سبد خرید 0

معرفی انواع کفپوش پلاستیکی و مزیت استفاده از آن

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 24 مرداد 1401 در ساعت 17 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 3 )

کفپوش پلاستیکی می تواند یکی از ایده های جالب و جذاب برای تغییر دکوراسیون باشد. این ایده در بسیاری از محیط های مسکونی، تجاری و اداری کارایی دارد. پی وی سی ها در طرح و رنگ های مختلفی تولید می شوند. به همین خاطر امکان هماهنگ سازی کفپوش پی وی سی با سایر عناصر وجود دارد.  

کفپوش پی وی سی از طول عمر قابل توجهی برخوردار است. کفپوش پلاستیکی به راحتی نصب می شوند و می توانند به شکل طرح های مورد علاقه شما طراحی گردند. زمانی که از کفپوش پی وی سی بهره مند می شوید، می توانید بعد از گذشت چند سال اقدام به تعویض کفپوش کنید. کفپوش های پلاستیکی با جدیدترین تکنولوژی آماده می شود. به همین خاطر از دوام و کیفیت قابل توجهی برخوردار می باشد.قیمت کفپوش پی وی سی تایلی

قیمت کفپوش پی وی سی بر حسب مترمربع می باشد. این کفپوش ها می توانند در نوع تایلی یا رولی باشند. قیمت کفپوش های پی وی سی با توجه به متراژ مورد استفاده و ضخامت آن تعیین می گردد.

 کفپوش های پلاستیکی بر مبنای مشتقات نفتی یعنی وینیل پلی کلرید شکل گرفته است. وینیل پلی کلرید به عنوان یکی از محصولات مهم در صنایع پتروشیمی شناخته می شود. پلاستیکی پی وی سی با توجه به ویژگی های ارزشمند خود در صنایع، ساختمان سازی و ترتیب دکوراسیون بسیار به کار برده می شود.

کفپوش پی وی سی با طرح های موکتی، چوبی، فانتزی، فلزی، گرانیتی و ... به بازار عرضه می شود. کفپوش های پی وی سی با ضخامت های مختلف 2، 3 و 5 میلی متر به بازار عرضه می شوند و برای ترتیب دکوراسیون فضاهای مختلف به کار بسته می شوند.

کفپوش پلاستیکی رولی

 کفپوش پلاستیکی به شکل گسترده ای در بازار عرضه می گردد. پی وی سی ها چندین لایه را در بر می گیرند. این لایه ها برای زیبایی و استحکام کفپوش پی وی سی مورد توجه قرار می گیرد. رویه پی وی سی به شکل شفاف و بدون رنگ عرضه می شود و مقاومت خوبی در برابر خراش، سایش و ... را فراهم می کند. برای رنگ بندی و طراحی متفاوت پی وی سی از لایه دکوراتیو کمک گرفته می شود.

این لایه شرایط لازم برای طراحی کفپوش پی وی سی را فراهم می کند. لایه میانی کفپوش پی وی سی به شکل هسته مرکزی تولید شده و از مقاومت خوبی در برابر ضربه، فشار، سنگینی و کشش برخوردار می باشد.

مزیت کفپوش پی وی سی

کفپوش پلاستیکی با مزایای بسیار معرفی می گردد.

تنوع طرح

طرح های متفاوتی از کفپوش پی وی سی عرضه می شود. بیشتر افراد می توانند طرح های مورد نظر خود را در میان کفپوش های پی وی سی پیدا کنند. در شرکت رونیا نیز آلبومی از کفپوش های پی وی سی با طرح های متفاوت و متنوع در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این طرح ها برای پوشش دهی فضاهای مختلف کارایی دارند. به همین خاطر گزینه خوبی برای انتخاب هستند.

ضد آب

کفپوش پی وی سی بیشترین کارایی را در محیط های مرطوب دارد. بسیاری از کفپوش ها برای استفاده در محیط های مرطوب با محدودیت مواجه هستند. کفپوش های پلاستیکی امکان شست و شو دارند. کفپوش های پلاستیکی برای محیط های اداری، فروشگاهی، تجاری و ... بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. در بسیاری از مکان ها نیاز به شست و شوی مداوم بسیار احساس می شود.

نواحی پرتردد به شکل روزانه نیاز به تمیزکاری و شست و شوی عمیق دارند. پی وی سی ها در مقابل شوینده ها و آب مقاومت خوبی دارند. به همین خاطر می توانند به عنوان کفپوش نواحی پرتردد و شلوغ انتخاب شوند.  

کفپوش های پلاستیکی از ظاهر چندان مطلوبی برای پوشش محیط منزل برخوردار نیستند اما بیشتر افراد ترجیح می دهند از این کفپوش ها در بعضی از قسمت های منزل همچون راهرو، آشپزخانه، ورودی منزل و ... کمک بگیرند.

کفپوش پی وی سی در محیط منزل برای قسمت هایی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به پاکسازی بیشتری دارند و همچنین در معرض آلودگی و رطوبت بیشتری قرار دارند. شواهد و نتایج بررسی نشان می دهد که کفپوش های پی وی سی به راحتی دچار پارگی و آسیب نخواهند شد.

در واقع شست و شو با مواد شیمیایی تغییری بر بافت پی وی سی به دنبال ندارد. محصولات پلاستیکی از خواص مقاومتی خوبی در برابر آب برخوردار می باشند.

عایق صدا

کفپوش پی وی سی می تواند به عنوان عایق صدا مورد استفاده قرار بگیرد. کفپوش پلاستیکی از انتشار صدای راه رفتن جلوگیری می کند. این مسئله در ساختمان های مسکونی مشترک اهمیت زیادی دارد. در واقع جلوگیری از نشر صدا باعث آسایش و رفاه مشتریان خواهد شد.

قدم گذاشتن بر کفپوش سرامیک با سر و صدای زیادی همراه می باشد. کفپوش های پلاستیکی می توانند گزینه خوبی برای دکوراسیون منازل مسکونی باشند.

مقاومت در برابر اسید

از کفپوش پی وی سی برای مراکز درمانی، صنعتی و ... استفاده می شود. این کفپوش ها با مقاومت خوبی در مقابل اسیدها، بازها و حرارت همراه هستند. سیگارهای خاموش نشده، حرارت بالا، اسیدها و ... نمی توانند به بافت کفپوش pvc آسیب برسانند. کفپوش پلاستیکی در برابر آتش سوزی مقاومت خوبی دارند. در واقع برای برقراری ایمنی و ممانعت از آتش سوزی می توان از کفپوش pvc کمک گرفت.

کفپوش های پی وی سی به عوامل بیرونی چندان واکنش نشان نمی دهند. اصطکاک، سایش، نوسانات دمایی، رطوبت و ... نمی توانند بر روی کفپوش پی وی سی تاثیرگذار باشند. کفپوش های ضخیم از عمر طولانی تری برخوردار هستند. اگر می خواهید به مدت طولانی از کفپوش مناسب بهره مند شوید، کفپوش های ضخیم پی وی سی را انتخاب کنید.

آنتی باکتری

کفپوش های پلاستیکی از تکثیر باکتری و مواد آلاینده در محیط جلوگیری می کنند. به همین خاطر از این کفپوش ها برای محیط های بیمارستانی و درمانی استفاده می شود. بافت مواد پلیمری کفپوش پی وی سی به گونه ای طراحی شده که امکان نفوذ آلودگی و باکتری در آن وجود ندارد.

همین موضوع باعث خواص آنتی باکتریال کفپوش پی وی سی می شود. قطعاً این عملکرد برای کفپوش هایی مورد استفاده در مکان های آلوده همچون بیمارستان، اتاق جراحی، مراکز درمانی، صنایع و ... اهمیت زیادی دارد.

نصب راحت

پی وی سی ها برای اتصال به کف زمین دارای چسب مخصوص هستند. این چسب شرایط موثر برای نصب کفپوش پی وی سی را فراهم می کند. امکان نصب کفپوش پی وی سی بر روی سطوح مختلف همچون سطح بتن، سیمان، سرامیک، موزاییک و ... وجود دارد.

خوشبختانه پی وی سی ها قابلیت نصب بر روی هر سطحی را دارند و به همین خاطر با محبوبیت زیادی در میان افراد معرفی می شوند. جداسازی پی وی سی ها از کف کار بسیار دشواری است. این موضوع به دلیل چسب خوردگی می باشد. از این رو بهتر است از جداسازی کفپوش تایل پلاستیکی صرف نظر کنید.

قیمت کفپوش پی وی سی نسبت به سایر کفپوش ها ارزان می باشد. این کفپوش ها با خواص ضد آب معرفی می گردند و از زیبایی بی نظیری در دیزاین برخوردار هستند. مواد پلاستیکی قادر به جذب آب نیستند.

در صورت خیس شدن کفپوش های پی وی سی باید آن را به وسیله دستمال خشک کرد. این کفپوش ها برای نواحی مرطوب همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و ... کاربرد فراوان دارد. کفپوش های پلاستیکی لک می شوند اما این لک ها به سرعت از روی کفپوش ها برطرف می گردند.

انواع کفپوش پلاستیکی در منزل

 برای کفپوش های پی وی سی بهتر است زیرسازی انجام شود. به بسترسازی برای کفپوش پی وی سی ماستیک گفته می شود. قدرت چسبندگی کفپوش پی وی سی به کمک چسب چوب و سطوح سیمانی بیشتر خواهد شد.

برای چسبندگی بیشتر پی وی سی از سطوح سیمانی کمک بگیرید. سطح هموار شده امکان چسبیدن کفپوش پی وی سی را به شکل میسری فراهم می کند. این کفپوش می توانند به شکل رولی یا تایلی در فضاهای مختلف به کار بسته شوند. 

کفپوش پلاستیکی سرویس

کفپوش پلاستیکی سرویس برای محدوده سرویس بهداشتی، استخر، سالن ورزشی، پادری، وضوخانه، حمام، مکان های لغزنده، فروشگاه های وسایل شکستنی و ... استفاده می شود. این نوع کفپوش ها به شکل مشبک تولید می شوند.

رنگ های مختلفی دارند و قادر به جذب آب نیستند. در نتیجه آب از زیر آن ها خارج خواهد شد. کفپوش مشبک از مقاومت خوبی در برابر سایش، ضربه و ... برخوردار است. برای تولید کفپوش مشبک از مواد درجه یک استفاده شده و با شرایط بهداشتی تولید شده است.

کفپوش پلاستیکی پله

کفپوش های پلاستیکی می توانند برای پوشش دهی پله ها مورد استفاده قرار بگیرند. این پوشش دهی فضای زیبایی را در محیط راه پله برای مکان های مختلف ایجاد می کند. رنگ های متنوع کفپوش های پلاستیکی از جذابیت زیادی برخوردار هستند و قابلیت خوبی برای تطبیق با محیط دارند.

مراکز فروش کفپوش پی وی سی

امروزه مراکز فروش کفپوش پی وی سی زیادی در سطح کشور فعالیت می کنند. این مراکز انواع برندهای معتبر ایرانی و خارجی را برای کفپوش های پی وی سی معرفی می کنند. شرکت رونیا نیز از جمله مراکز فروش کفپوش پی وی سی و کفپوش طرح چوب می باشد. شرکت رونیا از سابقه درخشانی در زمینه فروش کفپوش برخوردار می باشد.

بورس کفپوش پلاستیکی

در بورس کفپوش پلاستیکی می توانید انواع مختلفی از کفپوش ها را ملاحظه کنید. قیمت های در نظر گرفته شده برای کفپوش پلاستیکی با توجه به انواع کفپوش ها بسیار کمتر است.

پی وی سی ها نیز از شرایط و نوسان بازار کنونی تاثیر می گیرند اما نسبت به کفپوش های پارکت و لمینت با  قیمت های کمتری عرضه می شوند. ضمن اینکه از دوام قابل توجهی برخوردار هستند و به همین خاطر می توانند گزینه خوبی برای کفپوش مکان های مختلف باشند. 

ارسال نظر

:
0 1
با سلام وخسته نباشی قیمت کفپوش پلاستیکی لطف میکنید بگید برای سالن پذیرایی
مدیریت :
0 1
با سلام و وقت بخیر قیمت کفپوش های درج شده در سایت بروز است.
مهرداد شروقی :
0 0
سلام، آیا روی موزائیک قابل کاربرد است و آیا زیر آن حشرات نفوذ نمیکنند؟ در برابر سرما چقدر مقاوم است؟ با تشکر
مدیریت :
0 0
با سلام و احترام یکی از زیرساخت های مناسب کفپوش موزاییک است و در صورت اجرای مناسب به هیچ وجه عنوان حشرات به زیر آن نفوذ نمیکنند.کفپوش پی وی سی را از نظر سرما میتوان جایگاه میان رده در نظر گرفت و نسبت به سرامیک و سنگ گرم تر است.
:
0 0
آیا خودمون نصب کنیم
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
سایر مقالات
دکور مغازه با کاغذ دیواری دکور مغازه با کاغذ دیواری کاغذ دیواری مناسب کافه کاغذ دیواری مناسب کافه قیمت کاغذ دیواری شاین دار چقدر است قیمت کاغذ دیواری شاین دار چقدر است بازسازی خانه با کمترین هزینه بازسازی خانه با کمترین هزینه آیا پارکت حشره میزند آیا پارکت حشره میزند هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هزینه کاغذ دیواری خانه 50 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 50 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 120 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 120 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 80 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 80 متری برآورد هزینه کاغذ دیواری در سال ۱۴۰۳ برآورد هزینه کاغذ دیواری در سال ۱۴۰۳ هزینه کاغذ دیواری خانه ۷۰ متری هزینه کاغذ دیواری خانه ۷۰ متری پارکت فضای اداری چه ویژگی های دارد پارکت فضای اداری چه ویژگی های دارد هزینه کاغذ دیواری خانه 60 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 60 متری خرید پوستر دیواری در کرج خرید پوستر دیواری در کرج بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1403 هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1403 ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن خرید میکروسمنت پودری خرید میکروسمنت پودری 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید کدام دیوار خانه را کاغذدیواری کنیم؟ کدام دیوار خانه را کاغذدیواری کنیم؟ از پارکت لمینت شیاردار (V-Groove) در کجاها استفاده می شود؟ از پارکت لمینت شیاردار (V-Groove) در کجاها استفاده می شود؟ کاغذ دیواری سورمه ای، انتخابی هوشمندانه برای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری سورمه ای، انتخابی هوشمندانه برای دکوراسیون داخلی مزیت کاغذ دیواری خال خالی مزیت کاغذ دیواری خال خالی کاغذ دیواری اکلیلی و شاین دار کاغذ دیواری اکلیلی و شاین دار مقایسه پارکت لمینت تیره و روشن مقایسه پارکت لمینت تیره و روشن مزایا و معایب پارکت لمینت نسکافه ای مزایا و معایب پارکت لمینت نسکافه ای ضخامت پارکت لمینت چه تاثیری بر کارایی آن دارد؟ ضخامت پارکت لمینت چه تاثیری بر کارایی آن دارد؟ راه‌ های افزایش طول عمر پارکت لمینت راه‌ های افزایش طول عمر پارکت لمینت بهترین کفپوش برای مکان‌ های مرطوب کدام است؟ بهترین کفپوش برای مکان‌ های مرطوب کدام است؟ آیا پارکت لمینت ها عایق حرارت هستند؟ آیا پارکت لمینت ها عایق حرارت هستند؟ نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری مهد کودک نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری مهد کودک به جای کاغذ دیواری از چی استفاده کنیم؟ به جای کاغذ دیواری از چی استفاده کنیم؟
نمایش همه
علاقه مندی ها ()