سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ضخامت
استاندار فرسایش و مقاومت
نوع شیار
نوع سطح
کالا برای:

پارکت 8 میل

9 / 10
از 4 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پارکت 8 میل کمترین ضخامت بین پارکت های دیگه داره اما این دلیل بر بی کیفیت بودنش نمیشه.

پارکت ۸ میل از نفوذ آب به درون خود و در نتیجه متورم شدن جلوگیری میکند و مقاومت بالایی از خودش نشان میدهد همچنین انواع پارکت ۸ میل وجود دارند که در برابر خوردگی و سایش مقاومت بسیار خوبی دارند و روی سطح آنها به راحتی آسیب نمیبیند. آنواع پارکت های 8 میل در اینجا مشاهده می کنید:

مزایای پارکت 8 میل

وجود درز پس از نصب پارکت یکی از مشکلاتی میباشد که مشتریان پس از نصب با آن مواجه هستند. پارکت ۸ میل این قابلیت را دارد که پس از نصب هیچگونه درزی ار خود به جا نگذارد.

برای یک واحد ۱۰۰ متری آپارتمان باید چندین روز را صرف نصب کفپوش های سنگی و سرامیکی نمود ولی برای نصب پارکت در همین متراژ حدود ۱ روز زمان نیاز است.

معایب پارکت 8 میل

عدم کثیف کاری در نصب پارکت نیز یکی از مزایای آن میباشد. همانطور که میدانید برای نصب کفپوش های سرامیکی باید از مصالح ساختمانی برای زیرسازی استفاده نمود که همین موضوع موجب کثیف کاری میشود. اما پارکت فقط با مقداری چسب مخصوص به کف متصل میشود و نیازی به هیچگونه مصالح دیگری ندارد. البته ابن نکته را نباید فراموش کرد که برای زیر سازی پارکت باید به گونه ای عمل شود که صاف و بدون پستی و بلندی باشد تا بتوان پارکت را به خوبی بر روی سطح زمین نصب کرد. هر گونه فرورفتگی و یا بلندی در سطح زمین موجب نازیبا شدن و یا غیر ممکن شدن نصب پارکت میشود.

نصب و اجرای پارکت نیز باید از طریق افراد ماهر و باتجربه انجام شود زیرا هرگونه نصب اشتباه و ناشیانه موجب بروز ایراد ظاهری در سطح پارکت خواهد شد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()