سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

پوستر دیواری کلاسیک

10 / 10
از 6 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پوستر دیواری انواع مختلفی دارد و در آلبوم هایی با اسامی خاص ارائه می شوند. یکی از شکیل ترین آلبوم های مربوط به این عرصه، آلبوم پوستر دیواری کلاسیک است که خود به زیر مجموعه های کوچکتری تقسیم شده و طرح های مختلفی را شامل می گردد. شاید بسیاری از طرح ها و پوستر دیواری های موجود قابلیت نصب بر روی دیوار فضاهای سنتی و کلاسیک را داشته باشد، اما بی شک انتخاب یک نمونه مناسب در میان آلبومی مملو از طرح های کلاسیک بهترین نتیجه ممکن را به دنبال خواهد داشت.

ویژگی های پوستر دیواری کلاسیک

طرح و رنگ پوستر دیواری کلاسیک مهمترین مشخصه ظاهری آن می باشد و سبب می گردد از دیگر انواع پوستر دیواری متمایز گردد. رنگ های بکار رفته در پوستر دیواری کلاسیک کاملا اشرافی و لوکس هستند. طرح های موجود اغلب از ظرافت خاصی برخوردار بوده و شامل تصاویر ریز و درشت بسیاری می گردد.

این نوع پوسترها دارای انواع مختلفی هستند و از حیث طرح و رنگ در دو دسته ستنی و یا لوکس قرار می گیرند. با این حال اغلب مردم پوستر دیواری کلاسیک را با عنوان یک پوستر دیواری کاملا لوکس می شناسند و چندان با طرح های سنتی و ساده آن آشنا نیستند.

پوستر دیواری کلاسیک با طرح سنتی

این گونه پوستر دیواری کلاسیک، چندان در زندگی و محل کار شخصی و کاملا خصوصی افراد بکار نمی رود. اغلب در مکان های خاصی همچون مکان هایی با رویکرد نمایش زندگی سنتی مردم در نقاط مختلف جهان بکار رفته و شامل طرح های داماسکی می گردد. در صورتی که برای یک پروژه و یا از لحاظ علاقه شخصی خود، نیاز به خلق یک فضای سنتی دارید، می توانید از پوستر دیواری کلاسیک با طرح های سنتی استفاده نمایید.

پوستر دیواری کلاسیک با طرح لوکس

این گونه پوستر دیواری بسیار محبوب و پرطرفدار است اما تعداد اندکی از مردم قادر به خرید آن هستند. چرا که یک فضای خاص طلب نموده و باید در یک ساختمان کاملا مجلل نصب گردد. نصب آن می تواند روح تجمل را در ساختمان شما بسیار افزایش داده و یک نمای بی نظیر خلق نماید.

پوستر دیواری کلاسیک

 طرح و رنگ های پوستر دیواری کلاسیک و لوکس بسیار متنوع بوده و شامل انواع مختلفی از قبیل طرح گل، طبیعت، تصویر انسان، دیگر جانداران و یا حتی اشیا می گردد همچنین ممکن است طرح موجود در زمره هیچ کدام از دسته هایی که ذکر کردیم نباشد. بسیاری از تولید کنندگان طرح های بسیار نوین، حرفه ای و خاصی را وارد بازار نموده اند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند.

پوستر دیواری کلاسیک با کاغذ دیواری کلاسیک متفاوت است

کاغذ دیواری دارای کاربرد مشابه و تصاویر کاملا متفاوت است. ممکن است به علت عدم آشنایی با تفاوت این دو، به صورت اشتباه مبادرت به خرید کاغذ دیواری کلاسیک نمایید. کاغذ دیواری کلاسیک نیز دارای طرح های سنتی و یا لوکس است. اما شامل طرح های تکرار شونده بوده و ماهیت تصاویر آن با پوستر دیواری کلاسیک که شامل یک طرح واحد می گردد متفاوت است بنابراین بهتر است قبل از خرید پوستر دیواری کلاسیک اطلاعات جامعی در خصوص آن بدست آورید.

کاربرد اصولی پوستر دیواری کلاسیک

پوستر دیواری کلاسیک را می توان دارای کاربرد مناسب در منازل و یا محیط کار کاملا لوکس دانست. کاربرد اصولی آن نیازمند دقت در هارمونی فضا می باشد. هارمونی فضا شامل دقت در تناسب تمامی وسایل موجود در یک فضای خاص است در این خصوص حتی باید کفپوش منزل را نیز در نظر گرفت.

پرده های منزل، اتاق خواب و محیط کار و همچنین مبلمان و سرویس خواب موجود در فضا نیز باید مورد توجه واقع گردد پس از انتخاب ارکان ضروری فضا، اکنون می توانید جهت تکمیل طراحی داخلی از پوستر دیواری کلاسیک کمک بگیرید.

پوستر دیواری کلاسیک، مناسب فضای تیره و یا روشن

یکی از ارکان هارمونی فضای مورد نظر در دکوراسیون های کلاسیک، امکان تیره بودن طراحی داخلی و یا روشن بودن آن است. این ویژگی در خصوص فضای داخلی دیگر ساختمان ها نیز صدق می کند اما در فضاهای کلاسیک تیره و یا روشن، میزان کاهش نور و یا روشنایی فضا بسیار بیشتر از دیگر فضاها جلوه گر می شود. به همین علت بسیاری از پوستر دیواری های کلاسیک تناسب بسیار زیادی با فضاهای بسیار تیره و یا روشن دارند.

پوستر دیواری کلاسیک سه بعدی و یا برجسته

علاوه بر پوستر دیواری کلاسیک ساده، می توان به پوستر دیواری کلاسیک برجسته و یا سه بعدی اشاره نمود. پوستر دیواری کلاسیک برجسته طرفداران خاصی دارد با این حال پوستر دیواری کلاسیک سه بعدی از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و قادر به خلق یک نمای بسیار زیبا خواهد بود. لازم به ذکر است که پوستر دیواری کلاسیک در صورتی که برجسته باشد قدری گران تر از دیگر انواع پوستر دیواری کلاسیک است.

پوستر دیواری کلاسیک را در کنار کاغذ دیواری کلاسیک بکار ببریم

در مطالب پیشین اشاره کردیم که پوستر دیواری کلاسیک با کاغذ دیواری کلاسیک متفاوت است. اما این دو نوع محصول کاربرد مناسبی در کنار یکدیگر دارند. در زمان خرید پوستر دیواری کلاسیک حتما خرید کاغذ دیواری کلاسیک را نیز مد نظر قرار دهید. این کار می تواند یک فضای منحصر به فرد را برای شما خلق نماید. در صورتی که از یک دکوراتور حرفه ای در این زمینه مشاوره بگیرید، قطعا چنین پیشنهادی را به شما ارائه خواهد داد.

قیمت پوستر دیواری کلاسیک

پوستر دیواری کلاسیک اغلب برای فضاهای لوکس و اشرافی بکار می رود، بنابراین بهتر است انتظار نداشته باشیم با یک هزینه ناچیز، بهترین نوع پوستر دیواری را انتخاب نماییم. پوستر دیواری کلاسیک دارای یک بافت و جنس بسیار مناسب است و می تواند در طول سالیان طولانی به زیبایی تمام بر روی دیوار داخلی ساختمان شما خودنمایی کند.  

این امر باعث شده است تا قیمت پوستر دیواری کلاسیک در مقایسه با قیمت پوستر دیواری های دیگر گران تر باشد. خرید پوستر دیواری کلاسیک با قیمت ارزان ممکن است نتایج نامطلوبی را به دنبال داشته باشد.

پوستر دیواری کلاسیک بهتر است یا مدرن؟

پوستر دیواری کلاسیک بهتر است یا مدرن؟ در پاسخ به این پرسش باید به شما بگوییم که اتخاب پوستر دیواری کلاسیک یا مدرن بستگی به سلیقه شخصی افراد دارد؛ اما ما در این باره به شما می گوییم که پوستر دیواری کلاسیک قابلیت استفاده در تمام سبک دکوراسیون ها را دارد و به دلیل تجمل گرایی بیش از اندازه ای که دارد افراد زیادی به استفاده از آن روی می آورند و از این نوع دیوارپوش ها بیشتر برای فضاهای بزرگ استفاده می شود، پس اگر از آن دسته افرادی هستید که عاشق تجملات می باشید و از طرفی هم به دنبال این هستید که دیوارهای منزل یا محل کار خود را با بهترین پوسترهای یا کاغذ دیواری ها پوشش دهید، انتخاب پوستر دیواری کلاسیک پیشنهاد ما به شما است و مطمئن باشید که از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

 

چگونه یک پوستر دیواری کلاسیک را برای منزل یا محل کار خود انتخاب کنیم؟

برای آن که بتوانید بهترین پوستر دیواری کلاسیک را برای منزل یا محل کار خود انتخاب کنید بهتر است که به نکات و اصولی که در ادامه در اختیارتان قرار می دهیم توجه داشته باشید.

  • اگر قصد دارید از پوستر دیواری کلاسیک طرحدار استفاده کنید، تنها یک یا دو دیوار را با آن ها بپوشانید؛ در غیر این صورت پوشش تمام دیوارها با این طرح از دیوارپوش ها وجهه خوبی نخواهد داشت.
  • اگر فضایی که قصد دارید دیوارهای آن را با پوستر دیواری کلاسیک بپوشانید به اندازه کافی نور ندارد، از رنگ های روشن این نوع پوسترهای دیواری استفاده نمایید.
  • اگر فضای منزل تان بزرگ است می توانید که برای کوچکتر نشان دادن محیط از رنگ های تیره و طرح های برجسته پوستر دیواری کلاسیک استفاده نمایید.
  • خرید خود را از یک فروشگاه معتبر که محصولات خود را به صورت ضمانت شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد انجام دهید.

فروش پوستر دیواری کلاسیک

وب سایت رونیا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی در عرصه توزیع و فروش لوازم دکوراسیون داخلی، اقدام به فروش پوستر دیواری کلاسیک با بهترین جنس و کیفیت و در طرح و رنگ های متنوع بسیاری نموده است. شما نیز می توانید در صورت تمایل آلبوم های مربوط به پوستر دیواری کلاسیک را مشاهده نموده و بهترین طرح و تصویر ممکن را انتخاب نمایید. فروشگاه رونیا کیفیت محصول خریداری شده از وب سایت خود را برای شما تضمین می نماید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()