سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

پارتیشن شیشه‌ای

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اهمیت و کاربرد پارتیشن شیشه ای در چیدمان فضاهای مختلف

پارتیشن ها در ترتیب و چیدمان دکوراسیون نقش مهمی دارند. با وجود پارتیشن می توان بعد فضایی محیط را بهینه کرد. یک مساحت کوچک با وجود پارتیشن می تواند کارکرد بیشتری داشته باشد. پارتيشن شيشه اي گزینه خوبی برای شکل دهی دکوراسیون در فضاهای مسکونی، اداری، تجاری، فروشگاهی و ... می باشد.

خصوصیات پارتیشن شیشه‌ای

پارتيشن شيشه اي از زیباترین پارتیشن های ساخته برای محیط های مختلف است. در کشور ایران این پارتیشن در نمونه های مختلف عرضه می شود. برای عرضه پارتیشن فریم لس از طرح های ساده یا پیچیده استفاده می گردد. طرح های پیچیده برای محیط منزل مورد توجه قرار می گیرند و طرح های ساده در محیط های اداری خودنمایی می کنند.

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای به دو صورت فریم لس و فریم دار عرضه می گردد. نمونه پارتیشن های فریم دار برای اتصال از ام دی اف یا پروفیل های افقی و عمودی آلومینیومی بهره مند می شوند. پارتیشن های فریم دار می توانند سودمندی بیشتری برای مشتریان داشته باشند. در پارتیشن های فریم دار با وارد شدن آسیب به شیشه ها، تعمیر کم هزینه تر خواهد بود.

پارتیشن شیشه ای فریم دار معایبی نیز به همراه دارند. پارتیشن های فریم دار فضای بیشتری در محیط اشغال می کنند و این موضوع چندان خوشایند نیست. این پارتیشن از انعطاف و جذابیت کمتری برخوردار می باشد و توانایی عبور دادن نور کمتری را دارد. به همین خاطر از محبوبیت پارتیشن شیشه ای فریم دار کاسته شده است.

تفاوت پارتیشن فریم لس با پارتیشن فریم دار

پارتیشن فریم لس فضای بسیاری کمی را در محیط های اداری به خود اختصاص می دهد و برای شما امکان استفاده بهینه از فضای اداری را فراهم می کند. با وجود این پارتیشن می توان تقسیم بندی کارکردی و مناسب را برای فضاهای مختلف ترتیب داد.

پارتیشن شیشه ای پارتیشن شیشه ای می تواند فضا سازی محیط مسکونی یا شغلی را با توجه به نوع نیاز شما انجام دهد. بنابراین شما با قرارگیری در موقعیت های جدید نگران کمبود جا و عدم فضا سازی مناسب محیط نخواهید بود. دیوارهای گچی فضا سازی را با محدودیت مواجه می کنند. این دیوارها منعطف نبوده و نمی توانند فضای مناسبی ایجاد کنند.  

تفاوت پارتیشن فریم لس با پارتیشن فریم دار

 پارتیشن فریم لس از شیشه های تک جداره یا 2 جدار تهیه می شود. پارتیشن شیشه ای فریم لس از یک شیشه 10 میل سکوریت شکل می گیرد. یک فریم آلومینیومی به شکل قاب اطراف شیشه می چرخد. این فریم به عنوان ثابت کننده پارتیشن تک جداره مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب پارتیشن های فریم لس به راحتی انجام می شود. فضاهای شکل گرفته با پارتیشن فریم لس از نور کافی برخوردار هستند و فضایی کلاسیک را ترتیب می دهند. پارتیشن شیشه ای تک جداره عایق بندی خوبی در برابر صدا دارد. این عایق بندی به گونه ای است که می تواند صدا را 30 تا 32 دسی بل کاهش دهد.  

​پارتیشن فریم لس  2 جداره دارای 2 لایه شیشه 8، 6 یا 4 میل از نوع سکوریت می باشد. همچنین در آن فریم آلومینیومی نیز دیده می شود. عایق پارتیشن شیشه ای فریم لس بسیار قدرتمند است و می تواند افت صدا را تا 50 دسی بل فراهم کند.

کاربرد پارتیشن دوجداره 

پارتیشن شیشه ای فریم لس 2 جداره برای محیط هایی کاربرد دارد که سروصدای زیادی دارند و خواهان پایین آمدن افت صدا هستند. کارفرمایان از حریم صدا بسیار استقبال می کنند. پارتیشن های دوجداره گزینه خوبی برای کاهش صدا می باشند و در محیط های رسمی و اداری کاربرد بیشتری دارند.

پارتیشن شیشه ای دوجداره از انتقال گرما، سرما، حرارت و ... ممانعت می کند. بنابراین می تواند هزینه تامین انرژی را کاهش دهد و مصرف انرژی را بهینه نماید. این موضوع برای مناطق سردسیر حائز اهمیت می باشد.

پارتیشن های دوجداره با قیمت و هزینه بیشتری نسبت به پارتیشن های شیشه ای تک جداره عرضه می گردند. به همین خاطر برای محیط هایی که سقف بلند دارند و به دنبال کاهش سروصدای محیط نیستند، از پارتیشن تک جداره بهره مند می گردند. پارتیشن تک جداره می تواند هزینه بسیار کمی به همراه داشته باشد و فضای کمی را اشغال نماید. 

پارتیشن شیشه ای فریم لس به شکل دوجداره یا تک جداره عرضه می گردد. شیشه این پارتیشن به شکل یک پارچه بوده و ضخامتی برابر با 12 یا 10 میل دارد. در پارتیشن شیشه ای خبری از پروفیل عمودی در فاصله جام های شیشه نیست و حداقل حجم فضایی را به خود اختصاص می دهد. فریم های این پارتیشن تنها در نقاطی تعبیه می گردند که به دیوار، سقف و کف متصل می شوند. در اطراف درب ها یا نواحی مرکزی پارتیشن از هیچ نوع فریمی استفاده نخواهد شد.

پارتیشن طرح دار

پارتیشن سکوریت نشکن با طرح های سندبلاست یا شیشه رنگی می تواند به شکل راه راه یا مات عرضه شود. ضمن اینکه گاهی نیز بر روی شیشه از لوگو یا آرم استفاده می شود. به طور کلی پارتیشن های رنگی و طرح دار برای مکان هایی استفاده می شوند که نیاز به حریم خصوصی وجود دارد.

اهمیت پارتیشن شیشه ای طرح دار

فریم های میانی شیشه نمی توانند نور خوبی را در فضا منتشر کنند و فضا را مطلوب و دلنشین نمایند. پارتیشن فریم لس دید بازتری به شما می دهد. چون فریم در قسمت های میانی آن به کار نرفته است.

اهمیت پارتیشن فریم لس در محیط های اداری

دکوراسیون های اداری مهم ترین متقاضیان پارتیشن شیشه ای فریم لس می باشند. اگر چه این پارتیشن ها برای تمامی نواحی و فضاها طراحی می گردند اما بیشترین کارکرد را در فضاهای اداری می یابند. فضاهای اداری به تقسیم بندی بیشتری نیاز دارند. ضمن اینکه نور هر پارتیشن نیز باید به خوبی تامین شود. تامین نور برای فضاهای کاری و اداری اهمیت زیادی دارد. چنین فضاهایی به کارمندان فرصت کار بهتری را می دهند. در نتیجه راندمان کاری را افزایش خواهند داد.

پارتیشن شیشه ای طراحی زیبایی دارد. طرح های شیشه ای در  دکوراسیون منزل و اداری بسیار مورد توجه قرار می گیرند. علت این موضوع نیز کاملاً مشخص است. طرح های شیشه ای منعطف و مطلوب هستند و قابلیت شکل گیری متناسب با نیاز شما را دارند.

پارتیشن های شیشه ای فضای دید بهتری به کارفرما می دهد. در واقع کارفرما می تواند از راه دور نیز بر عملکرد کارمندان و همکاران نظارت داشته باشد. از این پارتیشن برای کنترل محیط اداری و تامین امنیت آن استفاده می شود. امنیت محیط های اداری تا حد زیادی با پارتیشن های شیشه ای قابل فراهم است.

پارتیشن شیشه ای چه مزایا و ویژگی هایی دارد؟

پارتیشن شیشه ای همانند دیگر انواع مختلف پارتیشن دارای مزایا و ویژگی هایی می باشد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

  • عایق صوتی: با توجه به این که بیشتر پارتیشن های شیشه ای از شیشه های سکوریت و دو جداره به تولید می رسند صدا به هیچ عنوان قابلیت عبور از آن ها را ندارد و یک عایق صوتی بسیار مناسب هستند.
  • انتقال نور به داخل محیط: با توجه به این که شیشه های به کار رفته در این محصولات اغلب شفاف هستند نور را به راحت ترین شکل از خود عبور می هند و باعث روشن و نورانی شدن یک محیط می شوند.
  • ·      امکان جا به جایی: پارتیشن های شیشه ای قابلیت جا به جایی دارند و شما می توانید در صورت نیاز ان ها را به راحت ترین شکل ممکن جا به جا کنید.
  • ·      نگهداری و نظافت آسان: این محصولات دارای هیچونه محدودیت و شرایط خاصی برای نگهداری و نظافت نیستند و تنها نکته ای که در نگهداری از این نوع پارتیشن ها باید به آن توجه داشته باشید این است که نگذارید ضربه ای به آن ها وارد شود و هر زمان که قصد تمیز کردن آن ها را داشتید می توانید که تنها با یک دستمال مرطوب یا شیشه شوی آن ها را پاک کنید.

عوامل مختلف در قیمت پارتیشن

بسیاری از افراد زمانی که می خواهند پارتیشن شیشه ای سفارش دهند، نگران هستند. پارتیشن های شیشه ای با قیمت مناسبی عرضه می شوند و هزینه کمتری برای مدیران و کارفرمایان دارند. تعیین قیمت پارتیشن به عوامل مختلفی بستگی دارد.  

 شیشه سکوریت از مهم ترین اجزای به کار گرفته شده در پارتیشن شیشه ای است. بنابراین متراژ مورد استفاده برای پارتیشن فریم لس در تخمین قیمت نهایی پارتیشن تاثیر به سزایی دارد.

طرح سندبلاست بر روی شیشه سکوریت بسیار استقبال می شود. بیشتر افراد تمایل دارند در طراحی پارتیشن شیشه ای از طرح های سندبلاست بهره مند شوند. این طرح ها می توانند خالق بافت زنده و پویا در محیط منزل یا اداره باشند. بنابراین طرح های سندبلاست  بسیار مورد توجه قرار می گیرند. طرح های سندبلاست از تنوع زیادی برخوردار هستند. قیمت تخمینی پارتیشن شیشه ای با توجه به انتخاب نوع طرح سندبلاست متفاوت خواهد بود.

برای نصب و اتصال شیشه سکوریت به سرامیک، سنگ، دیوار و سقف از یراق آلات استفاده می شود. هزینه یراق آلات نیز می تواند در تخمین نهایی قیمت پارتیشن تاثیر داشته باشد. این اتصالات بر روی پارکت و کفپوش نیز با همین روش نصب میگردد. 

پروفیل های افقی و عمودی زیادی برای نصب و اتصال شیشه سکوریت به قسمت های مختلف به کار می رود. پروفیل های عمودی و افقی در پارتیشن های فریم دار کاربرد دارند. پروفیل ها می توانند در جنس های مختلفی تهیه شوند. به عنوان مثال پروفیل های آلومینیوم با توجه به استحکام، دوام، سبکی و ... بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. جنس پروفیل ها در قیمت پارتیشن تاثیر زیادی دارد.

پارتیشن ها در طراحی خود از طرح های متفاوت بهره مند می شوند. طرح های به کار گرفته در پارتیشن با قیمت های مختلف عرضه می شوند.

پارتیشن های اداری می توانند به دو صورت تک جداره یا دوجداره عرضه شوند. نمونه پارتیشن های دوجداره با قیمت بیشتری نسبت به تک جداره ارائه می شوند. چون ضخامت بیشتری از شیشه را به همراه دارند.

شرکت رونیا و عرضه پارتیشن

شرکت رونیا از شرکت های به نام در زمینه عرضه و تولید پارتیشن های اداری می باشد. تنوع پارتیشن های شرکت رونیا مطلوب بوده و می تواند تامین کننده نیاز مشتری باشد. بیشتر مشتریان پارتیشن های شیشه ای را برای طراحی اقتصادی فضاهای دکوراسیون مورد توجه قرار می دهند. قطعاً پارتیشن گچی با قیمت و نیروی انسانی بیشتر آماده می گردد. ضمن اینکه چندان مطلوب و کارا نخواهد بود.

امکان تعویض یا همگام سازی پارتیشن شیشه ای بسیار است. ضمن اینکه هزینه تعمیرات بسیار کمی به همراه دارد. برای طراحی و سفارش پارتیشن شیشه ای زمان زیادی نیاز ندارید. همچنین می توان این پارتیشن را در مدت زمان کمی نصب کرد. راحتی نصب و راه اندازی از مهم ترین ویژگی های اجرایی پارتیشن شیشه ای می باشد. پارتیشن های شیشه ای با نیاز مشتریان منطبق می باشند و بیش از اندازه مشتری مدار هستند. درجه انعطاف پارتیشن های شیشه ای بسیار بالاست و برای تطبیق با نیاز به سرعت طراحی و چیدمان می شوند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()