سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

کاغذ دیواری سبز

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

آیا میدانید ؟

روانشناسی رنگ سبز چیست ؟ 

کاغذ دیواری سبز بیشتر برای پسر استفاده میشود یا دختر  ؟ 

 کاغذ دیواری سبزبیشتر در کجا استفاده میشود ؟ 

کاغذ دیواری سبز چه تاثیری روی احساسات و انرژی دارد ؟ 

ترکیب سبز با چه رنگ هایی جذاب تر میشود ؟ 

 کاغذ دیواری سبز ساده بهتر است یا طرح دار ؟ 

در صورتی که پاسخ این سوالات را نمیداید در ادامه همراه ما باشید تا به طور کامل درباره آنها بحث کنیم 

روانشناسی رنگ سبز

رنگ سبز به معنی تولد دوباره، حیات و شکوفایی می باشد و طبیعی ترین رنگ موجود است. این رنگ جزو رنگهای سرد طبقه بندی می شود 

سبز روشن، لجنی، زمردی، یشمی، لیمویی، سبز آبی، سبز تیره، فسفری، پسته ای، زیتونی و سبز چمنی و سبز شارتروز (این رنگ ربین زرد و سبز است که به دلیل شباهت آن به رنگ سبز یکی از عرقیات فرانسوی نام‌گذاری شده است.) به عنوان طیف های مختلف رنگ سبز شناخته می شوند .

کاغذ دیواری سبز بیشتر برای پسر استفاده میشود یا دختر  ؟ 

 استفاده از این رنگ کاغذ دیواری مانند کاغذ دیواری آبی و کاغذ دیواری سفید اختصاصی به جنسیت افراد ندارد و شما میتوانید در هر فضایی از این رنگ کاغذ دیواری استفاده کنید . بنابراین کافیست با بهره گیری از ایده های جذاب ترکیب رنگ بهترین دکوراسیون را داته باشید 

 

کاغذ دیواری سبز بیشتر در کجا استفاده میشود ؟ 

 

 استفاده از این رنگ در طراحی دکوراسیون های خانه و ادارات نیز زیاد به چشم می خورد زیرا باعث شادی و نشاط در افراد می شود. سبزهایی که به رنگ جنگل اند نمایانگر ثبات و رشد و شکوفایی است. از این نوع رنگ بیشتر در دفاتر حقوقی و موسسات اقتصادی استفاده می شود.

همچنین در برخی از فضا ها ها کاربرد بسیاری دارند که فضا ها به صورت زیر میباشند : 

 1. این رنگ بسیار مناسب برای اتاق مطالعه می باشد (باعث افزایش سرعت مطالعه در افراد می شود)
 2. باعث ایجاد حس توازن و تناسب در افراد می شود.
 3. باعث بهبود روابط بین افراد (مخصصا افراد خجالتی) می شود
 4. این رنگ بسیار مناسب افرادی که دارای استرس و یا افسردگی هستند می باش

همچنین در کسب و کارهایی که با محصولات طبیعی سروکار دارند بیشتر از این رنگ در طراحی کاور محصولاتشان و یا در دکوراسیون فروشگاه استفاده می کنند.

کاغذ دیواری سبز چه تاثیری روی احساسات و انرژی دارد ؟ 

 

روانشاناسان این رنگ را مانعی در مقابل تنش های ذهنی می دانند .بیشتر افرادی از این رنگ استفاده می کنند که میخواهند حس شادابی و طبیعت را در خود زنده نگه دارند .

ترکیب سبز با چه رنگ هایی جذاب تر میشود ؟ 

یکی از اصول ترکیب رنگ کاغذ دیواری توجه به مکمل بودن رنگ هاست . رنگ سفید یکی از اصلی ترین رنگ هایی است که با رنگ سبز می تواند هم نشینی خوبی را به وجود بیاورد .

برخی دیگر از رنگ های مکمل سبز عبارتند از :

 • زرد
 • قرمز
 • مشکی
 • آبی
 • کرم

نکته ای که باید توجه کنید آن است که ست کردن این رنگ ها هم قانون خاص خود را دارد . مثلا اگر از رنگ سبز تیره استفاده می کنید بهتر است آنرا با رنگ آبی ترکیب کنید .اگر از رنگ سبز یشمی و یا لجی استفاده می کنید بهترین رنگ برای ترکیب شدن با آنها رنگ قرمز می باشد .

از ترکیب رنگ های دلنشین سبز و زرد هم غافل نشوید و اگر میخواهید باعث درخشندگی و براقیت شوید می توانید از رنگ کرم نیز استفاده نمایید.

 تاثیر رنگ سبز در شخصیت افراد

افرادی که به این رنگ علاقه دارند دارای تعادل در رفتار و کار خود هستند . از دیگر ویژگی های این رنگ میتوان به ایجاد حس امنیت در افراد اشاره نمود و همچنین میتواند امید به زندگی را در افراد بیشتر کند.

افرادی که بیشتر از رنگ سبز تیره استفاده می کنند، محافظه کارند و نمیخواهند افراد در زندگیشان دخالتی داشته باشد . تنهایی خود را دوستدارند و به ظاهر خود اهمیت چندانی نمی دهند .

افرادی که از رنگ سبز کمرنگ استفاده می کنند برخلاف افراد بالا به دنبال جلب توجه می باشند . این افراد خلاق ترند و به ظاهر و نوع پوشش خود بسیار اهمیت می دهند.

نکات جالب در رابطه با رنگ سبز

 •  در قرن 15 لباس های عروس به رنگ سبز بودند زیرا این رنگ نمادی از باروری دارد .
 • در مکان هایی که برای ضبط برنامه های تلویزیونی استفاده می شود، یک اتاق به نام " اتاق سبز " وجود دارد که در آن افراد، قبل از شروع برنامه برای تمرکز و آرامش اعصاب در آن قرار می گیرند.

جالب است بدانید طبق تحقیق های صورت گرفته استفاده از رنگ سبز در اتاق افرادی که دارای درد معده می باشند بسیار تاثیرگذار است.

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()