سبد خرید 0

مدل ها و ویژگی های پوستر دیواری پشت تلویزیون

10 / 10
از 1 کاربر

محصولات مرتبط

پوستر سه بعدی رنگ بژ 3DF-283 پوستر سه بعدی رنگ بژ 3DF-283 79,000 تومان پوستر سه بعدی مدرن طوسی 3DF-273 پوستر سه بعدی مدرن طوسی 3DF-273 79,000 تومان پوستر دیواری طرح اسلیمی خاکستری روشن کد AB-063 پوستر دیواری طرح اسلیمی خاکستری روشن کد AB-063 84,000 تومان پوستر مدرن اشکال هندسی LX-88 پوستر مدرن اشکال هندسی LX-88 75,000 تومان پوستر دیواری مدرن طوسی کرم LX-96 پوستر دیواری مدرن طوسی کرم LX-96 79,000 تومان پوستر سه بعدی پشت تلویزیون 3DF-331 پوستر سه بعدی پشت تلویزیون 3DF-331 79,000 تومان پوستر دیواری ارزان 20 طرح پوستر دیواری ارزان 20 طرح 28,500 تومان کاغذ دیواری سرمه ای طلایی کد 4219 کاغذ دیواری سرمه ای طلایی کد 4219 79,000 تومان پوستر سه بعدی قاصدک 3DF-333 پوستر سه بعدی قاصدک 3DF-333 79,000 تومان پوستردیواری گل مدرن3DF-604 پوستردیواری گل مدرن3DF-604 -3,000 تومان پوستر دیواری طوسی مدرنTA-134 پوستر دیواری طوسی مدرنTA-134 79,000 تومان پوستر دیواری خط نستعلیق شکسته S-122 پوستر دیواری خط نستعلیق شکسته S-122 79,000 تومان پوستر دیواری با طرح داماسک D-107 پوستر دیواری با طرح داماسک D-107 71,000 تومان پوستر گل سه بعدی صورتی 3DF-595 پوستر گل سه بعدی صورتی 3DF-595 79,000 تومان پوستر گل های آبی 3DF-593 پوستر گل های آبی 3DF-593 79,000 تومان پوستر طرح کاغذ دیواری BR-101 پوستر طرح کاغذ دیواری BR-101 79,000 تومان پوستر طرح نقاشی گل رز 3DF-567 پوستر طرح نقاشی گل رز 3DF-567 79,000 تومان پوستر دیواری طرح سنگ سفید R-101 پوستر دیواری طرح سنگ سفید R-101 79,000 تومان پوستر دیواری خوشنویسی S-105 پوستر دیواری خوشنویسی S-105 79,000 تومان پوستر پتینه پست مدرن P-101 پوستر پتینه پست مدرن P-101 79,000 تومان پوستر مدرن عمق دار 3DF-371 پوستر مدرن عمق دار 3DF-371 79,000 تومان پوستر سالن پذیرایی گل سه بعدی 3DF-406 پوستر سالن پذیرایی گل سه بعدی 3DF-406 75,000 تومان
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 27 بهمن 1399 در ساعت 16 : 59 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروزه طراحی و تولید انواع پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون به یکی از مهمترین ابعاد صنعت دکوراسیون داخلی تبدیل شده است. به قسمتی که تلویزیون را قرار داده اید توجه کنید! به احتمال بسیار زیاد شما نیز یک بخش ویژه از پذیرایی و یا نشیمن منزل خود را به این وسیله بسیار مهم اختصاص داده اید.

این نقطه از منزل شما نقطه کانونی نام دارد و کلیت طراحی و چیدمان منزل شما را تعیین می کند. در واقع شما از این نقطه شروع به طراحی داخلی منزل خود می کنید و به همین علت مورد توجه ویژه هنر دکوراسیون داخلی قرار گرفته است.

اگر شما نیز می خواهید مقدمات یک چیدمان عالی و فوق العاده در منزل خود را آغاز کنید باید از جدیدترین متدهای این عرصه از طراحی داخلی بهره مند گردید. در ادامه شما را برای خرید یک پوستر دیواری مناسب و پوشش دیوار پشت تلویزیون همراهی می کنیم. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

طراحی پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

طراحی پوستر دیواری پشت تلویزیون تنها علت تمایز آلبوم های این قسمت از منزل با دیگر نقاط ساختمان است. در واقع دیوارپوش های این بخش از حیث نصب، قیمت، جنس، خدمات پس از فروش و ... تفاوت خاصی با دیگر انواع دیوارپوش ها اعم از کاغذ دیواری و یا پوستر دیواری ندارد و کلیت طرح و تصویر موجود در پوستر، تعیین کننده نحوه بکارگیری و مکان اصلی آن در منزل شماست.

طراحی کاغذ دیواری پوستری مناسب پشت ال ای دی بدین صورت است که مکان خاصی از پوستر برای قرار گیری تلویزیون  خالی از طرح و تصویر مانده و دستگاه مورد نظر باید این قسمت از تصویر را تکمیل کند.

متاسفانه با بررسی وب سایت های دیگر شاهد عرضه پوسترهایی هستیم که هیچ گونه کاربردی برای دیوار پشت تلویزیون ندارند اما با اهداف مالی و اقتصادی کوتاه مدت آن ها را به عنوان پوستر پشت تلویزیون معرفی کرده اند و بفروش می رسانند. مطالعه چنین مقالاتی به شما کمک می کند تا مرتکب یک خرید اشتباه در این زمینه نگردید.

آلبوم پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

بیشترین تصاویر بکار رفته در آلبوم های این عرصه مربوط به گل های سه بعدی است. فانتزی بودن گل ها نیز به یک اصل مهم در صنعت تولید پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون تبدیل شده است با این حال محصولات محدودی با تصاویر غیر فانتزی و یا تک بعدی نیز وجود دارد.

پیشنهاد ما این است که خرید پوستر سه بعدی را در اولویت قرار دهید. پوستر تک بعدی هرگز نمی تواند نمای فوق العاده ای در مهمترین بخش از منزل شما ایجاد کند.

پس از طرح گل سه بعدی که عمومی ترین تصویر این بخش است می توان به طرح منظره، طرح های گرافیکی، هندسی و ... اشاره کرد؛ با این حال از طرح های کلاسیک، صورت انسان و حیوانات، نقاشی و یا تصاویر بسیار شلوغ در این قسمت از منزل استفاده نمی شود. در صورتی که قصد انتخاب یک طرح از میان این تصاویر را دارید حتما پیش از خرید با یک دکوراتور حرفه ای مشورت کنید.

تلویزیون روم سه بعدی

تلویزیون روم سه بعدی و یا نمای سه بعدی پشت تلویزیون اصطلاحات عامیانه ای هستند که برای دیوارپوش های مناسب پشت تلویزیون بکار می روند. تلویزیون روم سه بعدی ممکن است به وسیله کاغذ دیواری، برچسب های سه بعدی و یا پوستر دیواری ایجاد شود اما قواعد هنری، بکارگیری پوستر دیواری پشت ال ای دی را بهترین شیوه ممکن برای خلق نمای سه بعدی پشت تلویزیون می داند.

کاغذ دیواری سه بعدی نمی تواند نمای فوق العاده ای را پشت تلویزیون ایجاد کند چرا که تصاویر تکراری و متراکم برای دیگر نقاط منزل مناسب بوده و برای پوشش دیوار نقطه کانونی باید سلیقه بیشتری را به کار گیرید. برچسب ها نیز یک محصول ابتدایی و ساده هستند و برای تزیین اتاق خواب ها مناسب ترند. در نهایت باید بگوییم خرید پوستر سه بعدی بهترین انتخاب ممکن است.

شما می توانید تصاویر مربوط به هر کدام از این محصولات را مشاهده  کرده و به صحت این امر پی ببرید. امروزه کمتر فردی را می توان یافت که با مشاهده پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون به وجد نیاید. شما نیز می توانید با پیروی از این امر به پذیرایی خانه خود یک نمای شیک و مدرن ببخشید.

انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

برای کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون تنها نباید به زیبایی کاغذ دیواری سه بعدی توجه کرد، بلکه بایستی تناسب با رنگ یا کاغذ دیواری ها را نیز مدنظر قرار داد. بهتر است رنگ کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون با رنگ پس زمینه کاغذ دیواری دیگر بخش های خانه همرنگ باشد. همچنین کاغذ دیواری سه بعدی میتواند مکمل رنگ کاغذ دیواری باشد.

در صورتی که متراژ اتاق کوچک است بهتر است از رنگ های روشن تر استفاده کنید تا فضا دلگیر و کوچک به نظر نرسد. 

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون دارای طرح های متنوعی است که هر کس با هر سلیقه ای میتواند آن ها را انتخاب کند. از طرح های گلدار گرفته تا طرح های هندسی و انتزاعی که بیش از همه مناسب دکوراسیون مدرن است. سعی کنید از طرح های شلوغ و پر جزئیات برای این کاغذ دیواری استفاده نکنید تا در هنگام تماشای تلویزیون در تمرکز و توجه خللی وارد نشود. 

دقت کنید که پیش از خرید پوستر سه بعد حتما دیوار محل مورد نظر را  اندازه گیری کنید.

قیمت پوستر دیواری پشت تلویزیون

قیمت پوستر دیواری پشت تلویزیون را جنس و برند آن تعیین می کند. شما می توانید از پوسترهای پی وی سی استفاده کنید و با یک هزینه ارزان این بخش از منزل را طراحی کنید اما در مقابل می تواند هزینه بیشتری پرداخت کرده و با خرید پوسترهایی از جنس چرم، پارچه، الیاف طبیعی و یا الیاف بافت نشده، نه تنها یک محصول گرانبها خریداری کنید بلکه تفاوت کیفیت و زیبایی را نیز مشاهده نمایید.

در هر صورت برای اطلاع از قیمت پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون باید به صفحات ویژه فروش این محصولات رفته و قیمت ها را مشاهده کنید. این قیمت ها در وب سایت رونیا کاملا بروز بوده و اطلاعات وب سایت از جمله مشخصات محصولات موجود و قیمت آن ها، همواره در حال بروز رسانی هستند.

خرید پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

برای خرید پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون می توانید به صورت حضوری و یا به صورت اینترنتی اقدام کنید. خرید اینترنتی که با عنوان خرید آنلاین نیز شناخته می شود برترین شیوه ممکن است؛ چرا که در عین مشاهده صدها محصول در زمان اندک، فرصت بسیاری برای گزینش و انتخاب در اختیار خواهید داشت.

خرید سفارشی نیز شیوه دیگری است که به شما پیشنهاد می دهیم. خرید سفارشی به معنای ارائه ابعاد دیوار مورد نظر و تعیین کردن ابعاد محصول متناسب با دیوار پشت تلویزیون است. این شیوه خرید از کات کردن پوستر در زمان نصب و کاهش کیفیت تصویر و نمای آن جلوگیری می کند.

مشاوران ما در شرکت رونیا آماده پاسخ گویی به سوالات شما در خصوص پوستر دیواری سه بعدی پشت ال سی دی هستند. شما می توانید با یک تماس تلفنی تمامی سوالات خود در این خصوص را مطرح نموده و پاسخ کامل و جامعی را دریافت نمایید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()