سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

آسمان مجازی

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

آسمان مجازی آشپزخانه

امروزه افراد به به دکوراسیون منازل و محل کارشان خیلی اهمیت می دهند.یکی از ابزاری که جدیدا خیلی طرفدار دارد آسمان مجازی می باشد.هستند.

 

آسمان مجازی برای سقف آشپزخانه

 

آسمان مجازی برای سقف آشپزخانه کارایی بالایی را در دکوراسیون داخلی منازل به خود اختصاص داده است که جلوه ویژه ای را به سقف آشپزخانه و نیز محیط های اداری و تجاری شما ایجاد می نماید که نظر هر بیننده را به خود جذب می نماید. آسمان مجازی در کیفیت های متعدد و متناسب با آن هزینه های متعددی را شامل می گردد.

 

قیمت آسمان مجازی بستگی بسیاری به طول و نیز عرض آسمان مجازی نصب مورد نظر شما می باشد و نیز طرح و نیز کیفیت کاری که در تولید آسمان مجازی بکار برده شده است تماما در قیمت آسمان مجازی تاثیرگذار می باشد و البته برای افرادی که می خواهند خرید آسمان مجازی را داشته باشند و هزینه و قیمت کمی را نیز برای خرید آسمان مجازی در نظر گرفته اند می تواند قیمت آسمان مجازی به عنوان متریکی تاثیرگذار برای آنها تعیین گردد.

 

طرح آسمان مجازی

 

طرح آسمان مجازی برای سقف آشپزخانه بستگی بسیاری به دکوراسیون داخلی منزل و نیز نیز محیط اداری شما دارد. اغلب افراد رنگ و طرح آسمان مجازی را متناسب با محیط داخلی و نیز ترکیب رنگی متناسب با دیگر معماری داخلی منزل انتخاب می گردد.

 

آسمان مجازی سه بعدی

 

آسمان مجازی سه بعدی از طرح های پرطرفدار در زمینه آسمان مجازی می باشد که در طرح های و مدل های مختلف آسمان مجازی موجود می باشد و بسته به سلیقه و نظر کاربر می تواند خریداری آسمان مجازی را داشته باشند.

 

 

آسمان مجازی طرح کهکشان

 

آسمان مجازی طرح کهکشان از موارد پرکاربرد و پراستفاده در میان خریداران می باشد زیرا که زیبایی بسیاری را به سقف آشپزخانه و نیز دیگر محیط های منزل شما ایجاد می نماید. 

 

آسمان مجازی سقف کاذب

 

آسمان مجازی یا سقف کاذب با ایجاد نمودن کنترانس با رنگ سقف می تواند نظر وتوجه افراد را به سقف جذب نماید و جلوه ویژه ای را به سقف آشپزخانه و نیز دیگر محیط های اداری و منزل شما را ایجاد نماید.

 

 

آسمان مجازی سقف

 

آسمان مجازی سقف آشپزخانه امروزه به عنوان آیتمی مهم در دکوراسیون خانه تبدیل شده است و در معماری داخلی کاربری بالایی خواهد داشت.

 

آسمان مجازی یا همان virtual sky

 

به چه علت آسمان مجازی خیلی محبوب شده است و افراد از آن استقبال کردند؟

سقف آسمان نوعی سقف کاذب برای اتاق خواب ، آشپزخانه ، دستشوییی و حمام  همچنین برای محل کار مناسب است و مورد استفاده قرار می گیرد.این سقف ها نیز می تواند سه بعدی باشد و تصاویری مانند آسمان آبی ، شکوفه ها و طبیعت می باشد.که انتخاب تصاویر این سقف ها کاملا بستگی به نوع سلیقه شما دارد . امروزه افراد به دنبال حس خوب و آرامش هستند  و خواستار  دوری از شلوغی ها می باشند و افراد میتوانند با سلیقه خودشان  این سقف های زیبا را انتخاب کنند .

 سقف مجازی را می توان در مکان هایی مانند  استخر ها ، رستوران ها ، لابی ها و ... استفاده کرد. مشاوران گروه فروشگاه رونیا معتقدند که آسمان مجازی نسل جدید از سقف های کاذب می باشد که با ترکیب انواع دیگر سقف های کاذب که در کنار هم کاربرد دارند.

سقف های مجازی دارای  سه قسمت کلی می باشند.

قسمت اول : سازههای نور پردازی

قسمت دوم : سازه سقف کاذب

قسمت سوم :تایل های آسمان مجازی

 

خاصیت  آسمان مجازی چست؟

آسمان مجازی یک تحول جدید  و بزرگی در معماری نوین محسوب می شود. با توجه به اینکه ما انسانها روز به روز از طبیعت دور شدیم و به زندگی شهری  روی آوردیم  یک پیشنهاد فوف العاده است .پیشنهاد تیم  مشاوره فروشگاه رونیا امروزه ثابت شده که افراد  در فضاهایی که دست کم رنگ و بویی از محیط زندگی طبیعی در آن به چشم می خورد عملکرد بهتری از خود نشان می دهد، تا اتاقهایی جعبه ای شکل با سقف و دیوار های خشک و بی روح که بعضا باعث افسردگی می شوند.

آسمان مجازی رفته رفته به افراد اثبات کرده است که با ایجاد دید زیبای آسمان  روی سقف ها ، علاوه بر افزودن زیبایی و تکمیل دکوراسیون  داخلی تاثیرات خیلی زیادی بر روحیه افرادی که داخل محیط داشته است. و با عث نشاط بیشتر  در محیط  می شود.

خواص دیگر و متعدد این محصول می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

1- ایجاد آرامش و کاهش استرس در بیننده

2-بالا بردن راندمان کاری

3- بالا بردن نشاط و روحیه

4-خستگی ناپذیری افراد

همه انسانها از تماشای طبیعت لذت می برند و به دنبال حس خوب می باشند.هدف فروشگاه رونیا  ایجاد ارتباطی مجدد میان افرادی که شهر نشین هستند با طبیعت و آسمان زیبا  می باشد.با آمدن  این زیبایی ها و حس خوب  به داخل  محیط کار و زندگی تلاش می کنیم حس خوب و پر انرژی بودن را به مشتریانمان هدیه کنیم .به اشخاصی که در محیط هایی که ساعات زیادی (بیش از 3 ساعت ) به صورت مداوم  در آن سپری می کنند توصیه می شود.

9 مزیت سقف مجازی :

1-نصب آسان

2- قابلیت جه به جایی دارد

3-تنوع در رنگ و طرح ها

4-دارای مقاوت  بالا

5-نور پردازی های متنوع

6-خاصیت کشسانی بالا

7-آرامش بخش محل کار و خانه

8-نصب بسیار آسان و نیازی به بنایی نیست

9- در مدت زمان خیلی کوتاهی  انجام می شود

 

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()