سبد خرید 0

کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 18 بهمن 1402 در ساعت 16 : 2 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت 

یکی از کارکرد های اصلی دفاتر کار، ایجاد فضایی تاثیرگذار برای مراجعین و کارمندان است. مراجعین شما قبل از آنکه شما را ببینند، وارد دفتر کارتان می شوند و محیط در واقع اولین معرف شما به آنها خواهد بود. تصور کنید برای حل یک مشکل حقوقی بسیار استرس زا وارد دفتر یک وکیل می شوید. این دفتر تاریک است و با رنگ های خاکستری و مبلمانی حجیم و تیره دکور شده است. نور طبیعی وارد این دفتر نمی شود و هیچ المان آرامش بخشی در فضا وجود ندارد. چنین فضای سرد و بی روحی آیا می تواند به شما امنیت و آسودگی خاطر ببخشد؟ قطعا چنین فضایی تاثیر منفی داشته و ناخودآگاه بر روی احساس و قضاوت شما از کار وکیل انتخابی تان تاثیر می گذارد. دفاتر وکالت یکی از مواردی هستند که باید هدفمند طراحی شوند. انتخاب کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت، توجه به چیدمان فضا و استفاده از المان های امید بخش مواردی هستند که می توانند دفتر وکالت شما را به مکانی امن و دلپذیر برای مراجعین تان تبدیل کنند.

کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت

 

 

اهمیت انتخاب کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت

برای اکثر افرادی که در فکر تغییر دکوراسیون یا مبله کردن یک دفتر وکالت هستند، رنگ و طرح دیوارها اولویت نیست. این در حالی است که بسیاری از محققان ثابت کرده اند رنگ دیوارها می تواند در فضای محیط و همچنین بازدهی بالای کارمندان تاثیر بگذارد. رنگ ها می توانند احساسات مختلفی را در ما ایجاد کنند. یک کاغذ دیواری آبی می تواند حس اعتماد را در افراد فعال کند و رنگ سبز با کاهش میزان اضطراب، بهترین انتخاب برای فضاهای پر استرسی مانند دفاتر وکالت است. برخلاف باور عموم رنگ های خاکستری یا مشکی برای دفاتر وکالت مناسب نیستند، چرا که به عنوان رنگ های سرد و خنثی، هیچ گونه حس اعتماد یا آرامشی را در افراد فعال نمی کنند.

انتخاب کاغذ دیواری برای دفاتر وکالت علاوه بر ارتقای طراحی داخلی فضا، از نظرهای دیگر نیز یک تصمیم هوشمندانه مسحوب می شود. کاغذهای دیواری در طرح های بسیار متنوعی به بازار عرضه می شوند و این امر انتخاب و طراحی یک فضای کار منحصر به فرد و خاص را ممکن می سازد. شما همچنین می توانید با همکاری شرکت های طراحی داخلی کاغذ دیواری ایده آل خود را از نظر طرح، رنگ و جنس طراحی کنید. بدین ترتیب، دیوارهای دفتر کارتان با کاغذ دیواری منحصر به فرد و خاص پوشیده خواهد شد. کاغذ دیواری ها ماندگاری بالایی نیز دارند و تعویض آنها، هیچ گونه آسیبی به ساختار بنا وارد نمی کند.

نکات مهم انتخاب کاغذ دیواری برای دفتر وکالت

بیشتر افراد تصور دارند که دفاتر وکالت از دفاتری هستند که دکوراسیون تیره و رسمی ای دارند؛ در گذشته بیشتر دفترهای وکالت از همین سبک دکوراسیون ها برخوردار بودند؛ اما امروزه این مدل از سبک ها در این دفترها کمتر دیده می شود و معمولا بیشتر وکلا برای محل کار و دفتر خود از سبک های مدرن پیروی می کنند.

اگر وکیل هستید و می خواهید که دکوراسیون محل کار یا دفتر خود را تغییر دهید، باید بدانید که نحوه چیدمان و دکور دفتر شما باید به گونه ای باشد که مراجعه کنندگان با آرامش بیشتری بتوانند درباره مشکلاتشان بدون هیچ تنشی با شما صحبت کنند و در عین حال قادر باشند که به شکل راحت تری به شما اعتماد کنند.

برای دکوراسیون دفتر وکالت خود می توانید از المان های مختلفی استفاده کنید که یکی از اصلی ترین آن ها، کاغذ دیواری و دیوارپوش است؛ آیا می دانید که از چه طرح و رنگ کاغذ دیواری باید برای پوشاندن دیوارهای دفتر کار خود استفاده کنید؟ به جهت دریافت جواب این سوال و مطالعه نکات مهم انتخاب کاغذ دیواری برای دفتر وکالت به موارد زیر توجه داشته باشید.

  • هر چه ساده تر، حرفه ای تر: شما قرار نیست که برای دفتر و محیط کاری خود از رنگ و طرح های شاد و جذاب کاغذ دیواری استفاده کنید؛ بلکه باید با استفاده از این عناصر محیطی کاملا حرفه ای، مرتب و منظم را برای خود فراهم نمایید، پس پیشنهاد ما به شما این است که از کاغذ دیواری های ساده و در عین حال مدرن استفاده کنید تا بتوانید جایگاه و شغلتان را حرفه ای تر نشان دهید و اعتماد مراجعه کنندگان را جلب نمایید.
  • به رنگ ها توجه داشته باشید: کاغذهای دیواری علاوه بر تنوع گسترده در طرح، در رنگ نیز متنوع هستند و شما باید برای محیط کاری خود کاغذ دیواری هایی را انتخاب کنید که رنگ تیره دارند؛ به طور معمول طراحان دکوراسیون داخلی پیشنهاد می دهند که کاغذ دیواری ای که برای دفتر وکالت استفاده می شود در طیف رنگی قهوه ای یا طوسی باشد بهتر است.
  • به دکوراسیون دفتر خود دقت کنید: زمانی که قصد دارید برای پوشش دیوارهای دفتر وکالت خود از کاغذ دیواری استفاده کنید تا حد امکان سعی کنید که طرح و رنگ این دیوارپوش ها را هماهنگ با دکوراسیون محل کار خود انتخاب نمایید.
  • به نورپردازی دفتر خود توجه داشته باشید: اگر دفتری پر نور دارید، بهترین انتخاب برای شما کاغذ دیواری های تیره هستند؛ اما در صورتی که نور آنچنانی در محیط کاری تان وجود ندارد بهتر است که از کاغذ دیواری های براق با رنگ روشن استفاده کنید.

ویژگی های کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت

در خصوص مشخصات و ویژگی های کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت باید به شما بگوییم که این دسته از دیوارپوش ها با طراحی خاص و جذابی که دارند می توانند محیط کاری شما را مدرن تر نشان دهند و باعث جلب توجه مراجعه کنندگان شوند.

به وجود آوردن حس آرامش و راحتی از دیگر مشخصه های ممتاز کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت است؛ زمانی که حس آرامش و راحتی در شما به وجود آید بهتر می توانید که روی کار خود تمرکز داشته باشید و این حس را هم به مراجعه کنندگان منتقل کنید تا آن ها هم بتوانند با آرامش خاطر بیشتر با شما ارتباط برقرار کنند و مشکلاتشان را با شما در میان بگذارند.

در بیشتر دفاتر وکالت که قدیمی هستند دیوارها بنا به دلایل مختلفی دچار عیب و ایراداتی می شوند و یکی از ویژگی های خوب کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت این است که این عیب و ایرادات به وسیله این نوع دیوارپوش ها به خوبی کاور می شوند و چیزی از آن ها باقی نمی ماند.

کاغذ دیواری هایی که برای این نوع کاربری ها مورد استفاده قرار می گیرند نصب بسیار راحتی دارند و به راحتی قابل شستشو می باشند و در ضمن از سطح کیفی بالایی نیز برخوردار هستند.

مدرن یا کلاسیک؛ مسئله این است!

اولین قدم برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت، توجه به سبک طراحی داخلی فضاست. در ادامه با دو سبک بسیار محبوب و رایج برای دفاتر وکالت آشنا خواهیم شد:

  • سبک مدرن: دفاتر وکالت سبک مدرن این روزها در شهرهای بزرگ در شرق آسیا، اروپا و آمریکای شمالی مورد توجه است. این بدان سبب است که معمولا در شهرهای بزرگ مساحت دفاتر وکالت کوچک تر است و طراحان مجبورند با مینیمال نگه داشتن فضا، استفاده از رنگ های مختلف در دیوارها، مبلمان رنگ روشن و کف های چوبی، فضا را بزرگتر جلوه دهند.  
  • سبک کلاسیک: دفاتر وکالت با سبک کلاسیک معمولا با المان هایی مانند کتابخانه های سقفی بلند، مبلمان رنگ تیره، دیوارهایی با رنگ های گرم مانند قهوه ای روشن، سبز تیره و یا خاکستری روشن شناخته می شوند.

کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت مدرن

 

انتخاب کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت با طرح مدرن

طراحی داخلی دفاتر وکالت با سبک مدرن، معمولا مینیمال است اما چگونه می توان بین خالی و ساده بودن دفتر با مینیمال بودن آن تفاوت ایجاد کرد؟ انتخاب کاغذ دیواری مناسب دفتر کار با سبک مدرن، راه حلی است که از خالی بودن فضا جلوگیری می کند. کاغذ دیواری های طرح دار (مانند طرح های پتینه، طرح پارچه یا طرح بافت برجسته) می تواند به پر نشان دادن فضا کمک کند. رنگ در طراحی مینیمال و مدرن نقشی اساسی را ایفا می کند، بنابراین از داشتن دیوارهایی با رنگ های قوی نترسید. به عنوان مثال، می توانید یک الی دو دیوار را با رنگ های تیره تر و یا قوی تر (مانند قرمز تیره، سبز تیره یا زرد اکر) در نظر بگیرید تا هارمونی و فضاسازی ایده آلی را داشته باشید. رنگ های فانتزی را برای این کار انتخاب نکنید چرا که گزینه مناسبی برای دفاتر وکالت نیستند. توصیه می کنیم از انتخاب رنگ های قوی برای تمام دیوارهای دفتر خودداری کنید، چرا که این کار تاثیر کاملا معکوس خواهد داشت.

برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت بهتر است به دیوارهایی که بیش از سایرین در دید مراجعین قرار دارند، توجه ویژه ای نشان دهید. به عنوان مثال، دیوار پشت سر شما معمولا در جلسات کاری (چه حضوری و چه آنلاین) می تواند بسیار جلب توجه کند. انتخاب رنگ تیره یا کاغذ دیواری هایی با طرح ها و جنس های مختلف می تواند ضمن بعد بخشیدن به فضا، اثر بصری ایده آلی را نیز خلق کند. کاغذ دیواری های بافت دار و کاغذ دیواری هایی با طرح های برجسته برای این دیوار ایده ال هستند.

 

انتخاب کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت با طرح کلاسیک

کاغذ دیواری های ساده با رنگ های گرم برای دفاتر وکالت طرح کلاسیک مناسب هستند. طرح کلاسیک معمولا شلوغ است و برای حفظ تعادل در فضا، بهتر است دیوارها را ساده نگه دارید. کاغذ دیواری هایی با طرح های محو نیز می توانند برای چنین فضایی ایده آل باشند. همچنین اگر به تم چوب در سبک کلاسیک علاقه دارید، کاغذ دیواری هایی با طرح چوب را به شما پیشنهاد می کنیم. این مدل از کاغذ دیواری برای یک الی دو دیوار و فضاسازی ایده آل است و می تواند هارمونی جذابی در محیط خلق کند. از پوشاندن تمام دیوارهای دفتر با کاغذ دیواری های طرح دار، به ویژه طرح چوب، خودداری کنید. این کار سبب شلوغ و بسته تر شدن فضا می شود و می توانند خیلی زود بیننده را خسته کند.

کاغذ دیواری های طرح دار و اثر بصری آنها

کاغذ دیواری ساده یا طرح دار:

پاسخ به این پرسش به فضا، سبک و کاربرد اتاق بستگی دارد. کاغذ دیواری های طرح دار بسیار متنوع هستند و هر طرح، می تواند اثر بصری متفاوتی را در فضا ایجاد کند. به عنوان مثال، کاغذ دیواری هایی با نوارهای باریک عمودی می تواند دیوارها را بلند تر جلوه دهد و برای فضاهای کوچک ایده آل است. کاغذ دیواری هایی با طرح های مدرن هندسی بسیار جلب توجه می کنند و انتخاب جذابی برای اتاق مطالعه یا اتاق انتظار دفتر کار شما می توانند باشند. طرح های هندسی منحنی روح مدرنیته را در فضا زنده نگه می دارند و می توانند انتخاب ایده آلی برای یک الی دو دیوار در طراحی داخلی مینیمال و صنعتی باشند.

کاغذ دیواری های مدرن و اثر بصری آنها

کاغذ دیواری های ساده، از سویی دیگر، به مینیمال نگه داشتن فضا کمک می کنند اما در انتخاب رنگ آنها باید بسیار دقت کنید. پوشاندن یک دیوار بزرگ با یک کاغذ دیواری ساده شاید انتخاب ساده و امنی به نظر برسد اما تاثیر مستقیمی در توازن فضا ایجاد می کند. چنین انتخابی فضا را بزرگتر و خالی تر جلوه می دهد و انتخاب مبلمان بزرگ، قاب ها و سایر المان های تزئینی، در کنار این سبک از کاغذ های دیواری اهمیت دو چندان پیدا می کند.

 

نورپردازی فضا:

در انتخاب کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت نورپردازی فضا را نباید فراموش کنید. تمام دیوارها به صورت یکسان نور را دریافت نمی کنند. اگر برای روشنایی دفتر کار خود بیشتر از نور طبیعی روز استفاده می کنید، باید بدانید که این نور در طول روز تغییر می کند و در نتیجه، دیوارها در طول روز نورپردازی متفاوتی را تجربه می کنند. دیوارهایی که در اکثر زمان های روز تاریک هستند، باید روشن تر انتخاب شوند. همچنین از انتخاب کاغذ دیواری هایی با طرح های شلوغ برای این دیوارها خودداری کنید. دیوارهایی که در مجاورت و یا روبروی پنجره ها قرار دارند، بیشترین نور را در طول روز دریافت می کنند و انتخاب رنگ های روشن و ساده برای آنها، فضا را خالی تر جلوه می دهد.

اگر برای روشنایی دفتر کار خود از چراغ ها و لامپ ها استفاده می کنید، کنترل بیشتری بر روی روشنایی و نورپردازی دیوارها خواهید داشت. برای حفظ توازن بهتر است کاغذ دیواری های طرح دار و شلوغ تر را برای دیوارهایی با نور بیشتر انتخاب کنید. دیوارهای تاریک تر با کاغذ دیواری های روشن تر و مینیمال تر، جلوه بهتری خواهند داشت.

 

کلام آخر

دفتر وکالت یکی از معدود مکان های عمومی است که مراجعین آن معمولا استرس زیادی را تجربه می کنند. انتخاب هوشمندانه رنگ و طرح دیوارها می تواند از بار منفی چنین فضایی بکاهد و اثری مثبت بر روی روحیه مراجعین شما داشته باشد. برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب دفتر وکالت باید به پارامترهای مختلفی توجه کنید. از جمله این موارد باید به رنگ، طرح و سبک طراحی داخلی دفتر کارتان اشاره کنیم. نور پردازی فضا، ترند های روز دنیا در طراحی داخلی دفتر کار و جنس کاغذ دیواری نیز پارامترهای دیگری هستند که در این تصمیم گیری نقش مهمی را ایفا می کنند. دنیای کاغذ دیواری ها بسیار متنوع است و شما می توانید با همکاری یک طراح داخلی، از آنها برای شخصی سازی فضای کاری خود و ایجاد یک دفتر کار شیک استفاده کنید.  

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
سایر مقالات
دکور مغازه با کاغذ دیواری دکور مغازه با کاغذ دیواری کاغذ دیواری مناسب کافه کاغذ دیواری مناسب کافه قیمت کاغذ دیواری شاین دار چقدر است قیمت کاغذ دیواری شاین دار چقدر است بازسازی خانه با کمترین هزینه بازسازی خانه با کمترین هزینه آیا پارکت حشره میزند آیا پارکت حشره میزند هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هزینه کاغذ دیواری خانه 50 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 50 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 120 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 120 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 80 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 80 متری برآورد هزینه کاغذ دیواری در سال ۱۴۰۳ برآورد هزینه کاغذ دیواری در سال ۱۴۰۳ هزینه کاغذ دیواری خانه ۷۰ متری هزینه کاغذ دیواری خانه ۷۰ متری پارکت فضای اداری چه ویژگی های دارد پارکت فضای اداری چه ویژگی های دارد هزینه کاغذ دیواری خانه 60 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 60 متری خرید پوستر دیواری در کرج خرید پوستر دیواری در کرج بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1403 هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1403 ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن خرید میکروسمنت پودری خرید میکروسمنت پودری 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید کدام دیوار خانه را کاغذدیواری کنیم؟ کدام دیوار خانه را کاغذدیواری کنیم؟ از پارکت لمینت شیاردار (V-Groove) در کجاها استفاده می شود؟ از پارکت لمینت شیاردار (V-Groove) در کجاها استفاده می شود؟ کاغذ دیواری سورمه ای، انتخابی هوشمندانه برای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری سورمه ای، انتخابی هوشمندانه برای دکوراسیون داخلی مزیت کاغذ دیواری خال خالی مزیت کاغذ دیواری خال خالی کاغذ دیواری اکلیلی و شاین دار کاغذ دیواری اکلیلی و شاین دار مقایسه پارکت لمینت تیره و روشن مقایسه پارکت لمینت تیره و روشن مزایا و معایب پارکت لمینت نسکافه ای مزایا و معایب پارکت لمینت نسکافه ای ضخامت پارکت لمینت چه تاثیری بر کارایی آن دارد؟ ضخامت پارکت لمینت چه تاثیری بر کارایی آن دارد؟ راه‌ های افزایش طول عمر پارکت لمینت راه‌ های افزایش طول عمر پارکت لمینت بهترین کفپوش برای مکان‌ های مرطوب کدام است؟ بهترین کفپوش برای مکان‌ های مرطوب کدام است؟ آیا پارکت لمینت ها عایق حرارت هستند؟ آیا پارکت لمینت ها عایق حرارت هستند؟ نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری مهد کودک نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری مهد کودک به جای کاغذ دیواری از چی استفاده کنیم؟ به جای کاغذ دیواری از چی استفاده کنیم؟
نمایش همه
علاقه مندی ها ()