سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

دیوارپوش بتن اکسپوز

10 / 10
از 1 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دیوارپوش بتن‌اکسپوز، از جدیدترین مدل‌های دیوارپوش است که از مدل‌های دکوراتیوی است. این مدل استفاده فراوانی در منزل و میحط‌های اداری دارد. دیوارپوش بتن‌اکسپوز در رنج قیمتی متفاوتی موجود می‌باشد. دیوارپوش بتنی، علاوه بر اینکه قابلیت نصب و اجرا در نمای بیرونی ساختمان دارد، اما در واقع برای نمای داخلی آپارتمان به عنوان دیوارپوش مورد استفاده قرار گیرد و زینت‌بخش داخلی محیط سکونت و کاری شما می‌باشد.

بتن‌اکسپوز چیست؟

بتن‌اکسپوز نوعی مواد ساختمانی پیش‌ساخته از سیمان، شن و ماسه است که نقش محافظتی، برای دکوراسیون داخلی و جاهای مختلف سازه استفاده می‌شود که این روزها در ایران بسیار جای خود را باز کرده است.

دیوارپوش بتن اکسپوز

کاربرد دیوارپوش‌های بتن‌اکسپوز

همانطور که ذکر شد، دیوارپوش‌های بتن‌اکسپوز از مصالح جدید ساختمانی برای زینت بخشیدن به نمای داخلی و حتی بیرونی ساختمان دارد. این محصول علاوه بر زیبایی، دوام بالا و مقاومت بالایی در ساختار خود دارد. مقاومت این محصول سبب شده است که این محصول در انواع پروژه‌های ساختمانی حتی پل‌سازی و مکان‌های تجاری مورد استفاده قرار گیرد.

غیر از موارد بالا، این نوع دیوارپوش برای سازه‌های تفریحی مانند استخر، و برای کفپوش‌های مکان‌های مختلف مانند، مسیرهای ماشین‌روها و پیاده‌روها مورد استفاده است. 

خرید دیوارپوش بتن‌اکسپوز

خرید دیوارپوش بتن‌اکسپوز در فروشگاه رونیا در قیمت‌های متعددی موجود می‌باشد. این امکان می‌تواند بسته به سلیقه و نظر خود خریدار انجام شود. 

فروش دیوارپوش بتن‌اکسپوز

فروش دیوارپوش بتن‌اکسپوز به منظور انجام دیزاین و نیز دکوراسیون داخلی منزل،  می‌تواند زیبایی ویژه‌ای را به خانه و ساختمان شما بخشد که دوام و ماندگاری بالایی را خواهد داشت.

دیوارپوش بتن‌اکسپوز تهران

دیوارپوش بتن‌اکسپوز تهران برای افرادی که ساکن تهران می‌باشد، می‌تواند به راحتی و سهولت به سرویس‌گیری تحویل دیوارپوش بتن‌اکسپوز و نیز خرید و نصب دیوارپوش بتن‌اکسپوز منجر گردد.

دیوارپوش بتن اکسپوز

نصب دیوارپوش بتن اکسپوز

ساخت دیوارپوش بتن‌اکسپوز به دو روش معمول صورت می‌گیرد.

  1. دوغابی: دوغاب استفاده شده با ماسه، سیمان سیاه و سفید، چسب بتن است که پشت هر کدام از بخش‌های بتنی مفتول‌هایی نصب شده است که باید هرکدام از بخش‌ها به جهت استحکام به هم متصل کرد.
  2.  خشک: در این روش با استفاده از زیرسازی فلزی و پیچ کردن هر کدام از بخش‌ها صورت می‌گیرد. برای نصب این روش از چسب استفاده می‌شود.  

نصب دیوارپوش بتن‌اکسپوز اما به آسانی انجام می‌گیرد. نیروهای متخصص و حرفه‌ای فروشگاه رونیا ضمانت اجرا دیوارپوش بتن‌اکسپوز را به واسط تجربه کاری در طول سالیان را به مشتریان خود می‌نماید.

دیوارپوش بتن اکسپوز

خصوصیات دیوارپوش بتن‌نما

از جمله خصصیات دیوارپوش بتن‌اکسپوزی یکپارچه بودن آن است که با توجه به مواد ساخته شده آن که سیمان و ماسه و مواد پلیمری است، دارای مقاومت بالایی است.

معرفی انواع دیوارپوش بتن اکسپوز

انواع دیوارپوش بتن اکسپوز را می توان به دسته های مختلف زیر طبقه بندی کرد.

  • دیوارپوش بتن اکسپوز طرح دار که دارای طرح های مختلف مناسب با سلیقه های متفاوت می باشد.
  • دیوارپوش بتن اکسپوز سوراخدار که با قالب هایی مخصوص در ابعاد و ضخامت استاندارد به تولید می رسد.
  • دیوارپوش بتن اکسپوز سه بعدی که از نظر ظاهری و بافت برجسته است و در متنوع ترین طرح ها به تولید می رسد.
  • دیوارپوش بتن اکسپوز تخت که در رنگبندی هایی متفاوت و با قالب های مختلف تولید می شود.

چه مکان هایی برای نصب دیوارپوش اکسپوز مناسب هستند؟

اگر می خواهید به محل کار یا زندگی خود محیطی گرم و جذاب را ببخشید، پیشنهاد ما به شما انتخاب دیوارپوش بتن اکسپوز برای پوشش دیوارها است؛ این دسته از دیوارپوش های مدرن نصب و اجرای بسیار راحتی دارند و به دلیل این که رنگ آن ها ذاتا طوسی و خنثی است برای پوشاندن دیوارها با آن هیچ محدودیتی ندارید و می توانید در هر فضا و محیطی چه برای قسمت های داخلی و چه بخش های خارجی به هت پوشش دیوار از آن استفاده نمایید و این محصولات را می توانید برای کاربری های مختلفی همچون بین کابینت، کانتر، راهرو، نمای ساختمان و ... استفاده نمایید.

 به نقل از سایت چیدمانه، می‌توان گفت، فشاری نزدیک 5000 پاسکال را تحمل می‌کند. علاوه بر آن در مقابل رطوبت هم مقاوم است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()