سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

دیوارپوش دکوراتیو

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دیوارپوش دکوراتیو با بهترین قیمت در طرح های چوب ، پتینه ، کاشی و بتن با مدل های جدید 2019 در فروشگاه رونیا موجود می باشد، لازم به ذکر است که نصب این مدل از دیوارپوش ها بسیار راحت می باشد و نیازی به نصاب حرفه ای ندارد و طبق سلیقه خودتان می توانید دیزاین انجام دهید.

دیوارپوش سنگی دکوراتیو

دیوارپوش سنگی دکوراتیو از سنگ به عنوان متریالی برای دیوارپوش دکوراتیو استفاده می نماید. دیوارپوش سنگی دکوراتیو در طرح های متعدد و مختلف سنگ که در رنگ های سنگ تیره و نیز رنگ سنگ روشن استفاده می نماید تولید و نصب می گردد. 

خرید دیوارپوش دکوراتیو

خرید دیوارپوش دکوراتیو بسته به نوعی که می خواهید انتخاب نمایید که می تواند در دسته های دیوارپوش سنگی دکوراتیو ، دیوارپوش دکوراتیو سه بعدی ، دیوارپوش فومی دکوراتیو، دیوارپوش دکوراتیو چوبی می تواند باشد. 

دیوارپوش دکوراتیو سه بعدی

دیوارپوش دکوراتیو سه بعدی در طرح های خلاقانه و استفاده از طرح های مدرن می تواند زیبایی را به دکوراسوین داخلی منزل شما هدیه دهد. دیوارپوش دکوراتیو سه بعدی در طرح های گل ، طبیعت ، چهره و غیره بسته به محیطی که می خواهید دیوارپوش دکوراتیو را نصب نمایید که می تواند محیط اداری و یا منزل باشد در طرح های متنوع می باشد.

پانل دیوارپوش دکوراتیو

پانل دیوارپوش دکوراتیو به منظور اجرا و نصب دیوارپوش دکوراتیو فراهم می گردد. پانل دیوارپوش دکوراتیو می تواند زیبایی را به معماری داخلی منزل شما هدیه بخشد و در برنامه کاری معماران و نیز نماکاران داخلی منزل قرار می گیرد.

دیوارپوش دکوراتیو تهران

دیوارپوش دکوراتیو تهران برای مشتریانی که می خواهند به خرید دیوارپوش دکوراتیو در تهران اقدام نمایند به سفارش دیوارپوش دکوراتیو در مدت زمان کوتاه می تواند منجر گردد که این متریک مهمی در زمان خرید دیوارپوش دکوراتیو بیان می گردد.

دیوارپوش دکوراتیو در مزون

دیوارپوش دکوراتیو در مزون ها می تواند زیبایی را هدیه بخشد که اغلب در مزون ها زیبایی آیتم بسیار مهمی می باشد که می تواند حس آرامش را برای مشتریان فراهم آورد.

دیوارپوش دکوراتیو در طرح های آنتیک، چوب، کاشی، آجر، برجسته

هر کجای ایران عزیز که هستید با شماره 44288700-021 تماس بگیرید و مستقیما با طراحان رونیا صحبت کنید.

قیمت دیوارپوش دکوراتیو

قیمت دیوارپوش دکوراتیو بسته به متریک ها و المان های متعدد مانند نوع دیوارپوش دکوراتیو، کیفیت دیوارپوش دکوراتیو، نوع متریال استفاده شده در دیوارپوش دکوراتیو قیمت گذاری می شود. فروشگاه رونیا می تواند با ضمانت نمودن دیوارپوش دکوراتیو در کیفیت ، بهترین پروسه دیوارپوش دکوراتیو را به انجام برساند.

دیوارپوش دکوراتیو ارزان

دیوارپوش دکوراتیو ارزان برای مشتریانی که می خواهند با هزینه نمودن بودجه کم دیوارپوش دکوراتیو خود را در منزل و یا در محیط اداری و تجاری خود نصب نمایند مهم می باشد. اغلب در زمان خرید دیوارپوش دکوراتیو و نیز پیاده سازی دیوارپوش دکوراتیو هزینه و قیمت به عنوان متریک و عامل مهمی تلقی می گردد.

دیوارپوش دکوراتیو فروشگاه

دیوارپوش دکوراتیو فروشگاه برای محیط های فروشگاهی می تواند زیبایی بسیاری را به محیط کاری شما هدیه بخشد و حس آرامش را برای مشتریان شما نیز ایجاد نماید. دیوارپوش دکوراتیو فروشگاه می تواند بسته به زمینه کاری شما در طرح مرتبط دیزاین گردد که این خود در حرفه ای نمایش دادن دیوارپوش دکوراتیو موثر خواهد بود.

دیوارپوش دکوراتیو چوبی

دیوارپوش دکوراتیو چوبی از جنس چوب های متعددی می تواند طراحی و دیزاین گردد و به واسط طرح چوب می تواند زیبایی ویژه ای را به محیط منزل و یا محیط اداری وتجاری شما هدیه بخشد.

 

دیوارپوش فومی دکوراتیو

نمایش همه
علاقه مندی ها ()