سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

پوستر دیواری کارتونی

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پوستر دیواری کارتونی قطعا یکی از بهترین هدیه های شما به فرزند دلبندتان در راستای طراحی اتاق وی می باشد. در عصر حاضر کودکان و نوجوانان با برنامه های تلویزیونی و انیمیشن های کارتونی به شدت خو گرفته و می توان چنین استدلال نمود که کارتون های تلویزیونی یکی از بخش های جدایی ناپذیر زندگی کودکان امروزی را  تشکیل می دهد.

کودکان با شخصیت های کارتونی ارتباط برقرار کرده و آن ها را شخصیت های واقعی می پندارند. چنین رویاها و پندارهایی در شکل گیری شخصیت کودک شما به شدت موثر خواهد بود. به جرئت می توان گفت که امروزه تاثیر تکنولوژی بر شخصیت کودکان بیش از ارتباطات خانوادگی و اجتماعی است.

در صورتی که قصد خرید پوستر دیواری کارتونی را دارید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید. مطالعه این مقاله دیدگاه مطلوبی در خصوص خرید پوستر دیواری کارتونی به شما ارائه خواهد داد.

پوستر دیواری کارتونی با کاغذ دیواری کارتونی چه تفاوتی دارد؟

بسیاری از افراد تفاوت میان پوستر دیواری کارتونی با کاغذ دیواری کارتونی را نمی دانند. برخی از اهل فن نیز از واژه کاغذ دیواری پوستری کارتونی برای این دسته از محصولات استفاده می کنند که اصطلاحی حرفه ای و اصولی نمی باشد.

کاغذ دیواری کارتونی متشکل از تصاویر مربوط به کاراکترهای کارتونی و انیمیشنی در پیش زمینه است به صورتی که تصاویر در سراسر رول کاغذ دیواری پراکنده شده و یک تصویر واحد را ارائه نمی دهد.

پوستر دیواری کارتونی همانند نقاشی است. طراحی آن مبتنی بر یک طراحی ویژه بوده و یک تصویر خاص بدون کاراکترهای تکرار شونده است. پوستر دیواری کارتونی ممکن است به صورت یک تکه باشد و یا در بخش های مختلفی تولید گردد، به نحوی که قرار گرفتن تکه ها در کنار یکدیگر به یک تصویر خاص منجر می شود.

پوستر دیواری کارتونی

آیا پوستر دیواری کودک و پوستر دیواری کارتونی با یکدیگر متفاوت هستند؟

باید بگوییم بله! این دو نوع پوستر دیواری هر چند شباهت بسیاری با یکدیگر دارند با این حال متفاوت بوده و در دو دسته مجزا قرار می گیرند و آلبوم های جداگانه ای را تشکیل می دهند.

پوستر دیواری کودک می تواند شامل هر گونه طرح و نقش فانتزی و کودکانه باشد. هر گونه نقاشی ساده و یا حرفه ای قابلیت تبدیل شدن به طرح اصلی پوستر دیواری کودک را دارد. بهتر است بدانید که پوستر دیواری کودک برای اتاق خواب نوجوانان مناسب نمی باشد. با این حال پوستر دیواری کارتونی صرفا شخصیت های کارتونی را به تصویر می کشد و شامل نقاشی های عمومی و خارج از حرفه سینما نمی گردد. پوستر دیواری کارتونی بیشتر برای کودکان مدرسه ای در دوره دبستان و پیش از دبستان و نوجوانان در دوره متوسطه مناسب است.

بنابراین می توان چنین نتیجه گرفت که برای کودکان در سنین پیش از مدرسه می توان از پوستر دیواری کودک و برای کودکان در سنین مدرسه بهتر است از پوستر دیواری کارتونی استفاده کرد.

شخصیت کارتونی محبوب کودک خود را بشناسید

اگر قصد خرید پوستر دیواری کارتونی را دارید بهتر است ابتدا شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک خود را شناسایی کرده و سپس آن را سفارش دهید. این کار بهترین نتیجه ممکن را به دنبال خواهد داشت. صرفا به زیبایی و شیک بودن پوستر دیواری کارتونی توجه نکنید؛ علاقه کودک شما باید حرف اول را در این زمینه خواهد زد.

توجه به علایق کودک می تواند تاثیرات بسیاری بر روحیه کودک شما داشته باشد. سعی نمایید با خرید پوستر دیواری کارتونی مورد علاقه کودک خود، دامنه ارتباطات تخیلی وی را افزایش دهید. در آینده تاثیرات مثبت چنین اقدامات هدفمندانه ای را  به خوبی متوجه خواهید شد.

امروزه روانشناسان در این خصوص اتفاق نظر دارند و عقیده دارند توجه به علایق کودک و فراهم نمودن یک فضای مجزا با توجه به علایق وی در رشد ذهنی، جسمی، عاطفی، خانوادگی و حتی اجتماعی کودک تاثیر گذار است.

به جنسیت کودک خود توجه کنید اما حساس نباشید

کاغذ دیواری های کارتونی به صورتی طراحی می گردند که قابلیت تفیکیک جنسیت را داشته باشند. بدین صورت که فروشندگان محصولات دکوراسیون داخلی، پوستر دیواری کارتونی دخترانه و پوستر دیواری کارتونی پسرانه را عرضه می کنند. البته باید دقت نمود که بسیاری از طرح های موجود به صورتی طراحی می گردند که قابلیت استفاده در اتاق خواب های دخترانه و پسرانه را خواهند داشت.

دقت نمایید که تفیکیک جنسیت کودکان یک قاعده کلی ندارد و امری ضروری نمی باشد. بنابراین نگران اینکه کودک شما به یک شخصیت مخالف با جنسیت خود علاقه دارد و اصرار دارد اتاق خود را به وسیله تصاویر آن طراحی نماید، بهتر است به سلایق وی احترام گذاشته  و وسواس خود را در این زمینه کنار بگذارید. 

ممکن است شما نیز تصور کنید چنین مسئله ای تاثیرات منفی بر روحیات کودک شما خواهد داشت. اما روانشناسان چنین عقیده ای ندارند؛ آن ها هرگز افزایش روحیات عاطفی پسربچه ها و یا افزایش هیجانات دختر بچه ها را  ناشی از مسائل روانی منفی نمی پندارند.

پوستر دیواری کارتونی سه بعدی بهترین گزینه ممکن است

تصاویر به انواع مختلفی از ساده و سه بعدی، مسطح و یا برجسته، فانتزی  و یا واقعی و مواردی از این دست تقسیم بندی می شوند. پوستر دیواری های کارتونی همواره فانتزی هستند و اصولا در قالب یک تصویر برجسته تولید نمی شوند. اما ممکن است ساده و یا سه بعدی باشند.

امروزه فروش پوستر دیواری سه بعدی کارتونی رونق بیشتری یافته و تقریبا می توان گفت محبوب ترین نوع پوستر دیواری کارتونی است. پوستر دیواری سه بعدی دارای عمق خاصی بوده و بسیار واقعی به نظر می رسد تا حدی که مخاطب تصور می کند توانایی غرق شدن در تصویر مورد نظر را دارد.

در هنگام خرید پوستر دیواری کارتونی باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟

اگر قصد خرید پوستر دیواری کارتونی را برای اتاق خواب کودک خود دارید، در زمان خرید این محصولات باید به نکات زیادی توجه داشته باشید که مهم ترین آن ها عبارت اند از:

  • با توجه به این که روحیه کودکان بسیار حساس و البته شاد است از انتخاب رنگ های تیره پوستر دیواری کارتونی جدا خودداری نمایید.
  • این پوسترها را با توجه به کارتونی که کودک تان علاقه زیادی به آن دارد انتخاب کنید.
  • به قابل شست و شو بودن پوستر توجه داشته باشید.
  • قبل از آن که طرح پوستر را انتخاب کنید به افقی یا عمودی بودن دیوار توجه داشته باشید؛ چرا که پوسترهایی که دارای تصاویر عمودی هستند بر روی دیوارهای افقی جلوه خوبی ندارند و بالعکس.
  • خری خود را حتما از یک فروشگاه معتبر سفارش دهید.
  • اگر اتاق خوابتان شلوغ است، از طرح های ساده و رنگ های روشن این پوسترها استفاده کنید؛ در غیر این صورت با ساده و خلوت بودن فضای اتاق خواب، بهترین انتخاب تان پوستر دیواری کارتنی با طرح و رنگ های شلوغ و جیغ می باشد.

از طریق سایت رسمی فروشگاه دکوراسیون داخلی رونیا می توانید متنوع ترین طرح و رنگ های پوستر دیواری کارتونی را مشاهده کنید و در انتها هم محصولی که مدنظر دارید را انتخاب نمایید و سفارش دهید.

خرید پوستر دیواری کارتونی را از یک فروشگاه معتبر انجام دهید

مرکزی که جهت خرید پوستر دیواری کارتونی به آنجا مراجعه می کنید، بسیار حائز اهمیت است. مراکز غیر اصیل و بدون اعتبار، قیمت پوستر دیواری را به صورت غیر واقعی تعیین می کنند و بسیاری از محصولات آن ها از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند.

یک فروشگاه معتبر باید در برابر خریداران متواضع و متعهد بوده و ضمانت محصولات خود را به بهترین شکل ممکن بر عهده گیرد. ضمانت محصول مهمترین نماد تعهد تولید کننده و به تبع آن تعهد عرضه کننده در برابر خریدار است.

خرید کاغذ دیواری کارتونی را از یک فروشگاه بزرگ با امکان سفارش طرح های مختلف و یا آلبوم های متنوع به عمل آورید؛ چرا که هرچقدر قدرت انتخاب شما افزایش یابد احتمال خرید یک محصول منحصر بفرد نیز افزایش خواهد یافت.

ما به شما فروشگاه رونیا را پیشنهاد می دهیم

فروشگاه رونیا با فعالیت در عرصه توزیع و فروش محصولات مورد نیاز جهت تکمیل طراحی داخلی ساختمان های تجاری و مسکونی، یکی از برترین گزینه های ممکن می باشد. سوابق فعالیت فروشگاه رونیا می تواند مشخص کند تا چه اندازه در برابر خریداران و محصولات عرضه شده متعهد بوده و کسب رضایت مشتریان را در صدر اهداف تجاری خود قرار داده است.

این فروشگاه امکان دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید را فراهم نموده و شما می توانید قبل از خرید پوستر دیواری کارتونی و دیگر محصولات موجود در فروشگاه با مشاوران حرفه ای این فروشگاه تماس گرفته و اطلاعات لازم را در زمینه محصول مورد نظر خود بدست آورید.

در صورت تمایل می توانید آلبوم کاغذ دیواری کارتونی موجود در فروشگاه را مشاهده نموده و یک نمونه مناسب را انتخاب و خریداری نمایید. همچنین امکان سفارش کاغذ دیواری کارتونی با توجه به ابعاد و طرح مورد نظر شما نیز وجود دارد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()