سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

پوستر دیواری گل

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پوستر دیواری گل در انواع گل های مختلف مانند پوستر دیواری گل رز ، پوستر دیواری گل لاله ، پوستر دیواری گل ارکیده ، پوستر دیواری گل طلایی ، پوستر دیواری گل فانتزی ، پوستر دیواری گل سه بعدی و دیگر انواع گل های برجسته و زیبا دست هبندی می گردد که زیبایی را به دکوراسیون داخلی و خارجی منزل و یا محیط کاری شما خواهد بخشید.

 

پوستر دیواری گل برحسته

پوستر دیواری گل برجسته در انواع مختلف گل ها را به حالت برجسته قابل اجرا می نماید. گل های برجسته رز و دیگر انواع گل های برجسته طرحی از پوستر دیواری گل سه بعدی را ایجاد می نماید. پوستر دیواری گل سه بعدی گل رز ، پوستر دیواری گل برجسته ارکیده در موارد پرفروش پوستر دیواری گل بوده است.

پوستر دیواری گل

پوستر دیواری گل سه بعدی

پوستر دیواری گل سه بعدی به طور خلاقانه طراحی و تولید پوستر دیواری گل را خواهیم داشت. پوستر دیواری گل سه بعدی در مدل های و طرح های مختلف موجود می باشد که زیبایی و دیزاین حرفه ای ار برای منزل شما فراهم می آورد.

پوستر دیواری گل رز

پوستر دیواری گل رز در انواع مختلف گل های رز در سایزهای مختلف و نیز اینگه گل رز قرمز، گل رز سفید ، گل رز صورتی و دیگر رنگ ها در طیف رنگی متعدد موجود می باشد.

پوستر دیواری طرح گل

پوستر دیواری طرح گل در پذیرایی خانه و یا اتاق خواب و همچنین در شرکت ها و محیط های تجاری می تواند نصب گردد و زیبایی را برای محیط شما به ارمغان می آورد.

 

پوستر دیواری گل یکی از زیباترین مدل های پوستر دیواری هستند که اغلب برجسته یا سه بعدی طراحی می شوند. چاپ این پوسترها که طرفداران زیادی هم دارد با دقت بالا روی بهترین کاغذهای خارجی انجام می شود. با نصب پوستر دیواری طرح گل در منزل یا محل کار خود زیبایی و آرامش دکوراسیون داخلی دو چندان می شود.

خرید پوستر دیواری گل سه بعدی با بهترین قیمت

انواع سفارش پوستر دیواری طرح گل طبیعی در ابعاد دلخواه پذیرفته می شود. 

  لطفا برای اطلاع از قیمت پوستر دیواری در اندازه دلخواهتان با ما تماس بگیرید: 44288700 - 021

پوستر دیواری گل

پوستر دیواری گل دار

پوستر دیواری گل دار در انواع مختلف گل و نیز در حالت های مختلف پوستر دیواری گل سه بعدی و یا پوستر دیواری گل برجسته و یا پوستر دیواری گل ساده می تواند طراحی پوستر انجام گردد. ترکیب رنگی مناسب پوستر دیواری گل دار با دیگر دگوراسیون منزل و یا محیط اداری شما می تواند ست و نیز هماهنگی و هارمونی میان اجزا و نیز دکوراسیون داخلی منزل شما ایجاد نماید.

پوستر دیواری طرح گل رز

پوستر دیواری طرح گل رز از انواع پر استفاده و پرفروش در میان انواع مخلف پوستر دیواری گل می باشد. پوستر دیواری طرح گل رز قرمز به نسبت دیگر انواع گل رز فروش و نیز کاربرد بیشتری نشان می دهد.

پوستر دیواری گل ارکیده

پوستر دیواری گل ارکیده نیز زیبایی ویژه ای به محیط داخلی و دیزاین خانه شما می دهد. پوستر دیواری گل ارکیده سه بعدی و برجسته زیبایی متمایزی ایجاد می کند که برای پذیرایی خانه شما بسیار مناسب می باشد.

 پوستر دیواری گل

پوستر دیواری گل فانتزی

پوستر دیواری گل فانتزی برای انواع مختلف گل ها می تواند زیبایی هر یک از انواع مختلف گل های فانتزی را به نمایش کشاند. پوستر دیواری گل فانتزی را می تواند در کاتالوگ فروشگاه رونیا مشاهده نمایید.

قیمت پوستر دیواری گل

قیمت پوستر دیواری گل در رنج قیمتی متعدد موجود می باشد که می توانید متناسب با بودجه مورد نظر خود خرید پوستر دیواری گل و یا سفارش پوستر دیواری گل را به انجام رسانید.

خرید پوستر دیواری گل سه بعدی در طرح های فانتزی گرافیکی یا گل های طبیعی ( عکس های واقعی ) و نصب آن در فضای مناسب می تواند دکوراسیون داخلی منزل یا محیط  کار شما را با کمترین هزینه خاص و شگفت انگیز کند. رونیا فروشگاه تخصصی پوستر دیواری می باشد که در آن می توانید به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین خرید خود را انجام دهید.

مشاهده تصاویر پوسترهای 3D : پوستر دیواری سه بعدی

پوستر دیواری گل برجسته

پوسترهای دیواری گل برجسته نیستند بلکه به دلیل طرح های سه بعدی و افکت های روی تصویر آنها برجسته تجسم می شوند. این پوسترها تنوع بالایی دارند و تاثیر بسیار مثبتی به محیط داخلی ساختمان می گذارند. از این پوسترهای گل می توانید در محل کار یا منزل خود در اندازه های سفارشی یا استاندارد استفاده کنید.

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()