سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

کاغذ خام پوستردیواری

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کاغذ خام پوستر دیواری

کاغذ خام پوستردیواری به صورت رولی مخصوص چاپ پوستر دیواری در مدل های چرمی، ماسه ای، بارانی موجود می باشد. کاغذ دیواری پوستر دیواری آیتم مهمی در زمان انجام پروسه نصب پوستر دیواری می باشد زیرا که نوع کاغذدیواری و نیز کیفیت کاغذدیواری می تواند به انجام و دیزاین بهتر منجر گردد.

کاغذ خام پوستر دیواری سه بعدی

 کاغذ خام پوستردیواری سه بعدی در طرح های مختلف سه بعدی در رول ها با طول و سایز های مختلف موجود می باشد. کاغذ خام پوستردیواری سه بعدی می تواند در طرح ها و اشکال مختلف مدرن با خلاقیت های مختلف همراه باشد که زیبایی را به دکوراسیون داخلی منزل شما هدیه بخشد.

قیمت رول کاغذ خام پوستر دیواری

قیمت رول کاغذ خام پوستردیواری بسته به کیفیت کاری پوستر دیواری و نیز طرح پوستر دیواری مختلف می باشد. بسته به سطحی که می خواهید پوستر دیواری را نصب نمایید به مقداری مختلفی از رول کاغذ خام پوستر دیواری نیاز خواهید داشت که خود به قیمت های متعددی منجر می گردد. قیمت رول کاغذ خام پوستر دیواری را بسته به بودجه و هزینه ای که می خواهید برای پوستر دیواری هزینه نمایید خریداری نمایید.

کاغذ رولی خام پوستر دیواری ( مدیا چاپ پوستر )

برای چاپ این کاغذها که 250 میکرون ضخامت دارند از دستگاه چاپ یو وی و اکوسالونت استفاده می کنند. همچنین نصابان برای نصب معمولا از چسب کاغذ دیواری مرغوب بهره می برند.

طرح کاغذ خام پوستر دیواری

طرح کاغذ خام پوستر دیواری می تواند در شکل ها و نیز طرح های مختلف بسته به محیطی که می خواهید پوستر دیواری را در آن نصب نمایید می بایست تعیین گردد. برای مثال کاغذ خام پوستر دیواری برای پذیرایی با کاغذ خام پوستر دیواری برای اتاق خواب و یا محیط های اداری و تجاری متعدد متغییر می باشد. کاغذ خام پوستردیواری و طرح مورد نظر و پسند خود را می توانید با مشاهده در کاتالوگ های متعدد کاغذدیواری انتخاب نمایید و البته هزینه کاغذ خام پوستردیواری را نیز در زمان انتخاب و خرید کاغذ خام پوستردیواری در نظر داشته باشید. 

خرید کاغذ خام پوستر دیواری

خرید کاغذ خام پوستردیواری بسته به متریک های متعددی مانند نوع کاغذ خام پوستر دیواری ، کیفیت کاغذ خام پوستردیواری ، تعداد رول کاغذ خام پوستردیواری مورد نیاز تعیین می گردد. خرید کاغذ خام پوستردیواری با توجه و دقت می بایست همراه باشد و داشتن دانش و تخصص در زمینه خرید کاغذ خام پوستردیواری می تواند به انتخاب بهتر و مناسب تر کمک نماید.

فروش کاغذ خام پوستر دیواری

 فروش کاغذ خام پوستردیواری در فروشگاه رونیا در قیمت های متنوع و در رنج قیمتی متعدد بسته به کیفیت کاری و نیز طرح کاغذ خام پوستردیواری که انتخاب نموده اید در قیمت کاغذ خام پوستردیواری متعدد می باشد. مشاهده کاتالوگ کاغذ خام پوستردیواری می تواند در انتخاب بهتر به شما کمک نماید.

طرح های جدید کاغذ خام پوستر دیواری

انواع کاغذ رولی خام قابل چاپ یا مدیای چاپ در مدل های چرمی و بافت های ماسه ای،بارانی، راه راه کریستال بسیار زیبا که می توان برای چاپ پوستر دیواری استفاده کرد با قیمت مناسب و کفیت بالا در فروشگاه رونیا به فروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

فروش کاغذ خام پوستر دیواری جدید

بر روی همین کاغذ های خام می توان با کیفیت ترین پوستر دیواری سه بعدی را چاپ کرد و با نقش های ریزی که این کاغذ ها روی خود دارند زیبایی کار را دو چندان میکنند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()