سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

پوستر دیواری کودک

8 / 10
از 2 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

 پوستر دیواری کودک

پوستر دیواری کودک برای دختر و پسر هر یک با طرح های متنوعی همراه می باشد که می تواند زیبایی را برای اتاق خواب کودک دختر و یا کودک پسر شما داشته باشد. پوستر دیواری کودک در طرح های دخترانه و نیز پسرانه می تواند باشد و زیبایی را برای اتاق خواب کودک شما داشته باشد.

پوستر دیواری اتاق بچه

پوستر دیواری اتاق بچه از موارد مهمی می باشد که در انتخاب با وسواس و دقت بیشتری همرها می شود. پوستر دیواری اتاق بچه دختر و نیز پسر می تواند در زیبایی بسیار چشمگیری همراه شود و نظر هر بیننده و خریداری را به خود جلب نماید

پوستر دیواری کودکانه

پوستر دیواری کودکانه برای دختران می تواند طرح های عروسک های دخترانه و نیز طرح های صورتی و رنگ های صورتی و قرمز را شامل می شود و نیز پوستر دیواری کودکانه پسرانه نیز طرح ها با رنگ آبی را شامل می شود.

پوستر دیواری کودکان

پوستر دیواری کودکان بسته به جنسیت کودک که دختر و یا پسر باشد می تواند طرح ها و نیز رنگ های مشخصی را شامل گردد. پوستر دیواری کودکان نیز می تواند متناسب با سن و نیز جنسیت کودک و بچه تنظیم گردد. پوستر دیواری کودکان می تواند زیبایی را به اتاق کودک و بچه شما هدیه دهد و متناسب با روحیه و نیز جنسیت بچه و کودک شما باشد.

پوستر دیواری اتاق کودک دختر

پوستر دیواری اتاق کودک دختر می تواند به طرح ها و کارتون هایی که شخصیت آهنا دختر باشد مانند سیندرلا و نیز طرح های دخترانه صورتی رنگ شامل گردد. فروشگاه رونیا در زمینه فروش پوستر دیواری کودک دختر محصولات متعددی را در دسته بندی رنگ های متعدد طبقه بندی نموده است که می تواند زیبایی را برای پوستر دیواری کودک اتاق دختر شما داشته باشد.

پوستر دیواری کودک کارتونی

پوستر دیواری کودک کارتونی می تواند شخصیت های کودکانه و کارتونی را شامل گردد. پوستر دیواری کودک کارتونی در شخصیت های کارتونی متعدد دخترانه و نیز پسرانه تقسیم می گردد.

برای انتخاب پوستر دیواری کودک خود حساسیت بالایی نشان دهید. زیرا در این سن با انتخاب یک پوستر دیواری مناسب شما می توانید به رشد جنبه های مختلف شخصیتی فرزند دلبندتان کمک کنید.

پوستر دیواری اتاق کودک نوجوان

  لطفا برای اطلاع از قیمت پوستر دیواری 3D در اندازه دلخواهتان با ما تماس بگیرید: 44288700 - 021

پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری اتاق کودک و پوستر دیواری اتاق خواب کودک در دسته بندی مشخصی طبقه بندی می گردد و بهتر می باشد که اتاق خواب کودک را متناسب با روحیه و سن کودک موجود گردد. پوستر دیواری اتاق کودک می تواند آرامش را برای کودک شما داشته باشد و نیز شادی را به کودک شما بخشد.

پوستر دیواری سه بعدی اتاق کودک

پوستر دیواری سه بعدی اتاق کودک به طرح های سه بعدی کارتونی و نیز عروسکانه برای اتاق کودک برمی گردد. طرح های سه بعدی از شخصیت های کارتونی می تواند زیبایی خاصی ار ایجاد نماید.

پوستر های دیواری کودک

پوستر های دیواری کودک طرح های کارتوین و نیز عروسکی متعدد برای کودک دختر و نیز کودک پسر شما تعیین می گردد. پ پوستر های دیواری کودک برای شما زیبایی و نیز توجه خاص کودک شما را به دنبال خواهد داشت. کودکان اغلب علاقه خاصی به کارتون و نیز عروسک دارند و پوستر دیواری کودک می تواند این مورد را در دیوار اتاق خواب کودک فراهم نماید.

پوستر دیواری کودک عروسکی

پوستر دیواری کودک عروسکی می تواند عروسک های دخترانه را شامل گردد که عروسک ها و کارتون های دخترانه را در پوستر دیواری کودک می توانید داشته باشید. فروشگاه رونیا پوستر دیواری کودک عروسکی را برای شما در دسته بندی متعدد ایجاد نموده است.

پوستر دیواری کودک بهتر است از چه رنگی باشد؟

اگر قصد دارید دیوارهای اتاق دلبندتان را با پوستر دیواری کودک پوشش دهید، انتخاب رنگ این پوسترها به همراه طرحشان کاملا سلیقه ای است؛ اما در این زمینه ما به شما پیشنهاد می کنیم به دلیل روحیه لطیف و شادی که کودکان از آن برخوردار هستند از رنگ های تیره استفاده نکنید و پوستر دیواری اتاق کودک را از رنگ های شاد و روشنی همچون آبی، صورتی، طوسی، سفید، سبز و لیمویی انتخاب نمایید.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر اتافق کودکتان پر نور است و فضای دلبازی هم دارد، بهتر است که رنگ پوستر دیواری اتاق کودک را کمی تیره انتخاب کنید؛ در غیر این صورت با محدود بودن فضا و عدم وجود نور در آن انتخاب رنگ های روشن و کم رنگ ایده آل ترین گزینه هستند.

معرفی انواع مدل های پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری کودک در متنوع ترین مدل ها به تولید می رسد که در ادامه ما چند نمونه از آن ها را به شما معرفی می کنیم.

  • پوستر دیواری کودک حیوانات: مسلما همه شما می دانید که کودکان به خصوص پسر بچه ها علاقه زیادی به حیوانات مختلف دارند و با توجه به این که در آپارتمان ها نمی توان حیوانات را نگهداری کرد شما می توانید دیوار اتاق خواب کودک خود را با پوستر دیواری حیوانی که دوست دارد بپوشانید و موجب شادی و لذت وی شود.
  • پوستر دیواری کودک سه بعدی: پوسترهای سه بعدی برای دیوار اتاق خواب کودکان در متنوع ترین طرح های سه بعدی به تولید می رسند که با توجه به واقعی نشان دادن طرح ها موجب شادی و هیجان در کودکان می شوند و شما می توانید طرحی که دلبندتان مدنظر دارد را به صورت سه بعدی سفارش دهید و زیبایی اتاق وی را چندین برابر سازید.
  • پوستر دیواری کودک طرح بالن و بادکنک: تقریبا تمام بچه ها چه دختر و چه پسر به بادکنک یا بالن علاقه زیادی نشان می دهند؛ از این ارو انتخاب پوستر دیواری کودک با طرح بالن و بادبادک می تواند بهترین پوشش برای دیوارهای اتاق خواب دلبندتان باشد.
  • پوستر دیواری کودک با طرح ساده و تک رنگ: پوستر دیواری اتاق کودک با طرح و رنگ ساده که مورد علاقه دلبندتان باشد به هیچ عنوان از مد نمی افتد و موجب دلزدگی فرزندتان نمی شود و شما می توانید مدل ها و رنگ های مختلف این دسته از پوسترها را از طریق همین سایت مشاهده کنید و هر کدام که مدنظر دارید را به طور اینترنتی با مناسب ترین قیمت سفارش دهید.

خرید پوستر دیواری کودک

خرید پوستر دیواری کودک در فروشگاه رونیا با انتخاب پوستر دیواری کودک و نیز در نظر گرفتن متریک های متعدد به منظور انتخاب پوستر دیواری کودک متناسب با بودجه مورد نظر شما می باشد. خرید پوستر دیواری کودک در تهران و نیز دیگر شهرستان ها می باشد.

قیمت پوستر دیواری کودک

قیمت پوستر دیواری کودک متناسب با بودجه ای که می خواهید برای خرید پوستر دیواری کودک در نظر بگیرید می تواند تعیین گردد. قیمت پوستر دیواری کودک در رنج قیمت مناسب و ارزان و نیز لوکس و لاکچری تقسیم بندی می شود.

با نصب مدل های جدید پوستر دیواری کودک برای اتاق خواب پسر یا دختر دلبندتان می توانید فضای شاد و آرامی را به او تقدیم کنید که در خلاقیت و روحیه اش بسیار تاثیر مثبت می گذارد.

مشاهده تصاویر پوسترهای اسپرت : پوستر دیواری ورزشی

پوستر دیواری کودک چگونه باید باشد؟

  1. خود کودک آن را دوست داشته باشد.
  2. حتما احساس او را بپرسید و مطمئن شوید که حس آرامش یا خوشحالی با دیدن پوستر به او دست می دهد.
  3. توجه داشته باشید رنگ اتاق و پوستر با هم همخوانی داشته باشد زیرا بر روحیه کودک تاثیر می گذارد.
  4. سعی کنید برای پسر ها از تم اسپرت یا شخصیت های کمیک قهرمانی استفاده کنید و برای دخترها از رنگ های صورتی و ملایم دخترانه و یا شخصیت های فانتزی که به آن علاقه دارند.

جهت تکمیل دکوراسیونی خاص و زیبا برای اتاق کودک علاوه بر پوشش دیوار نیاز به المان های دیگر مانند کفپوش، پرده و... نیر دارید. فروشگاه رونیا برای پوشش کف اتاق کودکان دلبندتان کفپوش پازلی اتاق کودک را پیشنهاد میکند تا در کنار جلوه ای منحصر به فرد فضایی ایمن را برای فرزندانتان فراهم سازید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()