سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

کاغذ دیواری طرح های محو

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروشگاه اینترنتی رونیا با توجه به در اختیار داشتن پرسنلی مجرب و کار کشته توانسته به یکی از بهترین فروشگاه ها برای ارائه مشاوره به خریداران تبدیل شده و میتوانید با اطلاعاتی که از این فروشگاه به دست می آورید بهترین و زیباترین کاغذ دیواری را سفارش دهید که البته مناسب ترین قیمت ها نیز برای کاغذ دیواری در نظر گرفته شده اند.

با نگاهی به پوشش های مختلف دیوار ها و سطوح مختلف به راحتی میتوان پی برد که یکی از بهترین و زیباترین آنها کاغذ دیواری میباشد که در  طرح های مختلف و متنوعی تولید و بفروش میرسد. کاغذ دیواری طرح های محو یکی از انواع کاغذ دیواری هایی است که  امروزه به دلیل طرح خاص خود به یکی از پر فروش ترین ها تبدیل شده است. کاغذ دیواری طرح های محو همانطور که از نامش پیداست از جمله کاغذ دیواری هایی است که طرح های آن در زمینه محو شده اند و جلوه ای بسیار زیبا را پدید آورده اند که در برخی از مدل های کاغذ دیواری وجود ندارد. بر خلاف برخی کاغذ دیواری ها که تنها برای منازل مسکونی مناسب هستند این نوع کاغذ  دیواری میتواند با تمامی فضاهای مسکونی و همچنین اداری و تجاری نیز تناسب برقرار کند.

کاغذ دیواری طرح های محو

 

قیمت کاغذ دیواری طرح های محو و عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت آن

قیمت کاغذ دیواری طرح های محو نه تنها از کاغذ دیواری های معمولی بالاتر نیست بلکه قیمتی به مراتب بهتر نیز دارد. کاغذ دیواری طرح های محو را گران نخرید و با یک استعلام قیمت از میان فروشندگان مختلف میتوانید کاغذ را با بهترین قیمت خریداری کنید. اما برخی عوامل وجود دارند که بر روی قیمت کاغذ دیواری طرح های محو تاثیر گذار هستند که میتوانند به وارداتی بودن کاغذ و همچنین کمیاب لودن برخی مدل ها را نام برد. ممکن است برای  خرید کاغذ دیواری طرح های محو یک مدل را مد نظر داشته باشید که کمیاب باشد که در نتیجه باید با قیمت بالاتری انرا خریداری نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()