سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
کالا برای:

چمن مصنوعی

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

چمن مصنوعی تزیینی یکی از انواع کفپوش های طرح دار میباشد. چمن مصنوعی تزیینی همانطور که از نامش نیز پیداست از طرح چمن بر روی خود برخودار است و برای کسانی که به طرح های طبیعت علاقمند هستند بسیار مناسب می باشد. 

چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی تزئینی اوج زیبایی رو میتوان در طبیعت مشاهده کرد و برای برقراری ارتباط با طبیعت هر چه به آن نزدیک تر باشیم لذت بیشتری خواهیم برد . امروزه همه به دنبال بازگشت به اصالت ها و پیدا کردن و احیا کردن ریشه های خود هستند . زندگی شهری و ماشینی خسته شان کرده و به دنبال کوچک ترین موقعیت ها برای زدن به دل طبیعت هستند. برای اینکه از طبیعت لذت بیشتری ببریم میتونیم المان هایی از طبیعت را به خانه ببریم و از چشم نوازی آنها لذت ببریم . چمن مصنوعی تزئینی به عنوان زمینه و یا بک گراند هر قسمتی که قراره یه کاری مرتبط با طبیعت استفاده بشه قرار گیرد.

چمن مصنوعی تزئینی تراس

چمن مصنوعی تزئینی تراس و حیاط خلوت نیز قابل اجراست و در مقابل بارش باران و تابش آفتاب نیز مقاوم است . چمن مصنوعی تزئینی برای بسیاری از دکور های داخلی نیز اجرا میشود تا حدی که امروزه برای دفاتر کار و آفیس های حرفه ای نیز به کار گرفته میشود . یکی از جاهای خانه که معمولا بسیار کم کاربرد و بلااستفاده است  پشت بام منزل است . اگر در یک منزل شخصی زندگی میکنید و به دنبال یک فضای مال برای دور همی های کوچک و پاتوق های شبانه میگردید حتما با یک چمن مصنوعی برای قسمتی از آن شروع کنید و کم کم با قرار دادن گلدانهای سرو و شمشاد در دور و اطراف آن یک پارک کوچولو و مستقل را برای اوغات تفریح و استراحت آماده کنید.

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی تزئینی فضای سبز

چمن مصنوعی تزئینی فضای سبز را برای کف مغازه و یا لابی ورودی ساختمان نیز میتوانید اجرا کنید و حس زیبای راه رفتن بر روی آن را مراجعین و مشتریان شما احساس خواهند کرد . چمن مصنوعی تژئینی در رنگهای مختلف عرضه میگردد که اغلب با رنگهای ترکیبی از سبز تا زرد و یا ترکیب آنها عرضه میگردد .

 

فروش چمن مصنوعی همراه با نصب حرفه ای

کفپوش طرح چمن حس راه رفتن بر روی چمن را به کاربر منتقل میکند که حس بسیار خوشایندی میباشد. البته به یاد داشته باشید که کفپوش طرح چمن را برای چه مکانی قرار است استفاده کنید. این نوع کفپوش را باید برای فضاهایی استفاده کنید که با دکوراسیون داخلی شما تناسب داشته باشد. کفپوش طرح چمن بسیار مناسب برای زمین های بازی و ورزش است. اگر به دنبال خرید کفپوش طرح چمن هستید.

چمن مصنوعی تزئینی حیاط

چمن مصنوعی تزئینی حیاط و چمن مصنوعی تزئینی بهاره فقط از رنگهای سبز استفاده میگردد که در مدل های طبیعی تر آن از ترکیب الیاف با چند رنگ سبز کمرنگ و پررنگ چمن مصنوعی تزئینی را تولید می نمایند و در مدل پاییزه از رنگهای سبز و پرز های زرد برای زیر آن و به صورت کوتاه تر استفاده میشود . در پایان و به صورت خلاصه چمن مصنوعی تزئینی قسمتی از منزل و یا محل کار شما را متحول خواهد کرد و قرار گرفتن آن در کنار چند گلدان طبیعی و گل های رنگارنگ به چمن نیز روح بخشیده و در کنار آنها زنده به نظر خواهد رسید .

چمن مصنوعی برای بالکن

چمن مصنوعی برای بالکن زیبایی ویژه ای به بالکن و تراس شما خواهد بخشید. چند تا گلدان در بالکن منزل به تنهایی زیباست ولی وقتی که وارد یک بدون شوید که در کنار گلدان ها و گلهای رنگارنگ از چمن مصنوعی برای کف آن استفاده کرده تفاوت آن را متوجه خواهید شد . امروزه چمن های مصنوعی تزئینی به اندازه ای طبیعی به نظر می رسند که حتی با دست کشیدن و راه رفتن بر روی آنها به سختی از هم قابل تشخیص خواهند بود.

چمن مصنوعی برای تراس

چمن مصنوعی برای تراس و  بالکن برای زیبایی و نیز آرامشی که دیدن چمن مصنوعی به افراد می دهد بسیار مودر استفاده قرار می گیرد. چمن مصنوعی تراس می تواند در ابعاد تراس و بالکن شما نصب و طراحی گردد.

چمن مصنوعی بین موزائیک

چمن مصنوعی بین موزاییک برای حیاط می تواند جلوه طبیعی از چمن طبیعی در میان موزاییک برای حیاط شما فراهم نماید. چمن مصنوعی بین موزاییک نمای زیبایی برای حیاط شما ایجاد می نماید ودر بخش دکوراسیون خارجی خانه مورد توجه قرار می گیرد.

فروش چمن مصنوعی در شهرستان

فروش چمن مصنوعی در شهرستان برای افرادی که ساکن شهرستان ها و نیز شهرهای اطراف تهران می باشد می تواند به سفارش خرید چمن مصنوعی در شهرستان در مدت زمان کوتاه تحویل چمن مصنوعی خود را داشته باشند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()