سبد خرید 0

باحباب های زیر کاغذ دیواری چه کنیم ؟

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 10 ارديبهشت 1401 در ساعت 10 : 40 دقیقه | نظرات کاربران ( 7 )

حباب های زیر کاغذ دیواری یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هرکسی اتفاق بیفتد. تیم فروشگاه آنلاین رونیا  تمام دغدغه های شما را می داند و برای آن راهکارهایی هم دارد. یکی از مهمترین نگرانی‌های خریداران کاغذ دیواری اجرای مناسب آن می باشد. معمولاً برای کسانی که تجربه اول آنهاست با مواردی مواجه می‌شوند که بسیار نگران کننده است.

آیا راه حلی برای رفع حباب های زیر کاغذ دیواری وجود دارد؟

 مسلماً حباب های زیر کاغذ دیواری جلوه خوبی در زیبایی دیوار شما نخواهد داشت. پس هرچه سریع تر دست به کار شوید و به راه حل هایی که جهت رفع این مشکل ارائه کرده ایم توجه کنید. در حالت کلی در این مقاله تصمیم گرفتیم بیشتر در مورد علت بروز حباب های زیر کاغذ دیواری و رفع آن صحبت کنیم .

حباب های زیر کاغذ دیواری

در اکثر انواع کاغذ دیواری ها حباب های زیر کاغذ دیواری وجود دارد که در نود ونه درصد با گذشت کمتر از چهل و هشت ساعت از بین خواهند رفت. حباب های زیر کاغذ دیواری بستگی به چند عامل دارد. این عوامل عبارتنداز:

  • دمای هوای داخل محیط با دیوارهایی که با محیط خارجی در ارتباط است. یکی از عوامل ایجاد حباب های زیر کاغذ دیواری می‌باشد.
  • دمای هوای خارج از محیط نیز در ایجاد حباب های زیر کاغذ دیواری بسیار تاثیرگذار است.
  • ضخامت و نوع کاغذ دیواری برای کاغذ دیواری پی وی سی ضخیم که رطوبت و چسب کاغذ را به سختی از خود عبور می دهند، باعث به وجود آمدن حباب های بیشتر و بزرگتر می شود. همچنین زمان بیشتری برای از بین رفتن حباب ها لازم است.
  • گاهاً جمع شدن چسب در یک نقطه در زیر کاغذ دیواری بر روی قسمتی از دیوار سبب ایجاد حباب های کاغذ دیواری خواهد شد.
  • وارد شدن هوا به زیر کاغذ دیواری در هنگام نصب یکی دیگر از دلایل ایجاد حباب های زیر کاغذ دیواری است.
  • کافی نبودن مهارت نصاب می‌تواند سبب ایجاد چندین حباب در زیر کاغذ دیواری شود.

حباب های زیر کاغذ دیواری

آیا راه حلی برای ترمیم کاغذ دیواری باد کرده وجود دارد؟

در حالت کلی حباب هایی هستند که بعد از 72 ساعت از بین نرفته اند. همچنین زیر آن ها لکه سیاهی ایجاد شده و از روی کاغذ دیواری قابل مشاهده است. معمولاً این مشکل به علت استفاده از نیروهای غیر متخصص و چسب های نامرغوب و دمای هوای پایین در محل اجرا به وجود می‌آید. پس درنهایت در صورت مشاهده این حباب ها منتظر از بین رفتن آنها نباشید و با فروشنده تماس بگیرید.

سیاه شدن حباب های زیر کاغذ دیواری چه علتی دارد؟

 استثناً در بعضی از موارد یک راهکار وجود دارد. استفاده از سرنگ پر از چسب کاغذ دیواری و تزریق آن در زیر کاغذ دیواری است. معمولا  این کار توسط خود نیروهای اجرای کار پس از خشک شدن کامل کاغذ دیواری انجام می‌شود. این کار باعث می‌شود که کاغذ در آن قسمت مجدداً منعطف و پس از خشک شدن به سطح دیوار بچسبد. البته این کار فقط در مواردی که زیر حباب سیاه نشده باشد قابل انجام است.

سیاه شدن حباب های زیر کاغذ دیواری چه علتی دارد؟

 سیاه شدن زیر حباب ها هم به علت تجمع چسب و خارج نشدن رطوبت  است. در نهایت به علت اینکه چسب کاغذ از مواد گیاهی تولید می‌شوند باعث کپک زدن زیر کاغذ و سیاه شدن آن می شود. تنها کاغذ دیواری هایی که به ندرت حباب در سطح آنها ایجاد می شود، کاغذ دیواری های الیافی یا نانوون می باشد. همچنین به علت عدم استفاده از پی وی سی بر روی سطح آن ها باعث عبور هوا و رطوبت از بین الیاف می‌گردد و به سرعت بر روی دیوار خشک و ثابت می‌شود. شما می‌توانید از انواع کاغذ دیواری نانوونی موجود در بازار خریداری کنید. در این صورت است که احتمال وقوع این مشکل صفر می‌شود.

سیاه شدن حباب های زیر کاغذ دیواری چه علتی دارد؟

کلام آخر

در نهایت نگرانی برای حبابهای به وجود آمده در زیر کاغذ دیواری در اکثر مواقع بی دلیل است. درواقع نباید این موضوع از لذت شما از زیبایی، راحتی و سرعت اجرای کاغذ دیواری بکاهد. با کمی صبر تمام نگرانی‌های شما از بین خواهد رفت. اکثر مشکلات نصب کاغذ دیواری در هفت روز اول قابل مشاهده است. سپس بعد از آن به راحتی برای سال‌ها از آن بدون نگرانی استفاده خواهید کرد. فروشگاه رونیا در تمامی مراحل خرید کاغذ دیواری از سفارش تا نصب شما را همراهی خواهد کرد. همچنین با اعزام نصابان ماهر فروشگاه ما احتمال رخ دادن این مشکل به صفر نزدیک خواهد شد.

ارسال نظر

احمدی :
0 0
سلام من بد یک هفته نصب کاغذ دیواری گذشت اما بعضی قسمتا پف کرده چکار کنم
مدیریت :
0 0
سلام وقت شما بخیر یا علت آن خشک نشدن چسب کاغذ دیواری است یا قسمت هایی که نم داشته، گچ آن مجددا بر آمده شده است. در هر صورت اگر بعد از گذشت 2 هفته بر طرف نشد با فروشگاهی که از آنجا کاغذ دیوار خریده اید تماس بگیرید تا جهت رفع ایراد اقدام نمایند.
maryam :
0 0
سلام خسته نباشید۸روز پیش پوستر دیواری نصب کردیم ولی بعد از گذشته چند روز کنار حباب هاتمام نقطه نقطه شده البته سه ماه پیش دیوار نم داده بود حالا نصاب میگه به خاطر نمی که قبلا داشته لطفا رهنمای کنید چکار باید بکنیم ممنون
مدیریت :
0 0
سلام وقت شما بخیر لطفا از نزدیک فیلم و عکس پوستر دیواری رو به شماره واتساپ 09123268824 کارشناس مجموعه ارسال کنید تا در صورت امکان علت مشخص بشه
علیرضا محمدی :
0 0
سلام وقتتون بخیر من یه سوال در خصوص کاغذ دیواری داشتم حدودا 3ماهه که یکی از دیوار های خونه رو کاغذ دیوار زدیم البته نصاب نصب کرده امروز صبح متوجه چندتا رگه توی کاغذ دیواری شدم چیکار باید بکنم؟؟
مدیریت :
0 0
سلام وقت شما بخیر اگر امکان داره از اون قسمت کاغذ دیواری عکس بفرستید که بهتر راهنمایی تون کنیم. 09121996816
بهرامی :
0 0
سلام خسته نباشید ۳ روزه نصاب پوستر نصب کردن اما حباب داره ،البته روز اول بیشتر بود ،،خودم میتونم صافش کنم با کارت بانکی یا سوزن
مدیریت :
0 0
سلام وقت شما بخیر به هیچ عنوان به حباب های زیر کاغذ دیواری یا پوستر دیواری دست نزنید. حداکثر دو هفته برای برطرف شدن حباب ها زمان لازم است.
فوزیه امیری شرف :
0 0
سلام ما این ۶ماهه کاغذ دیواری کردیم الان ازطرف درزهای کاغذ که بغل هم هستن بلند شدن وزیر پنجره هم کاغذ دیواری باد کرده واپارتمان هیچگونه نمی نداره الان باید چکارش کنیم
مدیریت :
0 0
سلام وقت بخیر احتمالا ایراد از چسب یا زیر کار باشد. یکی از موارد رایج که باعث باز شدن درز کاغذ میشود نصب کاغذ دیواری بدون پرایمر مناسب بر روی رنگ پلاستیک است.
رسول :
0 0
سلام وفت بخیر ما امروز کاغذ دیواری زدیم نصاب کارش تموم شد نگاه کردیم تمامش حباب ریز تا کی اینجوری
مدیریت :
0 0
سلام وقت بخیر با توجه به گردش هوای کم داخل خانه در فصل زمستان حداقل یک هفته و گاها تا دو هفته زمان نیاز است. اصلا نیازی به دستکاری کردن حباب ها نیست و فقط باید منتظر باشد و با بهبود گردش هوا باعث خروج رطوبت از خانه شوید.
مجید :
0 0
سلام ما سه روزه کاغذدیواری نصب کردیم حبابهای بزرگ داره ایا اونا رفع میشه
مدیریت :
0 0
با سلام و احترام حباب های کاغذ دیواری معمولا تا یک هفته برطرف میگردد. البته حباب ها در زمستان مدت بیشتری زمان میبرد تا کاملا محو شود. در نظر داشته باشید گرمای محیط، جریان مناسب هوا و خروج رطوبت باعث افزایش کیفیت نصب میگردد.
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
سایر مقالات
خرید کاغذ دیواری در کرج خرید کاغذ دیواری در کرج راه های تبدیل یک اتاق معمولی به یک اتاق باورنکردنی راه های تبدیل یک اتاق معمولی به یک اتاق باورنکردنی کاغذ دیواری برای خانه سالمندان کاغذ دیواری برای خانه سالمندان خرید کاغذ دیواری در پردیس خرید کاغذ دیواری در پردیس چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد خرید پارکت در کرج خرید پارکت در کرج نحوه چسباندن کفپوش روی موزاییک نحوه چسباندن کفپوش روی موزاییک خرید کاغذ دیواری در چیتگر خرید کاغذ دیواری در چیتگر کاغذ دیواری برای آموزشگاه و مدرسه کاغذ دیواری برای آموزشگاه و مدرسه پارکت خوب متری چنده پارکت خوب متری چنده چاپ پوستر دیواری در کرج چاپ پوستر دیواری در کرج قیمت کاغذ دیواری قابل شست و شو سال 1403 قیمت کاغذ دیواری قابل شست و شو سال 1403 خرید پرده در کرج خرید پرده در کرج دکور مغازه با کاغذ دیواری دکور مغازه با کاغذ دیواری کاغذ دیواری مناسب کافه کاغذ دیواری مناسب کافه قیمت کاغذ دیواری شاین دار چقدر است قیمت کاغذ دیواری شاین دار چقدر است بازسازی خانه با کمترین هزینه بازسازی خانه با کمترین هزینه آیا پارکت حشره میزند آیا پارکت حشره میزند هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هزینه کاغذ دیواری خانه 50 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 50 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 120 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 120 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 80 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 80 متری برآورد هزینه کاغذ دیواری در سال ۱۴۰۳ برآورد هزینه کاغذ دیواری در سال ۱۴۰۳ هزینه کاغذ دیواری خانه ۷۰ متری هزینه کاغذ دیواری خانه ۷۰ متری پارکت فضای اداری چه ویژگی های دارد پارکت فضای اداری چه ویژگی های دارد هزینه کاغذ دیواری خانه 60 متری هزینه کاغذ دیواری خانه 60 متری خرید پوستر دیواری در کرج خرید پوستر دیواری در کرج بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار معایب و محاسن کفپوش پشت چسب دار هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1403 هزینه های اصلی بازسازی خانه در سال 1403 ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش ایده‌ی جذاب پوشاندن دیوارهای خراب با دیوارپوش نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک نحوه چیدمان و انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمانهای کوچک امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ امسال کدوم طرح های کاغذ دیواری مده؟ شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب شیوه ترکیب کاغذ دیواری ساده و گلدار برای اتاق خواب ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل ایده های خلاقانه و کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا دکوراسیون پذیرایی با جدید ترین کاغذ دیواری روز دنیا آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ آیا نباید کل دیوارهای خانه را کاغذ دیواری کرد؟ کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت کاغذ دیواری خاص و مجلل مناسب دفتر وکالت نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن نکات مهم زیرسازی دیوار گچی برای کاغذ دیواری+ روش‌های انجام آن خرید میکروسمنت پودری خرید میکروسمنت پودری 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید 3 نکته پنهانی در انتخاب کاغذ دیواری راهرو که باید بدانید
نمایش همه
علاقه مندی ها ()