سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

کاغذ دیواری پوست

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شاید برای شما هم عجیب باشد اما کاغذ دیواری پوست و یا همان کاغذ دیواری طرح پوست حیوانات مختلف، یکی از زیباترین و البته خاص ترین انواع کاغذ دیواری در سطح جهان است.

کاغذ دیواری تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و دل انگیز بودن یک فضا داشته و در صورت انتخاب اصولی و خرید کاغذ دیواری مناسب با فضای مورد نظر خود، می توانید از نتایج مطلوب آن بهره کافی را ببرید. انواع بسیار زیادی از کاغذ دیواری در طرح و رنگ های مختلف وجود دارد که میتوان کاغذ دیواری پوست را خاص ترین انواع آن ها دانست.

هر چند بسیاری از عموم مردم جامعه ما با چنین طرحی آشنایی ندارند با این حال، استفاده از آن در کشورهای غربی و همچنین کشورهای صنعتی در شرق نیز رواج داشته و استفاده کردن از آن در داخل می تواند آغاز یک مسیر بسیار جذاب و متمایز از طرح های تکراری باشد.

اهمیت پوست حیوانات در طول تاریخ

پوست حیوانات در قرون گذشته یکی از وسایل تزیینی و محبوب بسیاری از افراد اجتماعات مختلف بشری بوده است. پوست  حیوانات از زیبایی خاصی برخوردار بوده و هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاص و متمایز از دیگران است.

علاقه انسان ها و یا نیاز آن ها به پوست حیوانات با اهداف مختلفی در طول تاریخ، اسباب رفتارهای وحشیانه با حیوانات را فراهم آورده بود و به ویژه افزایش استفاده های صنعتی از پوست حیوانات در دو قرن اخیر را سبب گردید.

افزایش بکارگیری پوست حیوانات در صنایع مختلف و با اهداف مختلف، به شدت امنیت حیات وحش را مورد تهدید قرار داده بود و نسل بسیاری از حیوانات را با خطر انقراض روبرو نمود.

کاغذ دیواری پوست

بنابراین باید به دنبال راه حلی بود که بتواند نه تنها نیاز ذاتی انسان به پوست حیوانات را مرتفع نماید بلکه جوامع انسانی را با زیبایی های طبیعی و خلق شده در عرصه ی طبیعت آشنا سازد.

یکی از ارکان ورود این زیبایی های طبیعی به زندگی ماشینی انسان های امروزی، استفاده از طرح واقعی پوست حیوانات در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان هاست که در ادامه به بررسی دقیق تر آن می پردازیم.

کاغذ دیواری پوست چیست؟

همانگونه که فوقا اشاره نمودیم انسان ها از دیرباز علاقه بسیار زیادی به پوست برخی از حیوانات داشته اند و هنوز هم می توان نشانه هایی از این گونه علایق را در انسان های امروزی مشاهده نمود.

با این حال ایراد رفتارهای وحشیانه با حیوانات و استفاده های تجاری و تزیینی از پوست آن ها با مخالفت جدی سازمان ها، نهادها و جمعیت های مربوط به حفظ محیط زیست روبرو بوده و نمی توان همچون گذشته اقدامی در این خصوص انجام داد.

حتی انسان های عادی و شهروندان جوامع غرب و شرق نیز چنین اقداماتی را محکوم کرده و رفتاری غیر انسانی می دانند. اما پیشرفت صنایع باعث شده است تا طرح پوست حیوانات از جهات مختلفی به زندگی انسان ها بازگردد و پاسخ گوی نیاز آن ها در خصوص علاقه به پوست حیوانات باشد.

یکی از مهمترین ارکان طراحی داخلی ساختمان های مدرن امروزی را کاغذ دیواری تشکیل می دهد و صنایع مربوط به آن با خلق آثار مربوط به طرح پوست حیوانات گام بسیار مهمی را در ارتقای این صنعت برداشته است.

انواع کاغذ دیواری پوست

کاغذ دیواری پوست شامل طرح پوست تمام حیواناتی می گردد که در محیط طبیعی وجود دارد. با این حال چند نمونه محدود از آن ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بوده و می توان گفت به تنهایی پرچمدار صنایع مربوط به تولید و فروش کاغذ دیواری پوست هستند.

کاغذ دیواری پوست مار، پلنگ و ببر، پر طرفدارترین انواع کاغذ دیواری پوست بوده و طرفداران بسیار زیادی را در نقاط مختلف جهان دارند.

طرح و رنگ های به کار رفته در کاغذ دیواری پوست باعث تنوع بسیار زیاد کاغذ دیواری های موجود در فروشگاه های عرضه کننده این محصولات بوده و قدرت انتخاب بیشتری را به خریدار می دهد.

به عنوان مثال زمانی که سخن از خرید کاغذ دیواری پوست مار به میان می آید، طرح های مربوطه به قدری زیاد می باشند که انسان باید ساعت های بسیاری را برای انتخاب خاص ترین و زیباترین طرح موجود صرف کند.

ویژگی های ظاهری کاغذ دیواری پوست

مهمترین ویژگی ظاهری کاغذ دیواری پوست اعم از طرح پوست مار، پلنگ و ببر، استفاده از سایه روشن های حرفه ای و رنگ های مات و براق است که باعث می گردد طرح مربوطه کاملا زنده و واقعی به نظر برسد.

اگر دقت نموده باشید، پوست یک نوع حیوان خاص در نقاط مختلف جهان از ویژگی های ظاهری مشابه و اما خاص برخوردارند که در اصطلاحات عامیانه، آن ها را نژاد خوانده و هر یک را به منطقه خاصی نسبت می دهند. این امر اسباب تفاوت طرح پوست حیوانات را در کاغذ دیواری پوست فراهم نموده است.

کاربرد کاغذ دیواری پوست

این نوع کاغذ دیواری در ساختمان خاص و با روحیه خاص کاربرد دارد. با توجه به روحیه خشن حیوانات مذکور نمی توان در هر مکانی از آن ها استفاده نمود. به عنوان مثال از کاغذ دیواری پوست مار بهتر است در اتاق خواب کودکان استفاده نگردد. با این حال استفاده از کاغذ دیواری پوست ببر در این گونه اتاق ها نیز تا حدی معمول است.

در مکان هایی که از یک آکواریوم استفاده شده است و یا قفس بزرگی از حیوان خاصی قرار گرفته است می توان از کاغذ دیواری پوست حیوانات استفاده نمود.

خرید کاغذ دیواری پوست حیوانات برای دیوار لابی و پذیرایی ساختمان های خاص نیز مناسب بوده و کاربرد بسیار زیادی دارد. همچنین می توان در مکان هایی که به فروش حیوانات ویا اموری در خصوص حیوانات مرتبط است نیز از کاغذ دیواری پوست استفاده نمود.

نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که نباید فضای بسیار زیادی از دیوار ساختمان را با کاغذ دیواری پوست پوشش دهید. پوشش تمام دیوارهای و یا مساحت بسیاری از دیوارهای ساختمانی با کاغذ دیواری پوست تاثیر بسیار منفی بر مخاطب گذاشته و یک روحیه بسیار خشن را از فضای مورد نظر منتشر می کند.

خرید کاغذ دیواری پوست

فروشگاه آنلاین دکوراسیون داخلی رونیا، انواع بسیار زیادی از انواع کاغذ دیواری پوست را در وب سایت خود قرار داده و شما در صورت انتخاب هر کدام از موارد مشخص شده، می توانید جهت خرید اینترنتی آن اقدام نمایید.

این فروشگاه طی سالیان اخیر با ارائه خدمات صادقانه و گارانتی نمودن محصولات خود، حسن شهرت بسیار زیادی کسب نموده است و شما نیز با خرید از این وبسایت می توانید یک خرید موفق و رضایت بخش را تجربه نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()