سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آسمان مجازی

امروزه افراد به به دکوراسیون منازل و محل کارشان خیلی اهمیت می دهند.یکی از ابزاری که جدیدا خیلی طرفدار دارد آسمان مجازی می باشد.هستند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

آسمان مجازی یا همان virtual sky

 

به چه علت آسمان مجازی خیلی محبوب شده است و افراد از آن استقبال کردند؟

سقف آسمان نوعی سقف کاذب برای اتاق خواب ، آشپزخانه ، دستشوییی و حمام  همچنین برای محل کار مناسب است و مورد استفاده قرار می گیرد.این سقف ها نیز می تواند سه بعدی باشد و تصاویری مانند آسمان آبی ، شکوفه ها و طبیعت می باشد.که انتخاب تصاویر این سقف ها کاملا بستگی به نوع سلیقه شما دارد . امروزه افراد به دنبال حس خوب و آرامش هستند  و خواستار  دوری از شلوغی ها می باشند و افراد میتوانند با سلیقه خودشان  این سقف های زیبا را انتخاب کنند .

 سقف مجازی را می توان در مکان هایی مانند  استخر ها ، رستوران ها ، لابی ها و ... استفاده کرد. مشاوران گروه فروشگاه رونیا معتقدند که آسمان مجازی نسل جدید از سقف های کاذب می باشد که با ترکیب انواع دیگر سقف های کاذب که در کنار هم کاربرد دارند.

سقف های مجازی دارای  سه قسمت کلی می باشند.

قسمت اول : سازههای نور پردازی

قسمت دوم : سازه سقف کاذب

قسمت سوم :تایل های آسمان مجازی

 

خاصیت  آسمان مجازی چست؟

آسمان مجازی یک تحول جدید  و بزرگی در معماری نوین محسوب می شود. با توجه به اینکه ما انسانها روز به روز از طبیعت دور شدیم و به زندگی شهری  روی آوردیم  یک پیشنهاد فوف العاده است .پیشنهاد تیم  مشاوره فروشگاه رونیا امروزه ثابت شده که افراد  در فضاهایی که دست کم رنگ و بویی از محیط زندگی طبیعی در آن به چشم می خورد عملکرد بهتری از خود نشان می دهد، تا اتاقهایی جعبه ای شکل با سقف و دیوار های خشک و بی روح که بعضا باعث افسردگی می شوند.

آسمان مجازی رفته رفته به افراد اثبات کرده است که با ایجاد دید زیبای آسمان  روی سقف ها ، علاوه بر افزودن زیبایی و تکمیل دکوراسیون  داخلی تاثیرات خیلی زیادی بر روحیه افرادی که داخل محیط داشته است. و با عث نشاط بیشتر  در محیط  می شود.

خواص دیگر و متعدد این محصول می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

1- ایجاد آرامش و کاهش استرس در بیننده

2-بالا بردن راندمان کاری

3- بالا بردن نشاط و روحیه

4-خستگی ناپذیری افراد

همه انسانها از تماشای طبیعت لذت می برند و به دنبال حس خوب می باشند.هدف فروشگاه رونیا  ایجاد ارتباطی مجدد میان افرادی که شهر نشین هستند با طبیعت و آسمان زیبا  می باشد.با آمدن  این زیبایی ها و حس خوب  به داخل  محیط کار و زندگی تلاش می کنیم حس خوب و پر انرژی بودن را به مشتریانمان هدیه کنیم .به اشخاصی که در محیط هایی که ساعات زیادی (بیش از 3 ساعت ) به صورت مداوم  در آن سپری می کنند توصیه می شود.

9 مزیت سقف مجازی :

1-نصب آسان

2- قابلیت جه به جایی دارد

3-تنوع در رنگ و طرح ها

4-دارای مقاوت  بالا

5-نور پردازی های متنوع

6-خاصیت کشسانی بالا

7-آرامش بخش محل کار و خانه

8-نصب بسیار آسان و نیازی به بنایی نیست

9- در مدت زمان خیلی کوتاهی  انجام می شود

 

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()