سبد خرید 0

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

10 / 10
از 1 کاربر

محصولات مرتبط

« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 19 خرداد 1403 در ساعت 8 : 59 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در بیشتر خانه های قدیمی بازسازی سرویس بهداشتی به دلیل نم دادن دیوارها صورت می گیرد و به طور کلی بازسازی سرویس بهداشتی یکی از مقرون به صرفه ترین و بهترین راهکارها برای افزایش مقاومت و کیفیت این قسمت از منازل می باشد؛ در این مقاله قصد داریم که شما را با هزینه بازسازی سرویس بهداشتی آشنا کنیم؛ اگر قصد دارید که با المان های جدید و متریال های کم هزینه به بازسازی سرویس بهداشتی منزل خود بپردازید، حتما کمی از وقت و انرژی خود را صرف مطالعه مقاله زیر کنید.

توجه داشته باشید که هزینه بازسازی سرویس بهداشتی آنچنان که فکر می کنید بالا نیست و شما می توانید با صرف کمترین هزینه فضایی جذاب و زیبا را برای سرویس بهداشتی بزرگ و کوچک خود به وجود آورید.

به چه علت سرویس بهداشتی باید بازسازی شود؟

 در مقدمه نیز به این موضوع اشاره کردیم که یکی از عمده ترین دلایلی که باعث می شود بازسازی سرویس بهداشتی خیلی سریعتر انجام گیرد، نم دادن دیوارای داخلی می باشد؛ اما علل دیگری وجود دارند که می توانند سبب بازسازی سرویس بهداشتی شوند که در ادامه به معرفی هر یک از آن های می پردازیم.

 1. بازسازی سرویس بهداشتی به علت فرسودگی تجهیزات آن
 2. بازسازی سرویس بهداشتی به دلیل دمده شدن وسایل و فضای داخلی آن
 3. بازسازی سرویس بهداشتی به دلیل فرسودگی دیوارپوش و کفپوش های آن
 4. بازسازی سرویس بهداشتی به دلیل فرسوده شدن لوله های آن

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

 هزینه بازسازی سرویس بهداشتی همواره دغدغه افرادی است که می خواهند به این کار مشغول شوند؛ در این باره باید به شما بگوییم که هزینه بازسازی سرویس بهداشتی به طور معمول کمتر از دیگر قسمت های خانه است و کاراکترهای زیادی وجود دارند که این هزینه ها را تحت تاثیر قرار می دهند که یکی از آن ها نوع متریال استفاده شده برای بازسازی است و به طور کلی اگر شما بخواهید که از المان ها و متریال های با کیفیت ر برای بازسازی سرویس بهداشتی خود استفاده کنید، مسلما باید هزینه های بالایی را هم برای این کار در نظر بگیرد.

یکی از عوامل دیگری که هزینه بازسازی سرویس بهداشتی را تحت تاثیر قرار می دهد، قدیمی بودن این قسمت از خانه می باشد و هر چه که سرویس بهداشتی قدیمی تر باشد هزینه بازسازی سرویس بهداشتی نیز برایتان گران تمام می شود؛ در ادامه ما لیستی از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی را برایتان آماده کرده ایم تا با قیمت ها به طور تقریبی آشنا شوید و تصمیم بهتری بگیرید.

 

قسمت های مختلف سرویس بهداشتی

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

هزینه بازسازی دیوار سرویس بهداشتی با سرامیک

از متری 300 تا 600 هزار تومان

هزینه بازسازی دیوار سرویس بهداشتی با اسلب

از متری 800000 تا 1000000 میلیون تومان

هزینه بازسازی روشویی سرویس بهداشتی

از 1000000  تا 20000000 میلیون تومان

هزینه استفاده از توالت فرنگی روکار

2000000 تا 7000000 میلیون تومان

هزینه استفاده از توالت فرنگی توکار

5000000 تا 10000000 میلیون تومان

هزینه استفاده از شیرآلات روکار

8000000 تا 10000000 میلیون تومان

هزینه استفاده از شیر آلات توکار

15000000 تا 30000000 میلیون تومان

هزینه استفاده از وان و جکوزی

20000000 تا 35000000 میلیون تومان

 

توجه داشته باشید که هزینه های گفته شده تقریبی هستند و ثابت نمی باشند و ممکن است که تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله نرخ ارز دچار نوسان شوند؛ شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق تر در خصوص هزینه بازسازی سرویس بهداشتی از طریق شماره تلفن های 44288929-021     6 – 02144288395 با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید تا شما آن ها را در این زمیه بهتر راهنمایی کنند.

بازسازی سرویس بهداشتی چه مدت زمانی طول می کشد؟

 

در خصوص مدت زمان بازسازی سرویس بهداشتی باید به شما بگوییم که به هر اندازه که سرویس بهداشتی قدیمی تر باشد تجهیزات مورد استفاده در آن فرسوده تر هستند و مدت زمان بازسازی این قسمت  تایم و زمان بیشتری را طلب می کند؛ اما معمولا اگر نیاز نباشد که سرویس بهداشتی به طور اساسی بازسازی شود، تایم بازسازی حدود 2 الی سه روز به طول می انجامد؛ در غیر این صورت با بازسازی اساسی سرویس بهداشتی شما باید حداقل یک هفته را به این کار اختصاص دهید.

گام به گام مراحل بازسازی سرویس بهداشتی

 

بعد از آن که با هزینه بازسازی سرویس بهداشتی آشنا شدید نوبت به آن می رسد که شما را با گام به گام مراحل بازسازی این قسمت مهم از خانه ها نیز آشنا کنیم.

 1. برنامه ریزی: قبل از آن که بخواهید کار بازسازی سرویس بهداشتی را شروع کنید باید برای این کار برنامه ریزی نمایید و در این برنامه ریزی هزینه بازسازی سرویس بهداشتی و تجهیزاتی که قصد استفاده از آن ها را دارید نیز تخمین بزنید و انتخاب نمایید.
 2. طراحی سرویس بهداشتی: بعد از برنامه ریزی و تعیین هزینه سرویس بهداشتی باید یک طرتحی جذاب برای این قسمت در نظر بگیرید که در این گام باید محل قرارگیری وسایل تان مانند روشویی، وان، جکوزی و ... را مشخص سازید و اگر قصد استفاده از وان و جکوزی را دارید، امکانات برقی و لوله کشی را نیز در نظر بگیرید و از سیستم های محافظت جان استفاده کنید تا مشکلی در این باره سلامت افراد را تهدید نکند.
 3. آماده سازی تجهیزات و لوازم مورد نیاز: بعد از مشخص سازی هزینه بازسازی سرویس بهداشتی و طراحی آن نوبت به آماده سازی وسایل و تجهیزات می رسد که در این مرحله باید از با کیفیت ترین و بهترین تجهیزات استفاده نمایید؛ در این مرحله باید به خرید کفپوش، خرید دیوارپوش های با کیفیت، خرید سقف کاذب یا کشسان، خرید انواع کاشی و سرامیک، خرید شیرآلات روکار یا توکار و ... روی آورید.
 4. اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی: اگر می خواهید که سرویس بهداشتی خود را به طور کلی بازسازی کنید، نیاز است که سیستم های لوله کشی تان را تعویض نمایید و به عوض کردن سیم کشی ای برقی نیز روی آورید.
 5. عایق کاری کف سرویس بهداشتی: برای آن که عایق کاری کف حمام تان به بهترین شکل انجام شود باید در ابتدا به تخریب کف روی آورید و بعد از انجام لوله کشی ها روی آن ها را با ایزوگام بپوشانید و سپس با استفاده از سیمان و ملاتی سبک روی ایزوگام را پوشش دهید و کفپوش مورد نظر را به کار ببرید؛ در این زمینه به شما توصیه می کنیم که از ایزوگام های ضد آب برای عایق کاری کف سرویس بهداشتی تان استفاده نمایید.
 6. نصب کفپوش: معمولا برای پوشش کف سرویس بهداشتی از کاشی و سرامیک استفاده می شود و شما بعد از عایق کاری کف می توانید از کاشی و سرامیک های پرسلان که جزو مقاوم ترین کفپوش ها در بازار هستند استفاده نمایید و آن ها را با دقت و وسواس زیادی روی کف بچسبانید.
 7. نصب تجهیزات بهداشتی و گرمایشی: در این مرحله می توانید به نصب انواع وان، جکوزی کابین دوش، توالت فرنگی، توالت ایرانی، نصب شیرآلات و ... بپردازیدو اگر می خواهید، از حوله خشک نیز به عنوان یک وسیله گرمایشی استفاده نمایید.
 8. کامل کردن دکوراسیون: آخرین مرحله از بازسازی سرویس بهداشتی، تکمیل کردن دکوراسیون است که شما می توانید وسایل تزئینی را در این بخش از خانه به کار ببرید و در صورت لزوم به رنگ آمیزی و نورپردازی بپردازید و در انتها هم با انجام تمام این کارها کار بازسازی سرویس بهداشتی را به بهترین شکل انجام دهید.

برای بازسازی سرویس بهداشتی از چه المان هایی استفاده می شود؟

 

برای آن که سرویس بهداشتی تان به بهترین شکل بازسازی شود نیاز است که از افراد طراح و متخصص در این زمینه کمک بگیرید و المان های مختلفی را مورد استفاده قرار دهید که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

 • بازسازی سقف سرویس بهداشتی: برای بازسازی و نورپردازی سقف سرویس بهداشتی تان می توانید از المان ها و متریال های مختلفی از جمله سقف کاذب و سقف های کشسان استفاده نمایید؛ این نوع سقف ها که امروزه نقش مهمی را در طراحی دکوراسیون داخلی ایفا می کنند در متنوع ترین طرح و رنگ ها وجود دارند و با توجه به مقاومت بالایشان می توانند بهترین گزینه برای پوشش سقف سرویس بهداشتی با کمترین هزینه باشند.
 • بازسازی دیوار سرویس بهداشتی: بعد از سقف، نوبت به بازسازی دیوارهای سرویس بهداشتی نیز می رسد و یکی از المان هایی که می توانید برای این کار استفاده کنید، انواع کاشی و سرامیک هستند که در طرح و رنگ های متنوعی قابل تولید می باشند و شما می توانید برای خرید انواع کفپوش و دیوارپوش از سایت و فروشگاه طراحی دکوراسیون داخلی رونیا کمک بگیرید؛ سنگ های اسلب یا ماربل شیت از دیگر متریال هایی هستند که می توانند برای پوشش دیوارهای سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار بگیریند که تقریبا هزینه های بیشتری را برای خرید می طلبند؛ اما از طریق فروشگاه رونیا شما می توانید به خرید انواع دیوار پوش دکوراتیو و با کیفیت به صورت تضمینی بپردازید.

کاغذ دیواری ها از دیگر متریال هایی هستند که می توانند برای بازسازی دیوارهای سرویس بهداشتی استفاده شوند؛ اما ما پیشنهاد می کنیم که در صورت استفاده از کاغذ دیواری نوع ضد آب آن ها را انتخاب نمایید؛ ولی اگر از آن دسته افرادی هستید که به طور مداوم می خواهید سرویس بهداشتی خود را شست و شو دهید، به هیچ عنوان به خرید انواع کاغذ دیواری ضد آب برای پوشش دیوارهای سرویس بهداشتی روی نیاورید.

 • بازسازی کف سرویس بهداشتی: در بازسازی کف سرویس بهداشتی باید از متریال های مرغوب و مقاوم استفاده کنید تا در اثر فشار و ضربه دچار هیچ آسیبی نشوند؛ شما می توانید در این زمیه برای پوشش کف از انواع کاشی و سرامیک یا حتی سنگ های مصنوعی استفاده کنید که در طرح و رنگ های مختلف قابل تولید هستند و با تمام سلیقه ها جور در می آیند.
 • ·      بازسازی توالت سرویس بهداشتی: در بازسازی توالت سرویس بهداشتی هم می توانید از توالت ایرانی و هم توالت فرنگی در برندهای مختلف استفاده کنید؛ در صورتی که قصد استفاده از توالت های فرنگی توکار را دارید هزینه هایتان بیشتر خواهد شد؛ اما اگر می خواهید از نوع روکار این محصولات استفاده کنید، هزینه ها برایتان مقرون به صرفه تر هستند.

معرفی تجهیزات مورد نیاز برای بازسازی سرویس بهداشتی

 

در مقاله هزینه بازسازی سرویس بهداشتی به قسمت معرفی تجهیزات مورد نیاز برای بازسازی این بخش می رسیم که این تجهیزات به همراه توضیحات مختصری به شرح موارد زیر هستند.

 1. روشویی: همان طور که می دانید، روشویی ها در انواع مختلفی از جنس ها با طراحی های متفاوت وجود دارند که شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود به انتخاب هر یک از آن ها بپردازید؛ در این باره ما به شما پیشنهاد می کتیم که اگر بودجه کافی دارید، از روشویی های سنگی که مقاومت و دوام بالایی دارند استفاده کنید.
 2. شلف دیواری: شلف دیواری یکی از تجهیزات مورد نیاز برای بازسازی سرویس بهداشتی است که با به کارگیری آن قادر خواهید بود تمام وسایل اضافی تان را در یک فضایی مخصوص جای دهید و از بهم ریختگی آن ها جلوگیری به عمل اورید؛ شلف های دیواری نیز در دو نوع روکار و توکار به تولید می رسند که نوع توکار آن ها از قیمت بالاتری برخوردار است.
 3. درب های شیک: برای بازسازی سرویس بهداشتی تان از درب های شیک استفاده کنید؛ معمولا برای سرویس بهداشتی های خصوصی از درب و دیوارهای شیشه ای استفاده می شود؛ اما برای سرویس بهداشتی های معمولی شما می توانید از درب های چوبی زیبا استفاده کنید.
 4. استفاده از وان و جکوزی: در صورتی که فضای سرویس بهداشتی تان بزرگ است می توانید در آن وان و جکوزی نیز نصب کنید که این تجهیزات در برندهای مختلف به تولید می رسند و با توجه به قابلیت هایشان هزینه های متعددی دارند.

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی در بهترین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی

 تخمین هزینه بازسازی سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین مسائل قبل از شروع کار بازسازی می باشد و شما اگر از آن دسته از کسانی هستید که قصد دارید هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1403 را بدانید، بهتر است که قبل از انجام هر کاری هزینه هایتان را مشخص سازید؛ ما در محتوای مذکور هر آنچه که لازم بود درباره هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بدانید را در اختیارتان قرار دادیم؛ به طور کلی باید به شما بگوییم که هزینه بازسازی سرویس بهداشتی وابسته به عوامل مختلفی است که یکی از آن ها قدمت سرویس بهداشتی می باشد که هر چه قدیمی تر باشد مسلما هزینه بازسازی آن بیشتر خواهد بود.

یکی از بهتری شرکت هایی که شما می توانید از متخصصان طراح آن برای بازسازی سرویس بهداشتی خود کمک بگیرید، مجموعه طراحی دکوراسیون داخلی رونیا می باشد که متخصصان طراح در این مجموعه کار بازسازی منازل را به طور حرفه ای و با استفاده از بهترین ایده ها و با کیفیت ترین متریال ها با قیمتی به صرفه برای مشتریان انجام می دهند.

اگر قصد دارید که کار طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی تان را به متخصصان ما در رونیا بسپارید، به جهت ارتباط با کارشناسان ما لازم است که با شماره تلفن های 44288929-021     6 – 02144288395 تماس حاصل فرمایید.

 

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
سایر مقالات
چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد خرید پارکت در کرج خرید پارکت در کرج نحوه چسباندن کفپوش روی موزاییک نحوه چسباندن کفپوش روی موزاییک خرید کاغذ دیواری در چیتگر خرید کاغذ دیواری در چیتگر کاغذ دیواری برای آموزشگاه و مدرسه کاغذ دیواری برای آموزشگاه و مدرسه پارکت خوب متری چنده پارکت خوب متری چنده چاپ پوستر دیواری در کرج چاپ پوستر دیواری در کرج قیمت کاغذ دیواری قابل شست و شو سال 1403 قیمت کاغذ دیواری قابل شست و شو سال 1403 خرید پرده در کرج خرید پرده در کرج دکور مغازه با کاغذ دیواری دکور مغازه با کاغذ دیواری کاغذ دیواری مناسب کافه کاغذ دیواری مناسب کافه قیمت کاغذ دیواری شاین دار چقدر است قیمت کاغذ دیواری شاین دار چقدر است بازسازی خانه با کمترین هزینه بازسازی خانه با کمترین هزینه آیا پارکت حشره میزند آیا پارکت حشره میزند هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هزینه کاغذ دیواری خانه 50 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 50 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 120 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 120 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 80 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 80 متری برآورد هزینه کاغذ دیواری در سال ۱۴۰۳ برآورد هزینه کاغذ دیواری در سال ۱۴۰۳ هزینه کاغذ دیواری خانه ۷۰ متری هزینه کاغذ دیواری خانه ۷۰ متری پارکت فضای اداری چه ویژگی های دارد پارکت فضای اداری چه ویژگی های دارد هزینه کاغذ دیواری خانه 60 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 60 متری خرید پوستر دیواری در کرج خرید پوستر دیواری در کرج بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1403 هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1403 ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن خرید میکروسمنت پودری خرید میکروسمنت پودری 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید کدام دیوار خانه را کاغذدیواری کنیم؟ کدام دیوار خانه را کاغذدیواری کنیم؟ از پارکت لمینت شیاردار (V-Groove) در کجاها استفاده می شود؟ از پارکت لمینت شیاردار (V-Groove) در کجاها استفاده می شود؟ کاغذ دیواری سورمه ای، انتخابی هوشمندانه برای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری سورمه ای، انتخابی هوشمندانه برای دکوراسیون داخلی مزیت کاغذ دیواری خال خالی مزیت کاغذ دیواری خال خالی
نمایش همه
علاقه مندی ها ()