سبد خرید 0

قوانین و مقررات رونیا

10 / 10
از 1 کاربر

قوانین و مقررات فروشگاه رونیا به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
ماده 1 - عضویت در سایت : افراد برای خرید در سایت لازم است فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند. بعد از عضویت در سایت کاربران می توانند خرید های خود را انجام دهند وسفارشات خود را ثبت نمایند.
تبصره 1 ) عضویت در سایت فروشگاه رونیا رایگان است.
تبصره 2 ) کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ طور صحیح در فرم ثبت نام اعلام کند و مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش های کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت نام اعلام کرده ارسال خواهد شد.
تبصره 3 ) کاربر نباید در سایت ( نظرات و پیشنهادات) اظهاراتی را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین بحث و نظرهای غیر مرتبط با سایت هیچ کدام منتشر نخواهد شد 

 ماده 2 – ثبت سفارش : قوانین خرید اینترنتی از فروشگاه بروز رسانی می شوند و خریداران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند.

تبصره 1 ) دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با شماره های پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید.
تبصره 2 ) قیمت های محصولات موجود در وب سایت و شعب حضوری به روز و یکسان می باشند و قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش ‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر می باشد.
تبصره 3 ) پس از هر ثبت سفارش در سیستم، ایمیل و پیامک تایید ثبت سفارش به همراه شماره  فاکتور برای مشتریان ارسال می شود.
تبصره 4) اطلاعات شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم های مربوطه وارد نمایید و از ثبت سفارش های غیر واقعی بپرهیزید.
تبصره 5 ) هزینه پیک برای برگرداندن محصول در صورت عدم پسند کالا و یا به هنگام ارسال مجدد به عهده مشتریان محترم می باشد.

 

ماده 4 – ارسال سفارش : سفارش های ثبت شده پس از تاییدیه مشتری آماده ارسال خواهد شد.

تبصره 1 ) در صورتی که سفارش از شهرستان باشد، فقط به صورت آنلاین قابل پرداخت می باشد و در همان روز کاری  یا حداکثر دو روز کاری بعد ارسال می گردند. محصولات تولیدی متناسب با زمان تولید متغیر است.

تبصره 2 ) در صورتی که سفارش از تهران باشد، همان روز کاری یا بازه زمانی که مشتری مشخص می کند تحویل داده خواهد  شد.

  

ماده 5 – تحویل سفارش : تحویل گیرنده کالا (و یا نماینده ایشان) باید در هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی پر کرده است حضور داشته باشد و کالا را شخصا تحویل گیرد. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و یا ممانعت از دریافت کالا، کالای مورد نظر به هیچ عنوان برای بار دوم ارسال نمی گردد و تنها با درخواست رسمی و پرداخت هزینه ارسال مجدد توسط خریدار این امر امکان پذیر خواهد بود.


تبصره 1 ) در صورتی که در دریافت سفارش خود با تاخیر نامعقولی مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جدا خودداری کنید .
تبصره 2 ) لطفا با سایر اعضای خانواده یا محل کار خود هماهنگ کنید تا در صوردت عدم حضور شما بسته را تحویل گرفته و هزینه آن را بپردازند - در غیر این صورت بسته برگشت داده می شود.

 

ماده 6 - تعویض کالا : چنانچه کالای خریداری شده با محصولی که برای مشتری ارسال شده مغایرت داشته باشد (تا 10% اختلاف رنگ محصول با عکس اجتناب ناپذیر است و مسئولیتی به عهده فروشگاه نخواهد بود) در صورت هرگونه اشتباه از طرف فروشگاه کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ گونه هزینه ای به مشتری مشروط به اینکه پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد تعویض خواهد شد.


تبصره 1 ) در صورتی که خود مشتری بعد از دریافت سفارش خواهان این باشد که محصول خود را با کالایی دیگر تعویض کند در صورتی که پلمپ کالا باز نشده باشد مشتری این امکان را خواهد داشت که با پرداخت هزینه برگشت و ارسال مجدد کالای دیگر محصول خریداری شده خود را تعویض کند.ما به التفاوت دو کالا محاسبه و طرفین ملزم به تسویه حساب خواهند شد.

ماده 7- شرایط بازگرداندن کالا:

تبصره 1) محصولات تولیدی مانند پوستر دیواری، انواع پرده و آسمان مجازی چنان چه طبیق ابعاد مصرف کننده تولید میگردد پس از تایید نهایی از جانب مشتری قابل عودت و بازگرداندن نخواهد بود و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال عودت و تعویض محصول نخواهد داشت.

تبصره 2) محصولاتی مانند کاغذ دیواری و انواع کفپوش در صورت آسیب ندیدن کالا ، باز شدن پلمپ، پارگی بسته بندی شیرینگ یا باز نشدن رول کاغذ دیواری، تا 7 روز قابل بازگرداندن توسط مشتری می باشد و فروشگاه موظف به عودت وجه (حداکثر تا 5 روز کاری) به مشتری و یا تعویض کالا طبق نظر مشتری خواهد بود.

ماده 8 - ارتباط با فروشگاه : هرگونه ارتباط و تماس با فروشگاه رونیا فقط و فقط از طریق راه های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می باشد. شماره های تماس و سامانه پیام کوتاه این فروشگاه صرفا شماره های ذکر شده در خود سایت هستند که با مراجعه به بخش تماس با ما می توانید آن ها را مشاهده کنید.

ارسال نظر

Neda :
0 0
من میخوام سفارش بدم فقط برای یه قسمت از ویلا میخوام وشمابرای آمل هم میفرستید چون من تهران نیستم
مدیریت :
0 0
به همه ی ایران ارسال میکنیم با خیال راحت سفارش را ثبت کنید.
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()