سبد خرید 0

برآورد هزینه کاغذدیواری منزل 100 متری در تهران

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | جمعه 11 خرداد 1403 در ساعت 23 : 29 دقیقه | نظرات کاربران ( 12 )

برآورد هزینه کاغذدیواری منزل 100 متری در تهران چقدر است؟ قیمت کاغذ دیواری وابسته به یک سری از مواردی است که در این مقاله به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت. به زبان ساده قیمت کاغذ دیواری برای منازل با توجه به متراژی که دارند متفاوت است و به صورت مقدار رول محاسبه می‌شوند. ولی فقط این مورد نیست که در قیمت کاغذدیواری نقش دارد. موارد و مسائلی هستند که بر میزان قیمت کاغذ دیواری اثرگذارند. در ادامه با ما همراه باشید تا هزینه کاغذ دیواری برای منزل 100 متری را برآورد کنیم.

کاغذ دیواری طرح داماس قلع کاریکاغذ دیواری طرح آجرکاغذ دیواری vintage

زیرسازی منزل چه نقشی در قیمت نصب کاغذ دیواری دارد؟

قبل از آن که بخواهیم به سراغ بررسی این موضوع برویم که برآورد هزینه کاغذدیواری منزل 100 متری در تهران باید بدانید که مساله زیرسازی کاغذ دیواری بسیار مهم و در قیمت نصب تاثیرگذار است. برای مثال ممکن است که هزینه آن در هر منزل 100 متری متفاوت‌تر از دیگری باشد. برای مثال دیوار منزلی امکان دارد که به یک سری عملیات زیرسازی قبل از نصب احتیاج داشته باشد. به همین علت هزینه آن بیشتر از منزلی است که مشکل زیرسازی ندارد.

نقش زیرسازی منزل بر قیمت نصب کاغذدیواری

همچنین  بهتر است که حتما بسته به نوع زیرسازی منزلتان کاغذدیواری موردعلاقه خود را انتخاب کنید. برای منازلی که زیرسازی مناسبی ندارند بهتراست از کاغذ دیواری‌های ضخیم‌تر استفاده کنند. ولی اگر زیرسازی مناسب و خوبی دارید می‌توانید از کاغذهای نازک‌تری استفاده کنید. پس به علت همین مساله است که قیمت‌ها در خانه‌های 100 متری هر یک با دیگری متفاوت خواهد بود. مسلما می‌دانید که هزینه نصب کاغذهای ضخیم بالاتر از کاغذهای نازک است.

 

نکته: حتما قبل از نصب از زیرسازی خود مطمئن شوید. باید ترک‌ها و درزهای دیوار بتونه کاری شود و سپس اقدام به نصب کاغذدیواری کنید. برای این مورد نیز هزینه جدا محاسبه می‌شود.

جنس و برند کاغذ دیواری چه نقشی در قیمت نصب دارند؟

باید بدانیم که کاغذدیواری‌ها با توجه به نوع برند و جنسی که دارند قیمت‌های متفاوتی خواهند داشت. کاغذ دیواری از جنس کاغذ، کاغذ دیواری با پوشش وینیل و کاغذدیواری از الیاف بافته نشده از انواع کاغذ دیواری‌های موجود در بازار هستند که قیمت هر یک از آن‌ها با دیگری متفاوت است. شما می‌توانید دراین خصوص مقاله‌  لیست قیمت‌ کاغذدیواری در رونیا را مطالعه کنید.

·         کاغذ دیواری با جنس کاغذی

این نوع از کاغذدیواری‌ها در مقایسه با سایر کاغذها ارزان‌تر هستند و نسبت به سایر کاغذها کیفیت پایینی دارند. لایه محافظ ندارند و متریالی که دارند غیرقابل شستشو است و خیلی زود کثیف می‌شوند. نصب این کاغذ دیواری ها در مکان‌های شلوغ و شهری مثل تهران توصیه نمی شود.

 

·         کاغذ دیواری با پوشش وینیل

کاغذ دیواری با پوشش وینیل جنسی از کاغذ دارد. ولی  با این تفاوت که لایه وینیل بر روی آن است. جنس این نوع کاغذدیواری درست شبیه به کاغذ دیواری های ساده و از کاغذ است. اما تفاوت اصلی در لایه وینیل روی کاغذ است. قیمت این نوع از کاغذ دیواری ‌ها  در صورت دارا بودن  لایه محافظ کمی بالاتر نسبت به کاغذ دیواری از جنس کاغذ است. از ویژگی‌های این کاغذدیواری،  قابلیت شستشو و نظافت آسان و متریال مقاوم در برابر نور مستقیم و رطوبت و گردوغبار آن است.

 

·         کاغذ دیواری از الیاف بافته نشده

این کاغذدیواری دارای متریالی است که سازگار با محیط زیست بوده و برای نصب در محیط هایی با رطوبت کم، ایده آل است. این محصول که دوستدار محیط زیست است به دلیل غیر قابل شستشو بودن آن به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

نقش جنس و برند کاغذ دیواری بر قیمت نصب

رنج قیمت کاغذ دیواری چه ارتباطی با قیمت نصب دارد؟

در مقاله برآورد هزینه کاغذدیواری منزل 100 متری در تهران چقدر است؟ در خصوص ارتباط رنج قیمت کاغذ دیواری با هزینه نصب آن باید به شما بگوییم که قیمت کاغذ دیواری انتخابی شما ارتباط مستقیمی با قیمت نصب آن دارد. یعنی اگر شما کاغذ دیواری گران‌قیمت و خاصی را بخواهید نصب کنید مسلما قیمت نصبش نیز نسبت به سایر کاغذدیواری‌ها متفاوت خواهد بود.

 

رنج قیمتی کاغذ دیواری ها در فروشگاه رونیا بین صدهزارتومان تا یک و نیم میلیون تومان است. برای مثال اگر شما برای منزل 100 متری خود که حدود 30 رول کاغذ دیواری احتیاج دارید و هر رول را به قیمت 300 هزار تومان خریداری کرده اید که در مجموع به مقدار نه میلیون هزینه خرید کاغذ دیواری شماست. اجرت نصب نیز برای هر رول حدودا 90 هزار تومان محاسبه می‌شود. همچنین امکان دارد که  هزینه های جانبی از قبیل هزینه چسب و زیرسازی و حمل و نقل نیز اضافه شود که مبلفی حدود یازده  الی دوازده و نیم میلیون برآورد می‌شود. این رنج قیمت در برآورد هزینه کاغذ دیواری در منزل 60 متری و 90 متری نیز صدق می‌کند.

رنج قیمت کاغذدیواری و ارتباطش با قیمت نصب

نصب پوستر دیواری جهت صرفه جویی در هزینه

شما می‌توانید جهت تنوع و زیبایی و همچنین صرفه‌جویی در هزینه و پایین آمدن هزینه از پوستردیواری‌های موجود در رونیا از قبیل پوستر کلاسیک، پوستر هنری و پوستر سه بعدی و انواع مختلف سایر پوسترها  استفاده کنید. با توجه به اینکه کاغذدیواری پرت دارد و ممکن است از رول‌های شما اضافه بماند ولی در پوسترها پرتی وجود ندارد و به دلخواه و مطابق سایز دیوار شما تولید و نصب می‌شود.

نصب پوستر دیواری جهت صرفه جویی در هزینه

به گونه ای که  برای مثال دیوار سالن شما احتیاج به سه رول 300 هزارتومانی از کاغذدیواری دارد. شما می‌توانید به جای پرداخت 900 هزار تومان با حدود همان مبلغ آن دیوارتان را با پوستر دیواری 900 هزارتومانی بپوشانید و در مقایسه ارزش خرید  یک پوستر لاکچری هزینه‌های تغییر دکوراسیون خود صرفه‌جویی کنید.

بررسی سایر عوامل تاثیرگذار در برآورد هزینه نصب کاغذ دیواری

در محتوای برآورد هزینه کاغذدیواری منزل 100 متری در تهران چقدر است به بررسی عوامل تاثیرگذار در برآورد هزینه نصب کاغذ دیواری نیز می پردازیم؛ در این خصوص لازم است به صورت کاملا روشن به برخی از مسائل بپردازیم که بر قیمت کاغذدیواری تاثیرگذار است. از جمله از این موارد:

بررسی سایر عوامل تاثیرگذار در برآورد هزینه نصب

 

همچنین هزینه حمل و نقل و قیمت کاغذ دیواری در تهران و شهرستان متفاوت است. به گونه‌ای که با توجه به مسیر و هزینه پستی هر یک از شهرها  هزینه‌ها متفاوت است. همچنین معمولا هزینه نصب و حتی گاها جنس خود کاغذ دیواری در شهرستان‌ها بیشتر از تهران است.

 ممکن است که دو منزل 100 متری وجود داشته باشند که هر دو از یک نوع کاغذدیواری استفاده می‌کنند ولی بر اساس اندازه پنجره ها و وجود و یا عدم وجود تراس و همچنین وجود کمد دیواری‌ها  هزینه هر کدام متفاوت از هم خواهد بود. پس این عوامل نیز بی تاثیر در میزان هزینه‌ها نیست.

در بعضی از نمایندگی ‌ها همچنین گاها هزینه چسب نیز جدا محاسبه می‌شود که جزو عوامل تاثیرگذار بر برآورد هزینه نصب کاغذدیواری می‌باشد.

 

 
 
بررسی سایر عوامل تاثیرگذار در برآورد هزینه نصب
 

 

همچنین هزینه نصب در رول‌های عرض 50سانتی  با رول‌های عرض 70 سانتی و یک متری متفاوت است. به گونه‌ای که هرچه قدر عرض رول بیشتر شود هزینه نصب آن نیز بیشتر خواهد بود.

یکی از توصیه‌های کارشناسان دکوراسیون داخلی این است که بهتر است قبل از نصب کاغذدیواری سقف خود را نیز رنگ‌آمیزی نمایید که جلوه بهتری داشته باشد. این مورد نیز به صورت جداگانه هزینه‌ی جدایی خواهد داشت. رونیا نقاش‌هایی نیز دارد که بهترین رنگ سقف را قبل از نصب ا انجام می‌دهند.

همچنین هزینه رنگ و دستمزد نقاشی نیز جدا از هزینه خود کاغذ دیواری و نصب آن است. قیمت رنگ‌ها نیز متفاوت از هم هستند که بر اساس انتخاب شما محاسبه می‌شوند.

 

در انتخاب کاغذ دیواری برای متراژهای مختلف منازل باید به چه نکاتی توجه داشت؟

 

در انتخاب کاغذ دیواری برای متراژهای مختلف باید به نکات زیادی توجه داشته باشید که برخی از آن ها موارد زیر زا شامل می شوند.

  • به سبک دکوراسیون منزل خود توجه داشته باشید و با توجه به مدرن یا کلاسیک بودن آن به خرید انواع کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن روی آورید.
  • ابعاد و مساحت دیوارهایتان را به طور دقیق به دست آوریدو
  • رنگ کاغذ دیواری را متناسب با رنگی که در دکور منزل تان استفاده کرده اید انتخاب نمایید.
  • برای نصب کاغذ دیواری حتما از افراد حرفه ای کمک بگیرید.
  • کاغذ دیواری هایی را انتخاب کنید که کیفیت بالایی داشته باشند و بتوان از آن ها برای یک مدت طولانی استفاده کرد.

همچنین شما میتوانید متراژ مختلف خانه را با جدول و محاسبه دقیق مشاهده کنید:

  1. هزینه کاغذ دیواری خانه 60 متری 
  2. هزینه کاغذ دیواری خانه 70 متری 

 

کلام پایانی

برآورد هزینه کاغذدیواری منزل 100 متری در تهران متری چقدر است؟  موضوع مورد بررسی در این محتوا بود و ما تمام سعی مان را کردیم که اطلاعات جامعی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم؛ در آخر باید اذعان کنیم که شما با کمترین هزینه نیز می توانید اقدام به خرید کاغذ دیواری ارزان کنید و نصب کاغذ دیواری را انجام دهید. ولی توجه داشته باشید که کیفیت را حتما در نظر بگیرید که منجربه دوباره‌کاری نشود. مجموعه رونیا با سابقه‌ای درخشان و آرشیو کامل از محصولات دکوراسیون داخلی برای شما عزیزان آماده ایجاد تغییرات مثبت و چشم‌نواز در منازل شماست

صفحه اینستاگرام فروشگاه رونیا

ارسال نظر

حمزه :
0 0
کاغذ دیواری 53سانت کد 4030
علی :
1 0
سلام هزینه کاغذی (از جنس متوسط )دیواری برای خانه ۱۰۰ متری چقدر است
مدیریت :
3 2
سلام وقت شما بخیر خانه 100 متری معمولا حدود 30 رول کاغذ دیواری نیاز دارد. قیمت کاغذ دیواری های سایت بروز است و میتوانید با انتخاب مدل مورد پسند، و با احتساب تعداد 30 رول هرینه را برآورد کنید.
خانم هراتی :
3 1
لطفاً با من تماس بگیرید برای کاغذ دیواری
اسحاق :
1 2
با سلام درخصوص
علی صندی :
0 0
باسلام کاغذدیواری ازمحل وصل شدن به هم لبه شان جداشده آیاراهی برای رفع این مشکل وجود داره باتشکر صندی
مدیریت :
0 0
با سلام لطفا از طریق واتساپ عکس بفرستید تا راهنماییتون کنیم.
اسلام :
6 2
با عرض سلام.خسته نباشید برای خانه ۹۰متری چقدر بابت کاغذدیواری هزینه کنیم.
پیمان :
1 0
سلام خسته نباشید خانه 60متری چقد کاغذ دیواری میخواد
مدیریت :
1 0
با سلام و وقت بخیر خانه 60 متری یک خواب حدود 22 رول دو خوابه حدود 25 رول کاغذ دیواری نیاز دارد.
ایدا :
0 0
سلام وقت به خیر برای پوشاندن ترک بزرگ دیوار وسقف هم کار زیر سازی‌ رو مجموعه خودتون انجام میده قبل از کاغذ دیواری ؟
مدیریت :
0 0
سلام وقت بخیر بله معمولا تمام پروسه نصب و زیرسازی کاغذ دیواری در یک روز توسط نیروهای مجرب رونیا انجام میشود.
زهرا :
0 0
سلام ببخشید هزینه کاغذ دیواری برای خانه ۶۰متری با نصب چند درمیاد ممنون میشم‌پاسخ بدین دیوارها تا۹۰درصد سالم هستند
مدیریت :
0 0
سلام وقت بخیر. برای خانه 60 متری حدودا 20 رول کاغذ نیاز دارد که میتوانید یکی از مدل های کاغذ دیواری سایت رونیا را انتخاب کنید و گزینه نصب را هم اضافه کنید تا دقیق تر بر اساس مدل مورد پسند شما هزینه مشخص شود.
خانم عصمتی :
0 0
برای کاغذ دیواری خ. نم ۶٠ متر
مدیریت :
1 0
سلام و وقت بخیر برای محاسبه کاغذ دیواری خانه 60 متری کافیست متراژ خانه را در یک و نیم ضرب کنید تا اندازه دیوارها حدودا مشخص شود. با توجه اینکه اکثر رول های کاغذ دیواری پنج متر مربع است عدد را بر 5 تقسیم کنید تا تعداد رول مشخص شود. قیمت های کاغذ دیواری در سایت بروز است و میتوانید در سایت ثبت سفارش کنید.
محمدرضا :
1 1
ابعاد و هزینه کاغذ دیواری برای خانه 100 متری چقدر است و چگونه محاسبه میشود
مدیریت :
1 0
درود بر شما با توجه به جدول محاسبه کاغذ دیواری خانه 100 متری حدودا 30 رول کاغذ دیواری نیاز دارد. با توجه به تنوع بسیار زیاد کاغذ دیواری بهتر است مدل مد نظرتان را در قسمت کاغذ دیواری های سایت انتخاب نمایید. تعداد را وارد کنید و بعد از افزودن گزینه نصب کاغذ دیواری هزینه کلی را ملاحظه نمایید.
ندانجاتی :
0 0
منزل ۶۰ متری ویک خواب است هزینه کاغذ دیواری ونصب آن چقدر میشود
مدیریت :
0 0
درود بر شما خانه 60 متری حدودا 20 رول کاغذ دیواری نیاز دارد. قیمت کاغذ دیواری های موجود در سایت رونیا بروز است و میتوانید با انتخاب تعداد 20 رول قیمت نهایی را ملاحظه نمایید.
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
سایر مقالات
خرید کاغذ دیواری در کرج خرید کاغذ دیواری در کرج راه های تبدیل یک اتاق معمولی به یک اتاق باورنکردنی راه های تبدیل یک اتاق معمولی به یک اتاق باورنکردنی کاغذ دیواری برای خانه سالمندان کاغذ دیواری برای خانه سالمندان خرید کاغذ دیواری در پردیس خرید کاغذ دیواری در پردیس چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد خرید پارکت در کرج خرید پارکت در کرج نحوه چسباندن کفپوش روی موزاییک نحوه چسباندن کفپوش روی موزاییک خرید کاغذ دیواری در چیتگر خرید کاغذ دیواری در چیتگر کاغذ دیواری برای آموزشگاه و مدرسه کاغذ دیواری برای آموزشگاه و مدرسه پارکت خوب متری چنده پارکت خوب متری چنده چاپ پوستر دیواری در کرج چاپ پوستر دیواری در کرج قیمت کاغذ دیواری قابل شست و شو سال 1403 قیمت کاغذ دیواری قابل شست و شو سال 1403 خرید پرده در کرج خرید پرده در کرج دکور مغازه با کاغذ دیواری دکور مغازه با کاغذ دیواری کاغذ دیواری مناسب کافه کاغذ دیواری مناسب کافه قیمت کاغذ دیواری شاین دار چقدر است قیمت کاغذ دیواری شاین دار چقدر است بازسازی خانه با کمترین هزینه بازسازی خانه با کمترین هزینه آیا پارکت حشره میزند آیا پارکت حشره میزند هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هزینه کاغذ دیواری خانه 50 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 50 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 120 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 120 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 80 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 80 متری برآورد هزینه کاغذ دیواری در سال ۱۴۰۳ برآورد هزینه کاغذ دیواری در سال ۱۴۰۳ هزینه کاغذ دیواری خانه ۷۰ متری هزینه کاغذ دیواری خانه ۷۰ متری پارکت فضای اداری چه ویژگی های دارد پارکت فضای اداری چه ویژگی های دارد هزینه کاغذ دیواری خانه 60 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 60 متری خرید پوستر دیواری در کرج خرید پوستر دیواری در کرج بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1403 هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1403 ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن خرید میکروسمنت پودری خرید میکروسمنت پودری 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید
نمایش همه
علاقه مندی ها ()