاى آموزشى، مدارس، دانشگاه ها و غیره
  • نصب پرده های تصویری لوردراپه در مراكز درمانى، كلينيك ها، داروخانه ها، مطب ها و غیره
  • چاپ لوردراپه براى فضا هاى مسكونى و اتاق خواب ها و لوردراپه آشپزخانه
  • لوردراپه تصويرى براى مراكز تجارى، فروشگاه ها، مجموعه هاى فرهنگى، تفريحى و غیره

نقش پرده لوردراپه جدید در تبليغات

بسيارى از صاحبين كسب و كار ، محيط كارى پر ترددى دارند و يا براى نمايش و فروش محصولات خود، در فروشگاه و مغازه خود داراى ويترين و پنجره اند و برای آن نیاز به پرده لوردراپه چاپی دارند.

براى مثال داروخانه ها مى توانند طرح هاى تبليغاتى خود را به صورت يك رو و يا دو رو بر روى پرده هاى تصویری لوردراپه چاپ كنند و با نصب آن در داروخانه، هم افرادى كه در محيط بيرون در حال عبور هستند را نسبت به محتواى تصوير آگاه مى كنند، و هم كسانى كه به داخل داروخانه مى آيند.

بسيارى از ديگر مشاغل هم كه مراجعين بسيارى در محل كار خود دارند و يا از بيرون محل كارشان مردم در حال گذر هستند مى توانند با چاپ طرح تبليغاتى بر روى پرده های لوردراپه ، تبليغات گسترده اى انجام دهند.

اين پرده ها در بین پرده های فانتزی به دليل مقاومت بالايى كه در برابر عوامل محيطى دارند، تا مدت زيادى مى توانند به عنوان يك بيلبورد در حال تبليغ كار شما و ديگران باشند.

مزاياى پرده لوردراپه چاپی

داراى مقاومت بالا در برابر عوامل محيطى از جمله نور آفتاب

نمایش همه
علاقه مندی ها ()